Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 1.9 quattro [193KM] S-line, S4 tył, RS4 19", white dekory str.11

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kratki z wersji s-line są o niebo lepsze niż te z S4 dlatego moim zdaniem zostaw lepiej S-line

Opublikowano

Ty masz recaro białe bo już się gubie w tym temacie ?

Opublikowano

miał :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

przód wygląda naprawdę fajnie, te grile jednak robią robotę, ale jak rozmawialiśmy tylko w komplecie :good: a jeśli chodzi o kratki to s-line są ładniejsze :tongue4:

Dokładnie jak wymieniać to tylko 2. Z kratkami jeszcze pomyślimy, bo żeby założyć te z S4 trzeba halogeny przesuwać :kwasny:

Masz jakies inne foto z kratkami od S4?Tutaj tak srednio jakos.

Tylko taką znalazłem

a dużo roboty z nimi miałeś czy są p&p?

Pytasz o grille czy kratki ? Żeby zamontować dolny grill trzeba ciąć zderzak trochę, a kratek jeszcze nie zakładałem, ale też trzeba sporo ciąć.

Ty masz recaro białe bo już się gubie w tym temacie ?

Miałem :wink4:

Opublikowano

mega... :evil: tylko powiedz ile cie wyniosły dokładki i przerobki :D

Opublikowano

mega... :evil: tylko powiedz ile cie wyniosły dokładki i przerobki :D

dużo
Opublikowano
  • Autor

mega... :evil: tylko powiedz ile cie wyniosły dokładki i przerobki :D

Pewnie sporo, ale radocha bezcenna :decayed:

Te białe listwy - to było Piano w oryginale?

Malowane, nie było białego piano w oryginale, only black. [br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 22:23_________________________________________________Kurde i ktoś mi soczewki z B8 zgarnął, a byłby kolejny fajny mod :thumbdown:

Opublikowano

Gruba sztuka kolego, bacznie obserwuję topic !

Opublikowano

Chętnie bym ją przygarnął do mojej gromadki :)

Opublikowano

Kórwa fura kosa :kox:

Opublikowano

Chętnie bym ją przygarnął do mojej gromadki :)

rezaj rezaj a po jakimś czasie bedzie taki samolot :)

Czester masz stara kratkę (środkową) z dokladki S line?

Opublikowano

Fajnie sie prezentowały te białe kubełki szkoda, że nie miałem okazji ich zobaczyć na żywo. Widzę, że w końcu zrobiłeś proste końcówki wydechu, wyglądają elegancko. Zderzak też ładniutki. Gdzie serwisujesz swoje audi, chętnie bym się dowiedział gdzie są jacyś spece od audi którym można ufać.

Opublikowano

zrób normalnego pełnego s-line bo to jest najlepszy chyba pakiet :good:

Opublikowano
  • Autor

Chętnie bym ją przygarnął do mojej gromadki :)

rezaj rezaj a po jakimś czasie bedzie taki samolot :)

Czester masz stara kratkę (środkową) z dokladki S line?

Marcinie mam kratkę, ale zostawiam ją, bo może kiedyś będę sprzedawał graty.

Fajnie sie prezentowały te białe kubełki szkoda, że nie miałem okazji ich zobaczyć na żywo. Widzę, że w końcu zrobiłeś proste końcówki wydechu, wyglądają elegancko. Zderzak też ładniutki. Gdzie serwisujesz swoje audi, chętnie bym się dowiedział gdzie są jacyś spece od audi którym można ufać.

Recaro super sprawa, ale chyba bym już nie wziął białych :) Mam fajnego mechanika w Zabrzu, będziesz chciał to zadzwoń do mnie to dam ci namiary. Widziałem, że twoja furka też ostro pomodzona :kox:

zrób normalnego pełnego s-line bo to jest najlepszy chyba pakiet :good:

Sugerujesz żebym zmienił tylny zderzak na s-line ?

Opublikowano

No troche się zmieniła od ostatniego razu jak byłęm u ciebie ;]

BMW%252520rower%252520-%252520000.jpg

BMW%252520sesja%252520jesie%2525C5%252584%2525202011-%252520038.jpg

Jak już będzie sezon na letnie kółka to musimy się ustawić na sesje, powinno być ciekawie ;]

Swoją drogą to widziałem cie na SCP na muchowcu. Stałeś dosłownie 30 metrów od mojej bawarki ;]

dsc82151024x768.jpg

Opublikowano
  • Autor

Teraz to musisz jeździć cały czas z rowerem :decayed: trzeba było podejść, za dużo fur tam było i pewnie nie poznałem A sesyjka jak najbardziej :good:

Opublikowano

No ale ja widziałęm tylko twoją fure, bez ciebie w środku ;]

Opublikowano

zrób normalnego pełnego s-line bo to jest najlepszy chyba pakiet :good:

Sugerujesz żebym zmienił tylny zderzak na s-line ?

no jak pełny to pełny :)

Opublikowano

Dzięki :)[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 13:54_________________________________________________No to czekam na słowa krytyki :decayed:

mg7703.jpg

mg7707.jpg

mg7709l.jpg

mg7711.jpg

mg7712.jpg

mg7715.jpg

Białe dekory są fajne..ale szybko się nudzą :decayed:

U mnie był fajny akcent bo podświetlanie popielniczki rzucało czerwoną poświatę na ramkę w koło lewarka :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.