Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.


verus

Rekomendowane odpowiedzi

.......czyli przemysł,transport,produkcja........tam tez robia ludzie i oni tez licza sei z kasa,takze wydaje mi sie ze strajki by nie pomogly :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja był wolał żeby przestali pompowac kase w kościół :gwizdanie: ile kasy dostają??ile ziemii podostawali?? potem chodzą obwieszeni złotem i srebrem :wallbash: i jeszcze na tace wołają :thumbdown

Z dwa czy trzy tygodnie temu czekałem z kolegą w Sidzinie koło kościoła, bo kolega miał odebrać alternator do swojego samochodu. Patrzymy, a tu nadjeżdża czarne Volvo S60 (gdzieś 2005-2006 rok) i wysiada z niego ksiądz :shocked::rolleyes:, a dziadki i babcie dają im kase..., że niby trzeba kościół wspomóc:polew: :polew: :polew:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ceny bez zmian dalej zwykły ON kosztuje 4,68 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verva 95 = 4.93zł

Verva 98 = 5.19zł

ON = 4.76zł

LPG = 2,55

( PŁOCK )

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Nie ma to jak mieć rafinerie w mieście... WTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BP, Łódź, Aleksandrowska 63 - PB95 po 4.95 za litr. Dzisiaj. :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko drożeje, tylko nasze wynagrodzenie maleje. :wallbash: z miesiąca na miesiąc ten kraj mnie doprowadza do szału, pamiętam pół roku temu pb 95 4.64zł/L

... dziś 4.93... :wallbash: ciężki żywot człowieka czeka w tym "pięknym kraju".....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że temat bojkotu cen (poprzez nietankowanie na określonych firmach przez określony czas) upadł ,gdyby większość kierowców zechciała podjąć walkę ze złodziejami (bo jak inaczej to nazwać) ,(a Plusk z resztą rządu nas w tym nie wyręczy woli nadal nas dymać) , to może jakiś efekt by to odniosło. Dziś w tv podali że marża na 1 litrze to 20-30 groszy. No ale prezesi muszą mieć na swoje pensje i milionowe odprawy.

Ja powiedział bym tym bandytom stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak były wybory to donuś pułtusek straszył naród że jak będzie rządził PIS to paliwo będzie kosztować 5 zeta i co donek ? :sick3: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem marża jest duża, ale co może rząd poradzić na drożejącą ropę na światowych rynkach. Lepiej się zastanówmy co robią te wielkie koncerny, że cena przewyższa tą z 2008 roku kiedy baryłka była grubo ponad 140dolarów za baryłkę, a teraz jest "tylko" 90, co się stanie jak ropa znów będzie kosztować 140 dolarów, dolar jest drogi ale nie znów na tyle żeby ta cena była taka wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...