Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak wasze obniżone A4 znoszą tegoroczną zimę???


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

jest git :good: tera mam gdzies ok -50 1 cm mniej niz na poprzednim zawiasie( a miał -40/40) :wink4: i daje rade. Raz sie tylko zawiesiłem tej zimy :decayed: a tak poza tym to problemów ni mam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na -40 póki co bez problemów :) na drogach jest OK, gorzej jak mam wjechać na parking.. omijam raczej miejsca, gdzie śnieg nie jest rozjechany ;) osłona przetrwała zimę rok temu i w tym roku też ma taki zamiar :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-50 mm i jak co roku pourywane wszystkie oslony silnik, skrzynia :disgust: po pobcznych drogach nawet nie mysle jezdzic :confused4: a wspominajac o progach zwalniajcych do marketow :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1BE i już mnie wkurza to bo często szuram podwoziem..

Wy z tym -40 i niżej to chyba po drogach jeździcie z 20km/h przez te śniegi jak niedzielni kierowcy :decayed: (bynajmniej tu gdzie jeżdze na niższym bym już dawno zderzaki pourywał.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma źle trochę podniosłem na zimę :decayed:

dsc01403j.jpg

po śniegu dawała radę a troszkę u Nas nasypało.. teraz stoi bo pracuje nad swapem skrzyni.. ale dziś znów wyjedzie i za tydzień cisnę na tym setupie zimowym :kox: w trasę do PL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-40mm no i urwana dokładka przód :bag: Nie zakładam już i na wiosne daję s-line :naughty: Osłon pod silnik i skrzynie nawet nie próbuje zakładać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urwana osłona - zamówiona nowa, teraz to ją przymocuję na 20 śrubek, 20 trytek i będzie gitara. :kox:

Możesz i 50 cioma śrubami przykręcić. Moja była przykręcona śrubami 6mm. Przez wloty powietrza nabiło się tyle śniegu, że nie dała rady utrzymać i pękła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-40mm no i urwana dokładka przód :bag: Nie zakładam już i na wiosne daję s-line :naughty: Osłon pod silnik i skrzynie nawet nie próbuje zakładać :decayed:

to samo...dokladka s lina juz czeka w garazu:) ale z zalozeniem jej torche poczekam;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-35 wszystkie osłony są, naped Q, jeżdze gdzie mi sie podoba :naughty: prawie wszedzie tre bo moja wioska nie odśnieżona jest, osłona przykręcona do zderzaka i do do rury dolotowej IC :naughty: i tak jest nie wykorzystywana a świetnie sie sprawdza jako element mocujacy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...