Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sprzedający 312MC


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

ja jakiś czas temu pohandlowałem z adamoo i muszę przyznać że to co kupiłem niestety było niesprawne, adamoo to uczciwy facet i kase oddał bez problemów a ja mu odesłałem przedmiot.Więc z nim można śmiało robić interesy bo jest uczciwy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechać skopać d*pę, złożyć pozew zbiorowy. Ciekawe na ile tys zł okradł jak by podliczyć wszystkich. Macie już dane osobowe i wszystko teraz tylko spisać każdego zeznanie i niech komornik mu zabierze nawet dom i samochód jak dziad się dorobił na czyjejś krzywdzie. Ja mam tyle dobrze że moja mam w banku pracuje i w razie czego może napisać pismo ze się np pomyliła i kasa wraca na konto wyjściowe :P

:blink::facepalm:

[br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 15:46_________________________________________________

Wiec to ta mila pani ktora oddaje pieniazki za meza i odpisuje na sms :P:decayed:

ładna ? bo nie mam konta :kox:

Standard - dziubek i rozpięta bluza.

Kiepskiego ma tego męża skoro dowartościowuje się pokazaniem kawałka cycka na nk. :decayed:

http://nk.pl/profile/14763558/gallery/album/2/48

i ten komentarz pod zdjęciem " złap mnie jeśli potrafisz " :decayed: :decayed: to na pewno jego żona hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe

koks jeban* chyba czuje sie nietykalny. najlepsze sa te posty jak sobie w tylek ladowal strzaly. haha! KIJ mu w d*** i tak na policji znajdzie sie,przynajmniej z mojej strony.

a co do fotek z nk jego laski.... zal..

83kg wagi, chyba bym go zmiótł swoimi 105kilogramami :)

Problem tkwi w tym że wykonuje sobie samodzielnie iniekcje CIDO w pośladki...dzis wbiłem 4 strzał, dotychczas wbijałem na przemiennie (prawa-lewa-prawa-lewa strona). Z racji że jestem praworęczny wykonywanie z lewej strony iniekcji sprawia mi troszkę problemu i mam duży problem żeby podciągnąć tłoczek, czy moge wbijać co 3ci lub nawet co 4rty strzał na lewą strone? cały cykl ma ma mieć 25 strzałów.

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie piszcie ze mu obijecie gębę bo później jak ktoś faktycznie to zrobi a on ten watek poda policji to wtedy wy będziecie ugotowani.

publicznie nie pisze się takich informacji, szczególnie, że zamierzacie zgłaszać sprawę na policje. zawsze to można wykorzystać w jakiś sposób.

wydaje mi się, że temat został wyczerpany i powinien zostać zamknięty albo ograniczcie się do pisania jak wygląda sytuacja z oddawaniem kasy. szczególnie, że on sam się nie wypowiada chociaż wydaje mi się że czyta en wątek tylko pewnie z innego konta żeby nie było ze się loguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że czyta en wątek tylko pewnie z innego konta żeby nie było ze się loguje.

Albo ma ukryty profil i śledzi wątek :thumbdown:

niech admini / modzi sprawdzą czy ktos loguje się z jego IP i Hosta. w SMFie jest taka możliwość. Wtedy będziemy wiedzieć czy prawdopodobnie ma nowe konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że czyta en wątek tylko pewnie z innego konta żeby nie było ze się loguje.

Albo ma ukryty profil i śledzi wątek :thumbdown:

niech admini / modzi sprawdzą czy ktos loguje się z jego IP i Hosta. w SMFie jest taka możliwość. Wtedy będziemy wiedzieć czy prawdopodobnie ma nowe konto

Sprawdzam to codziennie i na razie nic się nie dzieje. Ostatnio się logował 19 grudnia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się logował 19 grudnia :hi:

Czyli całkiem niedawno. Ten wątek został zaczęty 14 grudnia. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo od czasu do czasu loguje się tu od mamy/kolegi/żony/sąsiada (inny ip, inny nick) :gwizdanie: choć nic nie jest pewnie, tylko pogdybać sobie możemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to zmienia? Mi wczoraj odpisal na gadu ze niby paczka lezy gdzies na ups itp... Ze bedzie na wigilie ... Napomknalem ze jakies jazdy sa z nim na forum itp na co odpisal ze kazdy juz dostal pake albo kase . Mialem dostac dzisiaj nr listu ale cos go nie widze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i leży gdzieś u kuriera,podobno teraz taki okres że maja duże opóźnienia,poczta za to daje radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i leży gdzieś u kuriera,podobno teraz taki okres że maja duże opóźnienia,poczta za to daje radę

-oj to trza przyznac,ze w przeciwienstwie do PKP poczta w tym roku daje rade-paczka z Łodzi przyzla do mnie w tym goracym okresie z dnia na dzien :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze was Panowie, nie osmieszajcie sie, nie lezy nigdzie zadna paka i nie wszystkim oddal pieniadze. ile mozna sie dawac podpuszczac takiemu zwodzeniu? otrzymal odemnie 2 smsy i maila i zero odzewu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie w temacie :

Policja swoją drogą ale może dostanie zawiasy lub coś podobnie niskiego.

Dodatkowo ile trudu, straty czasu dla zgłaszających a satysfakcja może być mizerna.

Rewelacyjnym sposobem jest URZĄD SKARBOWY !

Zgłoszenie od kilku osób i gość ma pozamiatane. Jak skarbowy się za to weźmie to "nie ma zmiłuj" . Oni nie odpuszczają !!! :)

To nie jest sprzedaż kilku swoich rzeczy tylko ewidentny handel. Nawet jak ma firmę to czy Ci co pozytywnie dotrwali do końca transakcji dostali paragony lub FV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie w temacie :

Policja swoją drogą ale może dostanie zawiasy lub coś podobnie niskiego.

Dodatkowo ile trudu, straty czasu dla zgłaszających a satysfakcja może być mizerna.

Rewelacyjnym sposobem jest URZĄD SKARBOWY !

Zgłoszenie od kilku osób i gość ma pozamiatane. Jak skarbowy się za to weźmie to "nie ma zmiłuj" . Oni nie odpuszczają !!! :)

To nie jest sprzedaż kilku swoich rzeczy tylko ewidentny handel. Nawet jak ma firmę to czy Ci co pozytywnie dotrwali do końca transakcji dostali paragony lub FV ?

:good: Kiedyś miałem taki przypadek, zakupiłem nowe amorki do B5 przez allegro i wszystko było ok, dostałem je ale zero paragonu ani fakury, za jakies 3 miechy dzwonił sprzedający z prośbą że jak bedzie sie ze mną kontaktował urzad skarbowy czy moge powiedziec ze amorki były używane bo mu sie do d*py dobrali... a tu moze byc podobnie mimo ze sprzedawał używki jezeli sprzedał cos powyzej1 tys to juz musiałby sie rozliczyc z fiskusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu moze byc podobnie mimo ze sprzedawał używki jezeli sprzedał cos powyzej1 tys to juz musiałby sie rozliczyc z fiskusem

używka czy nie, aby nie płacić podatku musiałby mieć dowód że każdą część posiada przynajmniej pół roku, wtedy przy odsprzedaży nie płaci podatku - mowa o większych ilościach towaru tak jak tu na forum itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę poza tematem, dzis odebrałem paczkę w warszawie wysłaną wczoraj z krakowa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...