Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

noooo :kox: :kox: Zastanawiałem się czy nie walnąć megawata albo Santiago 1200 na magnes, ale to chyba raczej poroniony pomysł by był,

znajomy z serwisu mówi, że walneli na jakiś megamocny magnes santiago 1200 i gościu zayebał gdzies anteną tak, że dach lekko

"wygło" :naughty::decayed:

przyjdzie czas na dziure :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ta moja megawatt była właśnie na takim sporym magnesie,po czy wylądowała na stały uchwyt,magnes jeszcze gdzieś się wala w garażu

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

znam przypadek gdzie magnesówka,bodajże Ml-ka trącona spadła na tylną szybę i ją roztrzaskała,stała przy krawędzi i zrobiła robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Santiago 1200 tylko na magnes z trzema łapami.

Jeżeli ma być długa na magnesie to tylko Megawat 4000 - bo się mocno wygina i gruby magnes 16cm, ale tylko Sirio lub Midland da radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz za każdym razem jak będziesz otwierał bagażnik, to najpierw będziesz składał antenę?

Czemu nie chcesz dziury, przepraszam, ale to nie fura z kilkaset tysięcy złotych, a masz wtedy problem z głowy, a sprzedasz z anteną i tyle.

Niestety na błotniku też chodzi kierunkowo, ale możesz o niej zapomnieć.

Punkt widzenia zależy od zawartości portfela :wink: No nic, pozostaje chyba po prostu potestować i wybrać dla siebie jakiś kompromis :wink: Najwyżej zostanie magnes na dachu :wink:

Santiago 1200 tylko na magnes z trzema łapami.

Jeżeli ma być długa na magnesie to tylko Megawat 4000 - bo się mocno wygina i gruby magnes 16cm, ale tylko Sirio lub Midland da radę

Masz na myśli MFJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sokal, nie odbieraj tego w kategorii zawartości portfela, chodzi tylko o to, że dobrze zrobiona dziura i zamontowana w niej antena nie będzie w żadnym wypadku obniżać wartości autka.

Co do podstawy - nie koniecznie MFJ, są jeszcze inni producenci, ale wygląda to tragicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że tak powiem

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

nie ma sie co w tańcu p***olić :decayed:

Sokal!

Rób dziurke mówie Ci, jak coś jest fajna zaślepka do wyciętej dziurki :wink: jak zobaczysz jaka z tym wygoda to sam polubisz

Może kup też ml 145, bo róźnica jest w porównaniu do omegi

Ja bym zrobił tak:

Nie przejmuj sie pasażerami, u mnie jak ktoś mówi w aucie gdy na CB ktoś mówi to automatycznie dostaje po papie :decayed::decayed:

Ostatnio jakoś podczas mrozów jechałem autem i ML145 wydawała bardzo dziwny dźwięk, jak bombowiec, okazało sie że była na niej taka powłoka lodu że antena była gruba jak Helikal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirio Turbo w dziurę wkładaj :naughty:

---------- Post dopisany 17-01-2013 at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 16:42 ----------

NOWE RADIO CB UNIDEN 520 + ANTENA SIRIO ML-145 (2953710069) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko pamiętać, że antena używana, bez gumy, bez folii alu i czy oryginalna.

Nie wspomnę już o tym, czy RX w radiu się nie blokuje - była taka seria i jak przestrojone, ale brać zawsze można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co mi się podoba to grucha pod ręka,radia w schowku bym nie zamontował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki za ocenę, ale montaż radia w schowku pasażera to delikatnie mówiąc desperacja prowadząca do samobójstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że zawsze miejsce pasażera jest zajęte przez obsługującego:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie ma sensu komentować tego samego w dwóch wątkach.

Powrócę do tematu "siania" przez nowe hondy :wink:

Sokal daj znać jak wyniki Twojego testu :decayed: nawet ostatnio paru osobom to pokazywałem i na różnych zestawach :decayed: A dziś w korku miałem mijanke z accordami i to samo, jestem na jego wysokości szum, omijam cisza :decayed:

Tak sprawdzałem i sprawdzałem, za jedną ostatnio specjalnie pojechałem :naughty: No ale nic, żadnych zakłóceń nie zauważyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się powinno montować CB, a nie żaden podłokietnik i pchanie między siedzenia, a do kolegów 520 to chyba najlepsze radio, moj kolega ma w busie elegancko chodzi http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/przykladowy-montaz-cb-a4-b7-zdjecia-prosze-ocene-239822/

Zamontować sobie mogę pod tylną kanapą bo ja używam tego a nie ktoś inny. Montaż indywidualny czyli dopasowany do potrzeb i wygody użytkownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się powinno montować CB, a nie żaden podłokietnik i pchanie między siedzenia, a do kolegów 520 to chyba najlepsze radio, moj kolega ma w busie elegancko chodzi http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/przykladowy-montaz-cb-a4-b7-zdjecia-prosze-ocene-239822/

Zamontować sobie mogę pod tylną kanapą bo ja używam tego a nie ktoś inny. Montaż indywidualny czyli dopasowany do potrzeb i wygody użytkownika :hi:

Ja mam zamontowane pod kanapą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...