Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.


verus

Rekomendowane odpowiedzi

tak, tak, tak sie zaczyna dziać. U mnie na orlenie benzyna juz po 4,79. Paranoja? Ja rozumiem ze mogło by wszystko drożeć ale dlaczego nasze zarobki od x czasu nie rosna? Drozeje wszystko, po nowym roku dopiero zobaczymy jak to zacznie boleć kwestia vatu w góre...

według danych statystycznych zarobki cały czas rosną,tylko komu :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy narzeka nikt nic nie robi... każdy polak jest politykiem, każdy zna się lepiej. I a jak jest na prawdę? :wink4:

Każdy kroi każdego ile tylko może. Kasa w locie znika... dziura budżetowa rośnie. Uczciwością nawet gdy się stara, nic sie nie osiągnie. A tym bardziej samym gadaniem, że jest źle... BO JEST.

Tylko kto coś z tym zrobi? :rolleyes: Ja nie mam żadnego pomysłu jak ratować kraj za który mój dziadek walczył. Ja bym się cieszył gdyby Niemcy i inne bogatsze kraje całkiem nas wykupili. Bo my nie umiemy rządzić w naszym państewku... .

W Szczecinie ON Ultimate 4,97 już jest na niektórych stacjach :hi:. Ciekawe czy pobiją w tym roku, czy dopiero w styczniu tą magiczną bariere.

A wtedy będą mogli śmiało podnosić akcyzę. 5zł czy 5.99... kto patrzy na grosze? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy narzeka nikt nic nie robi... każdy polak jest politykiem, każdy zna się lepiej. I a jak jest na prawdę? :wink4:

Każdy kroi każdego ile tylko może. Kasa w locie znika... dziura budżetowa rośnie. Uczciwością nawet gdy się stara, nic sie nie osiągnie. A tym bardziej samym gadaniem, że jest źle... BO JEST.

Tylko kto coś z tym zrobi? :rolleyes: Ja nie mam żadnego pomysłu jak ratować kraj za który mój dziadek walczył. Ja bym się cieszył gdyby Niemcy i inne bogatsze kraje całkiem nas wykupili. Bo my nie umiemy rządzić w naszym państewku... .

W Szczecinie ON Ultimate 4,97 już jest na niektórych stacjach :hi:. Ciekawe czy pobiją w tym roku, czy dopiero w styczniu tą magiczną bariere.

A wtedy będą mogli śmiało podnosić akcyzę. 5zł czy 5.99... kto patrzy na grosze? :polew:

Masz rację Gik niech od razu na 6zł podniosą a co to za różnica :wallbash: tyle tylko że cały transport ch#$ weźmie razem z całą gospodarka :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: Pucek, źle się to dla mnie skończy, chyba nie zrozumiałem, daj spokój to nie przedszkole.

Uniosłem się fakt, ale wybacz pisząc takie rzeczy, kładziesz głowe pod gilotynę, rozumiem nieraz ludzie przesadzają, ale w tym przypadku, kiedy paliwo 95 kosztuje 5zł... wybacz - ale jest powód żeby się denerwować a nie zamierzam się przesiadać na deskorolkę lub rolki, chce jeździć dalej autem do którego będę lał benzynę.

Może nie narzekałbym, gdybym autem jeździł w niedziele do kościoła i nic poza tym, ale dobrze wiesz że są ludzie którzy robią trochę więcej km i może to być dla nich uciążliwe, tym bardziej że nie mamy na głowie utrzymania tylko samochodu, a jaśniej zalewania do niego benzyny ale są i inne wydatki związane z autem i nie tylko.

... Nie wiem czy napisałeś jasno to co miałeś na myśli, czy źle to sprecyzowałeś, ale przesadziłeś jakby nie było.

Nie zamierzam tu z nikim zaciągać sporów także wybacz za moje uniesienie, sam przeczytaj swoją wypowiedź.

Pozdrawiam.

P.s odnośnie paliwa PB 95 na statoilu kosztuje dokładnie 5.03zł. Verva... :kwasny: Naprawdę idzie się załamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz znowu wysyp dziur i jak tu nie uszkodzić zawieszenia...

Zarobki to rosną polityką i urzędnikom. Ostatnio w radiu mówili, że jakiś tam burmistrz nie pamiętam skąd zarabia 13 tyś zł miesięcznie i wciąż mu mało... :wallbash::kwasny:... Kut y pier lone. Siedzą i grzeją d*pę za biurkiem... a inni m.in. ja zapierdzielają za marne grosze... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz znowu wysyp dziur i jak tu nie uszkodzić zawieszenia...

Zarobki to rosną polityką i urzędnikom. Ostatnio w radiu mówili, że jakiś tam burmistrz nie pamiętam skąd zarabia 13 tyś zł miesięcznie i wciąż mu mało... :wallbash::kwasny:... Kut y pier lone. Siedzą i grzeją d*pę za biurkiem... a inni m.in. ja zapierdzielają za marne grosze... :thumbdown:

Święte słowa. :good:

Zresztą w tym temacie Skyliner zawsze się z Tobą zgadzałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozwaliły nagrody tej kutwy gronkiewicz- przyznała nagrody kilku prezesom miejskich spółek od 20-60 tys. do ręki! :wallbash:

Chyba ich powaliło do końca. Wybraliście PO to teraz tak będzie. Nie jest zwolennikiem PISu od razu mówię, jak dla mnie to tych wszystkich z wiejskiej trzeba wyjeb*ać bo się pchają nie tam gdzie powinni. Oni się do zarządzania gospodarstwem nie nadają a co dopiero państwem...

Gdyby nie to, że mam rodzine i dzieci nieduże to już dawno bym uciekł z tego chorego kraju. Trzeba to było uciekać 20 lat temu jak dzieci nie było np. do Raichu jak jeszcze marki były. Wtedy to się tam żyło... Albo do Szwecji, spędziłem tam kilka ładnych miesięcy i trzeba było tam zostawać... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1: Pucek, źle się to dla mnie skończy, chyba nie zrozumiałem, daj spokój to nie przedszkole.

Uniosłem się fakt, ale wybacz pisząc takie rzeczy, kładziesz głowe pod gilotynę, rozumiem nieraz ludzie przesadzają, ale w tym przypadku, kiedy paliwo 95 kosztuje 5zł... wybacz - ale jest powód żeby się denerwować a nie zamierzam się przesiadać na deskorolkę lub rolki, chce jeździć dalej autem do którego będę lał benzynę.

Może nie narzekałbym, gdybym autem jeździł w niedziele do kościoła i nic poza tym, ale dobrze wiesz że są ludzie którzy robią trochę więcej km i może to być dla nich uciążliwe, tym bardziej że nie mamy na głowie utrzymania tylko samochodu, a jaśniej zalewania do niego benzyny ale są i inne wydatki związane z autem i nie tylko.

... Nie wiem czy napisałeś jasno to co miałeś na myśli, czy źle to sprecyzowałeś, ale przesadziłeś jakby nie było.

Nie zamierzam tu z nikim zaciągać sporów także wybacz za moje uniesienie, sam przeczytaj swoją wypowiedź.

Pozdrawiam.

P.s odnośnie paliwa PB 95 na statoilu kosztuje dokładnie 5.03zł. Verva... :kwasny: Naprawdę idzie się załamać.

załóż sobie LPG i będziesz miał taniutko

dla Twojej wiadomości, wiem co napisałem, miesięcznie robię 2000 kilometrów i jakoś nie narzekam, wiem też że co rok o tej porze wszystko drożeje, więc żadna mi też nowość że za pb98 płaciłem dzisiaj 5.05 zł

ŻYCIE :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty płacisz za pb 98 5.05 a ja za pb 95 płace 5.03... nie wiem.. troche cie nie rozumiem, ale w porządku każdy ma jakieś swoje poglądy, życze wszystkim jak najlepiej to oczywiste jak najbardziej. Poprostu to mnie już przerasta i tyle...[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 23:47_________________________________________________i nie chce LPG, chce PB... wystarczyłoby mi jak by było tak jak półroku temu pb 95 za 4,65zł a nie za 5.03zł, gdzie u ciebie za tyle se mogę zatankować 98.

Przypominam że w Płocku jest rafineria.. a jest najdrożej.v :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz drożeje http://moto.onet.pl/1633582,1,zlote-obnizki-cen-paliw,artykul.html?node=6 :gwizdanie:.

Takie gadanie: "załóż sobie gaz i będziesz miał taniutko... :rolleyes:. Nie wziąłeś Pucek pod uwagę, że to dodatkowe koszty eksploatacji? W miarę dobra sekwencyjna instalacja gazowa to wydatek ponad 2000 zł. Dodatkowy przegląd. Silnik się szybciej zużywa i nie każdy silnik go toleruje. Ja tam leje benzynę i nigdy nie myślałem o LPG. Czyli co, że jak wszystko drożeje to mamy siedzieć cicho i mieć klapki na oczach? Mamy dawać się doić? Dawać kasę ze swoich podatków dla urzędników czy polityków, którzy dobro kraju, obywateli mają w d*pie i dbają o swoje interesy?

U mnie w mieście już 6 lat budują obwodnicę i nie widać końca budowy, Bez niej są takie korki, że ja p... Korki na autostradzie A4... Można wymieniać i wymieniać... Obywatele Grecji jakoś potrafili się zbuntować... Dlaczego my tego nie możemy zrobić? Jest coraz gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz drożeje http://moto.onet.pl/1633582,1,zlote-obnizki-cen-paliw,artykul.html?node=6 :gwizdanie:.

Takie gadanie: "załóż sobie gaz i będziesz miał taniutko... :rolleyes:. Nie wziąłeś Pucek pod uwagę, że to dodatkowe koszty eksploatacji? W miarę dobra sekwencyjna instalacja gazowa to wydatek ponad 2000 zł. Dodatkowy przegląd. Silnik się szybciej zużywa i nie każdy silnik go toleruje. Ja tam leje benzynę i nigdy nie myślałem o LPG. Czyli co, że jak wszystko drożeje to mamy siedzieć cicho i mieć klapki na oczach? Mamy dawać się doić? Dawać kasę ze swoich podatków dla urzędników czy polityków, którzy dobro kraju, obywateli mają w pupie i dbają o swoje interesy?

U mnie w mieście już 6 lat budują obwodnicę i nie widać końca budowy, Bez niej są takie korki, że ja p... Korki na autostradzie A4... Można wymieniać i wymieniać... Obywatele Grecji jakoś potrafili się zbuntować... Dlaczego my tego nie możemy zrobić? Jest coraz gorzej...

pogadaj sobie bo tylko to możesz zrobić :wink4:

Gaz zawsze będzie się opłacał, zawsze zimą gaz jest droższy, od wiosny znowu będzie kosztował w granicach 2 zł

a że ktoś jest przeciwnikiem gazu to niech sobie dalej tankuje benzynę, kolejnym wyjściem jest kupno diesla

nie widzę problemów, z tego co zauważyłem to najbardziej narzekają młodzi...

róbcie co chcecie bo i tak nic to Wam nie da

tyle na ten temat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jak widze goraca :decayed:

To moze zapodac cos na zimno ? ;)

cenypaliwa.jpg

"Cena paliwa wzrosła z powody wzrostu ceny paliwa potrzebnego na transport na stację benzynową"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jak widze goraca :decayed:

To moze zapodac cos na zimno ? ;)

cenypaliwa.jpg

tego juz nigdy nie bedzie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jak widze goraca :decayed:

To moze zapodac cos na zimno ? ;)

cenypaliwa.jpg

tego juz nigdy nie bedzie ;(

pamiętam jak litr "żółtej" kosztował 1.20 zł tylko wtedy były inne banknoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jak widze goraca :decayed:

To moze zapodac cos na zimno ? ;)

cenypaliwa.jpg

"Cena paliwa wzrosła z powody wzrostu ceny paliwa potrzebnego na transport na stację benzynową"

:shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z politykami powinno byc tak jak w stanach. możesz iść do polityki jeśli posiadasz naprawdę dużą kasę, firmę i coś w życiu osiągnąłeś, bo jesli potrafisz zarządzać swoim i Ci się udało to dasz radę zarządzać Państwem, a u nas kuźwa kozy w rowie pasł założył garnitur i on będzie Polską rządził, bez wykształcenia, bez kasy - więc liczy się tylko to by zatrdunić wszedzie swoich, załatwić przetarg i nabrać kasy gdzie się da. Ile już mieliśmy partii politycznych, jak sie jakaś kończy to zakładamy nową i ciągle te same ryje u koryta. dla przykładu Palikot, może i zachowuje się jak cham ale nie siedzial tam dla kasy i faktycznie w komisji przyjazne państwo proponowali likwidacje absurdów ale oczywiście cała reszta uważała że cham, debil itd bo Jarusia obraził....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy narzekają na Polskę ale mówię wam, że nie jest źle i jak się cieszę, że tu mieszkam i na pewno nie chciałbym czegoś takiego jak w Grecji bo to dopiero gospodarka po pupie dostaje :(

A pro po cen paliwa to u mnie w Szczecinie Ultimate 4,97, a w Częstochowie tylko 4,75 :blink: więc niech Ci wszyscy z południa Polski się cieszą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z politykami powinno byc tak jak w stanach. możesz iść do polityki jeśli posiadasz naprawdę dużą kasę, firmę i coś w życiu osiągnąłeś, bo jesli potrafisz zarządzać swoim i Ci się udało to dasz radę zarządzać Państwem, a u nas kuźwa kozy w rowie pasł założył garnitur i on będzie Polską rządził, bez wykształcenia, bez kasy - więc liczy się tylko to by zatrdunić wszedzie swoich, załatwić przetarg i nabrać kasy gdzie się da. Ile już mieliśmy partii politycznych, jak sie jakaś kończy to zakładamy nową i ciągle te same ryje u koryta. dla przykładu Palikot, może i zachowuje się jak cham ale nie siedzial tam dla kasy i faktycznie w komisji przyjazne państwo proponowali likwidacje absurdów ale oczywiście cała reszta uważała że cham, debil itd bo Jarusia obraził....

:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...