Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.


verus

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nie wyjdą na ulice :/ te czasy się skończyły i nie prędko wrócą. Tutaj brak odważnych. Chyba że zbierzemy nasze A4 i ruszymy na Warszawe xD

Dobry pomysł :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie PB 95 kosztuje 4,95zł.

Masakra... :sick3:

tusk.jpg&t=1

druga Irlandia :sarcastic: ......psia mać :angry:

:polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tankowałem w sobotę Vervę ON za 4,54... pocieszam się tylko myślą, że u nas paliwo i tak jest tanie w porównaniu np do Niemiec :decayed:

ja mogę płacić tyle co w Niemczech, abym tylko jeszcze miał ich zarobki. Policz ile można kupić paliwa u nas za średnia krajową a ile u nich.

wiem, wiem :) bardziej mi chodziło o to, że jak w DE tankuje Polak to jest masakra... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mówiłem w wakacje i we wrześniu ??? Jak mówiłem że paliwo skoczy do góry to śmieli się :polew: :polew:

Wiem po ile się sprzedaje paliwo w hurcie to pośredniczę w takich transakcjach :gwizdanie: Wiem kto w pl jakie paliwo kupuje i jaki syf ludzie leją przepłacając za niby werwę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepłacając za niby werwę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

czyli z werwą wysysa kase z portfela :polew:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img01461.th.jpg img01471y.th.jpg

Tak dziś wyglądają ceny w Krakowie :rolleyes::decayed:

Dla porównania w Szwajcarii pb98 kosztuje 1.24€ (1.63 chf) a ON 1.3€ (1.71 chf)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj tankowałem PB 95 na Shellu za 4.93 :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy siejecie panikę,wieczne narzekanie stało się narodowym sportem :cool1:

ile to paliwo zdrożeje,10-15%,naprawdę te 50-100zł więcej w miesiącu na wachę,to taka narodowa tragedia?

bez problemów można znaleźć w okolicy stacje,gdzie cena za litr różni się o ok.30gr.,jednak na droższych i na tańszych stacjach jest zawsze pełno klientów,więc te 30gr. nie są aż takim problemem,a teraz nagle dzieje się wielka krzywda :cool1:

zrozumiałbym jeszcze ludzi,którym auta palą po 15l,ale wpisy ludzi,którym palą po 6l,typu -taki wybraliście rząd-,-co to teraz będzie-,są żenujące :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś słyszałem tekst: "Jak się ma na Audi to musi się i mieć na paliwko" :cool1:

Przecież jak będzie po ponad 5 PLN za literek to i tak wszyscy będziemy jeździć OOOO zamiast PKS'em :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko drożeje, a pensje stoją :wallbash: :gwizdanie:.

Dzisiaj tankowałem na Orlenie w Skawinie. PB 95 - 4,76 zł/litr :shocked:. PB 98 - 4,99 zł/litr.

Prawdziwy komentarz na moto.onet.pl: "A na pocieszenie: pensja minimalna w PL - trochę ponad 1300pln, w Niemczech ponad 6800pln, ewentualnie w euro: PL - ponad 325 euro, Niemcy ponad 1700 euro przy cenie paliwa 1,4 euro. Cała Europa tarza się ze śmiechu z naszego kraju.".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy siejecie panikę,wieczne narzekanie stało się narodowym sportem :cool1:

ile to paliwo zdrożeje,10-15%,naprawdę te 50-100zł więcej w miesiącu na wachę,to taka narodowa tragedia?

jak Ktos zarabia 1500,to te 100 zl bedzie dla niego spora roznica.

Skoro 100 zl na paliwie miesiecznie to nic, to ja poprosze takie nic do pensji w ramach "wyrownania" :wink4:

To jest jakas parodia, znowu paliwo w gore, bo podatek wiekszy,a i tak nikt z Nas nigdzie tych pieniedzy nie zobaczy pewnie, bo "znikna" w tajemniczy sposob, jak zawsze i za rok znowu bedzie rzad plakal,ze kasy nie ma, wiec do.ebie nastepna podwyzke podatkow i tak w kolko... Porazka.

To nie narzekanie stalo sie narodowym sportem, tylko walenie po kieszeni podatnikow stalo sie hobby politykow, ktorzy predzej sie potna niz sobie odbiora,a im to rzeczywiscie te 100 zl nie zrobi wielkiej roznicy,jak sie zarabia pare/parenascie kafli za, powiedzmy sobie wprost, opie.dalanie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Ktos zarabia 1500,to te 100 zl bedzie dla niego spora roznica.

kolego,jak ktoś zarabia 1500,to nie wydaje 700-800 na paliwo :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...