Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

Mój tato zawsze mówi, że matematyka jest kluczem do wszystkiego. Pocałkowałem po granicach od dębowego biurka do lincolna i wyszło mi że okno to fakro :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:grin: dobre

ale okna z tego wszystkiego są najgorsze (byli nawet z Fakro, zakładali dodatkowe uszczelki, ale ... :thumbdown:)

OK, bo robi się OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też miałem napisać, że taki sprzęt masz pod oknem dachowym a z nimi różnie bywa :wink:

żeby nie było OT

ML145 to dobra antena :decayed:

a missouri to qpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie teraz export za niewiele ponad stówke chodzi, ale za to ma sie już AS100

wstyd mi sie przyznać ale podoba mi sie missouri u mnie na aucie :decayed:

aaaa to opowiem przygode z jedną z missouri bo używałem kilka :decayed:

kiedy zobaczyłem, że super producent Sunker ( oooo taaaaak) wypuścił missouri w swojej wersji (nazywa sie 119) od razu odpaliłem jeszcze wtedy moje 1.8T , dobiłem do czerwonego pola i pognałem po nią do sklepu. za 60zł była ta super antena (która w sklepie pod piotrkowem trybunalskim kosztuje 130 :decayed::facepalm: ) !

Wykonanie jak zwykle SUUUPER u sunkera :decayed::facepalm:

zestrojona na dachu w rogu, od razu ruszyłem na trase,

Zgadnijcie przy ilu Kmh spadła mi z dachu przy mijance z tirem ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :decayed:

Napisze od razu :decayed:

Antena tego fantastycznego producenta spadła mi z dachu przy około 120 kmh :decayed::facepalm:

tylko było słychać puknięcie i hukneło w lotke z tyłu

antena sie przewraca na dachu jak sie jej dotknie hell yeah :grin:

:facepalm:

nie nadaje sie nawet do przegrzebywania węgla w piecu :facepalm:

widziałem że są nawet na allegro wersje z przezroczystą osłonką cewki za 20zł!!!!!!!!!!! :decayed: to dopiero musi być maszyyyyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem tą antenkę do pierwszego zestawu Midlanda Alana 199A. Śmigałem tym na Meganie co prawda nie spadła ale było ciężko się dogadać z tirem na przeciwko. Szumofon straszny. Jak pomyślę to ciarki mnie przechodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos by chcial mam kilka wynalazkow na sprzedaz. Oczywiscie zajmoje sie strojeniem naprawa i tuningiem cb. Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ale to chyba nie ten dział :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając aspekt lepkich rąk, czy radio cb można zimą pazostawiać w aucie tak jak samochodowe bez uszczerbku dla jego zdrowia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając aspekt lepkich rąk, czy radio cb można zimą pazostawiać w aucie tak jak samochodowe bez uszczerbku dla jego zdrowia ?

Raczej złodzieje nie chwytają się cb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie raczej nie zostawia się od tak cb Różne elementy są pazerne na wszystko np "chytre baby" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając aspekt lepkich rąk, czy radio cb można zimą pazostawiać w aucie tak jak samochodowe bez uszczerbku dla jego zdrowia ?

żadna elektronika nie lubi dużych zmian temperatur np. -10, a zaraz +20, ale nie należy przesadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 km z magnesu:facepalm:

Co miał wnieść Twój komentarz?

Witam koledzy

mam pytanie gdzie montujecie CB w B8 - między fotelem a tunelem się nie mieści :(

Z lewej strony pod kierownicę? :eusathink:

Zdaje się że w B8 chyba nie ma tego schowka :wink: A jakie kolega ma to radyjko? Zostaje chyba gdzieś na tunelu...

President Harry II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się z JFK II z anteną Sirio SG CB 1400 zamontowaną w dziurze w dachu auta. Całkiem dobrze to pracuje jak na moje amatorskie ucho. Jedna trasa 1000 km. Jaka jest opcja dla tego radyjka, cena trochę odrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy

mam pytanie gdzie montujecie CB w B8 - między fotelem a tunelem się nie mieści :(

ja w A5 mam między mną, a tunelem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka antene polecicie mi do 150zl? nie chcial bym super dlugiej zebym nie musial sciagac jej wjezdzajac do garazu moze byc na przegubie, zeby sciagala juz sporo tak z 8-10km bo duzo trasy tez robie.

radio alan 109 smiga mi pod antena presenter nawet do 8km ale cos sie stalo i nie mam szumow tylko dziwne buczenie i swr nie mozna ustawic, radio dobre na innej antenie jest oki.

patrzylem za taka

ANTENA MAGNETYCZNA PRESIDENT ML-145 (2907765626) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i jakas taka zeby mi nie spadla przy 180km/h znajdzie sie cos w takiej kasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Ci alan nie gubił masy bo najwyżej będziesz mógł go wyrzucić do kosza

bierz Sirio ML145 , jak jest wałkowane wcześniej

moja mlka przy ponad 200kmh trzymała się bez niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prersident'y, wersje EXPORT to mega gówno, zwykła stal, która będzie rdzewieć. Plastik też jakości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...