Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Forza Motorsport 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam już 15 poziom kierowcy :) Bonus dla tych co grali w Forze 3 - dostają na dzień dobry kilka samochodów, ja między innymi dostałem R8 i Veyrona. Teraz śmigam Fordem Focusem RS. Co do gry, jak dla mnie lepszy model jazdy niż w F3, lepiej czuje się auto, jak zwykle dużo dostępnych modyfikacji samochodu. Duży plus - tor testowy top gear, w końcu mogłem zobaczyć jak tam się jeździ ;) Super grafika, super muzyka, lektor polski też daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad masz? pirat? kurde... ja dopiero w czwartek pewnie bede mial :disgust:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 22:49_________________________________________________nie moge sie doczekac :decayed:

http://www.metacritic.com/browse/games/release-date/new-releases/xbox360/metascore?view=condensed&hardware=all

chcialem kupic sobie wersje kolekcjonerska, ale dorwanie jej graniczy z cudem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jak tam Pany? ja w koncu nie kupiłem, pograłem w demo i model jazdy jak z NFSa mnie zniechecił......

model jazdy w demie to nie jest model jazdy.

tak samo bylo z demem FM3.

kup fulla i sie przekonasz, ze jest zupelnie inny swiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest to że jak przejedziesz jednym autem 4 wyścigi to masz 100% rabatu na części mechaniczne do tego samochodu :) Model jazdy jak dla mnie naprawdę OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest to że jak przejedziesz jednym autem 4 wyścigi to masz 100% rabatu na części mechaniczne do tego samochodu :) Model jazdy jak dla mnie naprawdę OK.

dokladnie, mozna sie bawic w tuningowanie bez konca... w FM3 bylo ciezko o kase jak sie chcialo miec duzo roznych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno co mnie drazni, to glupota programistow w jednym wzgledzie. Jak mozna przeoczyc taki fakt, ze podczas widoku zza kierownicy, jadac autem ktore ma skrzynie np DSG czy cos w podobie (np Q7) kierowca i tak macha lapka jakby zmienial w manualu, mimo ze kierownica ma lopatki :wallbash:

niby szczegol,ale ujmuje realizmu.[br]Dopisany: 18 Październik 2011, 21:26_________________________________________________Dzisiaj odkrylem kolejny kwiatek, jadac Golfem 6 R w widoku zza auta i majac zmieniony tylny zderzak (rury po bokach, nie na srodku) zobaczylem ogien przy redukcji biegu ze srodka zderzaka, tam gdzie byly wydechy w standardowym zderzaku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczylem ogien przy redukcji biegu ze srodka zderzaka, tam gdzie byly wydechy w standardowym zderzaku :polew:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odkrylem kolejny kwiatek, jadac Golfem 6 R w widoku zza auta i majac zmieniony tylny zderzak (rury po bokach, nie na srodku) zobaczylem ogien przy redukcji biegu ze srodka zderzaka, tam gdzie byly wydechy w standardowym zderzaku :polew:

dobrze, ze gram tylko z kokpitu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odkrylem kolejny kwiatek, jadac Golfem 6 R w widoku zza auta i majac zmieniony tylny zderzak (rury po bokach, nie na srodku) zobaczylem ogien przy redukcji biegu ze srodka zderzaka, tam gdzie byly wydechy w standardowym zderzaku :polew:

:shocked:

Zrób printscr :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglądają zniszczenia auta w tej grze?..........oby nie tak jak zmiana biegów czy te ognie z Golfa R :decayed:

Wozy nie łamią się w pół, ale zniszczenia poza fajnym wyglądem wpływają również na prowadzenie/ osiągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczenia fajnie wyglądają i szybciej się niszczą wozy niż w GT5 ale jak zobaczyłem jak auto stoi na dach i nagle się ożywia i przewraca na koła to mi się przypomniał dobry Arcade Ridge Racer :decayed:

Tak samo powinni poprawić al przeciwników bo jadą prosto w Ciebie jak by nie widzieli nikogo po za sobą, też to było w GT5 wcześniej dopóki nie wyszła aktualizacja, tutaj to powinno być od razu gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w GT5 tez wiele rzeczy powinno byc od razu gotowe :polew:

nie wiem w sumie na czym polega problem z tym AI... podczas wyscigow komputer potrafi ladnie Cie omijac, czy nawet jak sie wpychasz ustepowac miejsca, ale czasami potrafi ladnie wjechac Ci w bok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w GT5 tez wiele rzeczy powinno byc od razu gotowe :polew:

Zwłaszcza że robili ponad 5 lat :decayed:

No ale cóż lepiej późno niż wcale, macie tutaj tor SPA w Belgii :?:

Dorzucili jako dodatek teraz w GT5 i grałem wczoraj z chłopakami to FUN wielki był jak rok temu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...