Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.


verus

Rekomendowane odpowiedzi

Stuttgart, zwykly dizelek:1,32(euro). Kolega Andy prubuje jakies tresci polityczne tutaj przemycic :sick3: Dawni kumple Danek i Jarek nic tu nie poradza,tak jest w calej Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal dupe ściska na to co się dzieje... :confused4:

zresztą tak jak mówiłem nie tylko paliwo drożeje, ale jest na pewno najlepiej podnieść cene paliwa ze względu na ilość kierowców.

Ciekawe czy z roku na rok rośnie liczba samobójstw :gwizdanie: ... i jak będzię z tym za kilka lat, kiedy najprawdopodobniej ceny jeszcze wyżej pójdą wszystkiego co tylko możliwe. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuttgart, zwykly dizelek:1,32(euro). Kolega Andy prubuje jakies tresci polityczne tutaj przemycic :sick3: Dawni kumple Danek i Jarek nic tu nie poradza,tak jest w calej Europie.

dokladine... jeszcze w wakacje tankowalem rope w DE po 4,10 EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba było zostać księdzem

mają super extra, ale żeby nim być to nikt nie chce :naughty:

w głębokim poważaniu mam ich "super extra"

___________

dziś V-power diesel za 5,43 tankowałem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladine... jeszcze w wakacje tankowalem rope w DE po 4,10 EUR

chyba 4,10 ale po przeliczeniu na złotówki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowery, rolki, deskorolki, bilety miesięczne, bilety tygodniowe i jeździć...

nikt Wam nie karze kupować tak drogiego paliwa, a jak nie stać to nie jeździć, w Polsce tylko się narzeka :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowery, rolki, deskorolki, bilety miesięczne, bilety tygodniowe i jeździć...

nikt Wam nie karze kupować tak drogiego paliwa, a jak nie stać to nie jeździć, w Polsce tylko się narzeka :wallbash:

Widzę że jesteś idealnym materialem by ci założyć homonto i wyprowadzić w pole.

Brawo potrzeba więcej takich bezwolnych mułów jak ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ciężko pracuję i stać mnie, zwykły szary człowiek nic z tym nie zrobi samym gadaniem, a Wy tu tylko narzekacie

jak się nie podoba to wyjeżdżać do pięknej Irlandi, Holandii czy też Niemiec, a będzie Was stać na wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ciężko pracuję i stać mnie, zwykły szary człowiek nic z tym nie zrobi samym gadaniem, a Wy tu tylko narzekacie

jak się nie podoba to wyjeżdżać do pięknej Irlandi, Holandii czy też Niemiec, a będzie Was stać na wszystko

Nie o to chodzi czy kogoś stać czy nie ,tylko o to ,że złodzieje się bogacą naszym kosztem, głównie dlatego że większość ludzi ma takie podejście ,,ja szary człek nic z tym nie zrobię"

Ja jestem prawie 2x starszy ,ale myślę że to właśnie młode pokolenie może coś zrobić (internet jest potęgą) str. wcześniej pisałem jak ktoś kiedyś próbował coś z tym zrobić-wielka szkoda że to nie chwyciło, ale to tylko od nas ,,szarych"to zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyna bezołowiowa 95 kosztuje w hurcie 1,91 zł. Stacja benzynowa musi doliczyć do tego opłatę paliwową (0,09 zł), akcyzę (1,56 zł) i VAT (0,85 zł) wliczając uprzednio w cenę swoją marżę. A ile ona wynosi? W przypadku benzyny średnio zaledwie 0,32 zł. W sumie daje to średnią cenę 4,73 zł za litr paliwa.

Podobnie jest w przypadku oleju napędowego. W hurcie cena wynosi 2,05 zł, do tego dochodzi opłata paliwowa (0,23 zł), akcyza (1,05 zł) i VAT (0,81 zł). Marża stacji paliw to średnio 0,35 zł. W sumie daje to 4,49 zł za litr ON.

Jak widać w przypadku benzyny suma podatków przekracza 50% ceny paliwa. Dzięki temu w zeszłym roku do skarbu państwa trafiło z tego tytułu 22,37 mld zł.

z tego co napisałem widać że pułtusk może znacząco obniżyć cenę paliwa,ale po co jak głupie barany (ludzie) zapłacą i załatają naszą dziurę budżetową,dodam iż rząd tego pajaca w zeszłym roku podniósł cenę akcyzy :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przypomne ze skur^^^^syny wyplacili wielkie odszkodowania BIEDNYM POSZKODOWANYM rodzinom 10 kwietnia. Na to byly miliony zlotych, na pogrzeb Pana K rowniez poszla nie jedna banka. Dla mnie to ku$$$y i zlodzieje, jak bym mogl wypic na spokojnie z takim jednym i drugim politykiem flaszke... wygarnalbym i naplul w twarz. Za PiSu moglo paliwo kosztowac 3,30 - 3,60... moglo. Teraz z dnia na dzien drozeje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za PiSu moglo paliwo kosztowac 3,30 - 3,60... moglo. Teraz z dnia na dzien drozeje.

Tak było, wtedy euro było ponad 4 zł, a funt ponad 6 zł, a teraz okradają nas w biały dzień :wallbash:. Wszystko drożeje, a pensje stoją :kwasny::angry:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzyna bezołowiowa 95 kosztuje w hurcie 1,91 zł. Stacja benzynowa musi doliczyć do tego opłatę paliwową (0,09 zł), akcyzę (1,56 zł) i VAT (0,85 zł) wliczając uprzednio w cenę swoją marżę. A ile ona wynosi? W przypadku benzyny średnio zaledwie 0,32 zł. W sumie daje to średnią cenę 4,73 zł za litr paliwa.

Podobnie jest w przypadku oleju napędowego. W hurcie cena wynosi 2,05 zł, do tego dochodzi opłata paliwowa (0,23 zł), akcyza (1,05 zł) i VAT (0,81 zł). Marża stacji paliw to średnio 0,35 zł. W sumie daje to 4,49 zł za litr ON.

Jak widać w przypadku benzyny suma podatków przekracza 50% ceny paliwa. Dzięki temu w zeszłym roku do skarbu państwa trafiło z tego tytułu 22,37 mld zł.

z tego co napisałem widać że pułtusk może znacząco obniżyć cenę paliwa,ale po co jak głupie barany (ludzie) zapłacą i załatają naszą dziurę budżetową,dodam iż rząd tego pajaca w zeszłym roku podniósł cenę akcyzy :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Zgadza sie tak właśnie jest jak kolega andy_sky wyliczył w tej naszej polsce :wallbash:

dziś ON w hurcie staniał a na stacji widziałem cene podnieśli :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowery, rolki, deskorolki, bilety miesięczne, bilety tygodniowe i jeździć...

nikt Wam nie karze kupować tak drogiego paliwa, a jak nie stać to nie jeździć, w Polsce tylko się narzeka :wallbash:

Może odetnij pieniążki od rodziców to wtedy pogadamy a nie rżniesz cwaniaczka, mamusia do baku leje czy tatuś?...

Zobaczymy jak weźmiesz się za robote sam, wtedy nam powiesz czy tak fajnie jest, może ty się przesiądziesz na deskorolkę. :thumbdown:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 17:27_________________________________________________Nienawidze cwaniaczków, którzy do niczego nie dojdą sami, tylko potrafią cwaniaka rżnąć, tanie paliwo nie ? 5zł 95pb ... jak sie nie podoba to nie jeździj, no żesz qr..... Egoizm chyba Cię opanował. Chleb będzie kosztował 5zł przypuścmy to też mało nie? Nie jedz chleba, wpierdalaj żyto z pola będzie taniej. Dla jednego wlać 10L za 50zł przejeździć 80km to jest spoko, a dla drugiego nie bo ma 2 dzieci na utrzymaniu, dom, samochód i psa a rodzice się dawno od niego odwrócili albo przekręcili i mu nie nasypią do kieszeni monet, więc weź może w końcu Pucek zacznij myśleć racjonalnie, a nie.. Jeśli dla Ciebie jest to ok, no to spoko ziomek, trzymaj sie ciepło w porządku że kręcą się koło ciebie pieniądze, ale zwróć uwagę na ludzi obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowery, rolki, deskorolki, bilety miesięczne, bilety tygodniowe i jeździć...

nikt Wam nie karze kupować tak drogiego paliwa, a jak nie stać to nie jeździć, w Polsce tylko się narzeka :wallbash:

Może odetnij pieniążki od rodziców to wtedy pogadamy a nie rżniesz cwaniaczka, mamusia do baku leje czy tatuś?...

Zobaczymy jak weźmiesz się za robote sam, wtedy nam powiesz czy tak fajnie jest, może ty się przesiądziesz na deskorolkę. :thumbdown:

[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 17:27_________________________________________________Nienawidze cwaniaczków, którzy do niczego nie dojdą sami, tylko potrafią cwaniaka rżnąć, tanie paliwo nie ? 5zł 95pb ... jak sie nie podoba to nie jeździj, no żesz qr..... Egoizm chyba Cię opanował. Chleb będzie kosztował 5zł przypuścmy to też mało nie? Nie jedz chleba, wpierdalaj żyto z pola będzie taniej. Dla jednego wlać 10L za 50zł przejeździć 80km to jest spoko, a dla drugiego nie bo ma 2 dzieci na utrzymaniu, dom, samochód i psa a rodzice się dawno od niego odwrócili albo przekręcili i mu nie nasypią do kieszeni monet, więc weź może w końcu Pucek zacznij myśleć racjonalnie, a nie.. Jeśli dla Ciebie jest to ok, no to spoko ziomek, trzymaj sie ciepło w porządku że kręcą się koło ciebie pieniądze, ale zwróć uwagę na ludzi obok.

chłopaczku, jak byś pracował tak ciężko jak ja od osiemnastego roku życia to byś mógł tak napisać jak ja napisałem!

zapierdalam kilometr pod ziemią w temperaturze 30 stopni na plusie, kapie mi pot z jaj i nie widzę nic poza czarnym pyłem i syfem, po robocie przychodzę do domu jem i kładę się bo tak jestem wykończony!!! więc skończ pier**lić że ktoś mi sypie kasą bo źle to się dla ciebie skończy!

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 00:57_________________________________________________dalej, dla Twojej wiadomości nie jem chleba i nie interesuje mnie to ile on kosztuje, uważam że najbardziej narzekają ludzie którzy nie potrafią sobie w życiu dać rady, siedzą w domu na zapomodze, albo czekają aż ktoś im zaproponuje extra kasę za lekką robotę

nienawidzę nierobów i ściemniaczy! pracujesz uczciwie to masz! proste jak pieprzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie lubie nierobów, bo na nierobów też się pracuje, bo państwo w pewnych aspektach musi im pomóc, ale np. zamiast płacić za 1l benzyny 5zł, można by było płacić 4zł a różnicę spożytkowałbyś na jakieś mody lub inne zachcianki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tankowałem w sobotę Vervę ON za 4,54... pocieszam się tylko myślą, że u nas paliwo i tak jest tanie w porównaniu np do Niemiec :decayed:

Weź pod uwagę, że różnica w cenie jest, powiedzmy marginalna, a różnica w jakości kolosalna. Za każdym razem, jadąc do kraju leję w Niemczech do pełna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rządu - to żaden, podkreślam żaden nic nie zrobi dla ludzi bo każdy mysli o własnej du..ie, podatków w paliwie jest i było zawsze tyle samo a zmiana akcyzy to raptem 10gr, rżną nas koncerny paliwowe i stacje, mam kilka stacji i widze codziennie co sie dzieje z cenami, w ciągu jednego dnia się potrafi cena 3 razy zmienić...i nawet jak na stacji mu zostanie 20gr na litrze to co to jest na dobrej stacji 50-100tys litrów sprzedać, 100tirów po 200L i jest 20tys litrów, i 10 20tys na czysto wyjdzie bo z tego co na sklepie zarobi to mu na pracowników i utrzymanie wystarczy. także przestańcie z ta polityką bo aż się coś robi - w radio, w tv, nawet na forum samochodowym, ja mam w du...polityke i polityków, robie swoje i na nikogo się nie ogladam bo za darmo to można w ryj dostać...raz jest lepiej raz gorzej ale jakby sie człowiek chciał wszystkim przejmować to by się jebnał na lince z mostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wczoraj tankowałem na Statoilu PB95 za 4,75 zł/litr..., a na Orlenie PB95 4,85 zł/litr... 10 gr róźnicy

PS. Polska polityka to jeden wielki kabaret...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak, tak sie zaczyna dziać. U mnie na orlenie benzyna juz po 4,79. Paranoja? Ja rozumiem ze mogło by wszystko drożeć ale dlaczego nasze zarobki od x czasu nie rosna? Drozeje wszystko, po nowym roku dopiero zobaczymy jak to zacznie boleć kwestia vatu w góre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...