Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

No wiem ze w przedziale 150-200zl to ameryki nie odkryje:decayed: Bardziej mi zalezalo na opini cos warto juz kupic w tej a czego sie wystrzegac. Generalnie to mi sie nie spieszy az tak bardzo z zakupem, do tego czasu moze jakas okazja sie trafi albo dodatkowa kasa na zakup:wink: Na allegro jest pelno zestawow ale jak czlowiek sie nie zna to latwo trafic na mine :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to może poczekaj i moze odłozysz coś a w tym czasie zerkaj u nas na forum moze ktos bedzie nakurat miał jakieś wmiare dobre radyjko za okazyjna cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do przemyślenia masz taki zestaw zakupiłem i jak dla mnie wystarczy:

[h=1]Radio CB M-TECH LEGEND III (249 zł)+ antena Sirio As 100 Mag (140zł)[/h] jakość i kwota do przegryzienia:hi:w centrum miasta słyszę prawie wszystkie wylotówki:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się skapłem że coś mi padło w radio CB i nikt mnie nie słyszy. :facepalm:

A ostatnio jakoś dziwnie się jechało tylko na nasłuchu i zastanawiałem się czemu mi nikt nie odpowiada :polew:

albo że ucina się rozmowa ani nikt nie podziękuje.

Chyba czas na nowe radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julo na to to już był czas w momencie zakupu tego :decayed:

po prostu zrób ten krok i otwórz szafke pod zlewem i wrzuć to radio do tego kubła który tam jest :decayed: :decayed: ( kosz jest w 99,9% przypadków właśnie tam :decayed: )

ewentualnie wymontuj wyświetlacz segmentowy z tego szajsu, ja wymontuje z Alanów które mam w piwnicy i można bedzie zrobić ładny zielono-czerwony zegarek na szafke

powiedz do ilu chciałbyś radio to sie wybierze coś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie - trzeba kupić coś dobrego.

Antene już mam dobrą... teraz kolej na radio.

Daj mi coś w miare takiego żeby pod podłokietnik wlazło.

Już wydam te 300zł - niech będzie...

ale pewnie zaraz sie okaże że 400zł to mało :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz sobie wymiary tego :Radio CB M-TECH LEGEND III

Zamontowane pod podłokietnikiem może być ciężkie w obsłudze, za dużo guzików... Już lepiej Legend II albo lepiej poszukaj Uniden Pro 520XL :wink: Intuicyjna obsługa pozwala obsługiwać to radio bardziej "bezwzrokowo", albo pomyśl o montażu radia w półce po lewej :wink: I kup głośniczek zewnętrzny, to na prawdę bardzo dużo daje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem ile to Legend III u mnie na wiosce - cena 390zł :grin: obejrzałem je mniej więcej i mi pasuje.

Właśnie chodzi mi o takie żeby obsłużyć przez pomacanie :wink: czego nie dowidze to domacam. A tak poważnie to pod podłokietnikiem póki co mi pasuje. Więcej słucham, czasami tylko się włącze do rozmowy jak nikt nie odpowiada.

Nie widziałem dokładnie tego Legend II - musze sobie na allegro oblookac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moja nowa antenka :naughty:

imag0932e.jpg

Teraz poszukiwania radia :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julo odpuść tego legenda II, legend III jest znośny, ewentualnie jakiś używany Harry II :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze cos ciekawego oprócz tego legend III ?

Czemu odpuścić tego Legend II ? Tak wizualnie to wygląda tak samo jak ten Harry II

Kurcze pasowałby mi bardziej bo jest taki analogowy i bez patrzenia chyba lepszy w obsłudze. Używki raczej nie chce bo jestem estetą a jak patrze na te porysowane porętła :facepalm:

m-tech-legend-ii.jpg

2971435345

3003613190

Używki raczej nie chce bo jestem estetą a jak patrze na te porysowane porętła :facepalm:

A te jakieś - STABO ?

AA one chyba też drogie...

Zależy mi żeby nie był szumofon. Bo nie ma to jak jedziesz i rozkoszujesz się jazdą audi a tu nagle straszny szum :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz legend III to tylko po tuningu u konektora zupełnie inne radio.

Cena może i wysoka ale warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz coś więcej napisać o co chodzi ? Co to daje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...