Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Sprzedający 312MC


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

(Krycha [lubelskie]

Świętokrzyskie :)

Mój przelew miał niby wyjść dzisiaj, zobaczymy czy do końca tygodnia dojdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podzielam zdanie Pucka tzn jeżeli ktoś kręci jakieś wałki w działach sprzedam; sprzedam auto; kupię; albo zamienię, oddam powinien dostać dożywotni zakaz korzystania z tej części forum a kolega 312MC kwalifikuje się na bana tak dla przykładu innym i problem myślę w jakimś stopniu się rozwiąże a osoby, które zostały w jakiś sposób oszukane powinny oddać sprawę na policję bo to że ktoś jest z forum nie oznacza że nie może być zwykłym oszustem. Oczywiście każdemu może się noga powinąć tzn paczka dojdzie z opóźnieniem czy trzeba będzie go tam na PW raz ponaglić ale jeżeli kilka osób miało kłopoty z jednym sprzedającym to zdecydowanie coś jest nie tak. [br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 23:39_________________________________________________A w ogóle to do działu ogłoszeń powinien być przypisany jeszcze jeden moderator (nie dlatego że Nosfer nie daje rady) bo od kiedy można odpisywać na wątki zrobił się tam spory ruch i jednocześnie większy bałagan niż był (a więc pomoc się przyda) i te dwie osoby powinny natychmiast reagować na wszelkie zgłoszenia (a nie czekać aż temat przewinie się po całym forum i w końcu ktoś coś zadecyduje). Wydaje mi się że powoli traci się kontrolę nad tym działem. (wiem że takie pomysły to do "sugestie i uwagi" ale tak z rozpędu padło tutaj)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126389.0;all

chyba będzie to samo,co w linku powyżej... :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________

A w ogóle to do działu ogłoszeń powinien być przypisany jeszcze jeden moderator (nie dlatego że Nosfer nie daje rady) bo od kiedy można odpisywać na wątki zrobił się tam spory ruch i jednocześnie większy bałagan niż był (a więc pomoc się przyda) i te dwie osoby powinny natychmiast reagować na wszelkie zgłoszenia (a nie czekać aż temat przewinie się po całym forum i w końcu ktoś coś zadecyduje). Wydaje mi się że powoli traci się kontrolę nad tym działem. (wiem że takie pomysły to do "sugestie i uwagi" ale tak z rozpędu padło tutaj)

wszyscy tam zaglądamy,ale nie zawsze wszystko czytamy,ba jakbyśmy mieli czytac każdy napisany post w ciągu dnia...każdy ma opcję"zgłoś do moderatora"-korzystajcie z niej częściej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126389.0;all

chyba będzie to samo,co w linku powyżej... :gwizdanie: :cool1:

Między innymi też to miałem na myśli

wszyscy tam zaglądamy,ale nie zawsze wszystko czytamy,ba jakbyśmy mieli czytac każdy napisany post w ciągu dnia...każdy ma opcję"zgłoś do moderatora"-korzystajcie z niej częściej...

Wiem ale powinny być dwie osoby do których kieruje się konkretne problemy (nie mówię tu o sytuacjach zgłaszania do moderatora bo po to jest ta opcja jak wspomniałeś). Takie dwie osoby które "odpowiadają" (może nie dosłownie w zasadzie to służą natychmiastową pomocą) za to co się tam dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

niech zarząd klubu wyśle PW do delikwenta że szykowany jest pozew zbiorowy na policje i w jego zakresie niech leży czy ruszy ta sprawe czy nie....a Wy (poszkodowani) róbcie Swoje,tzn działajcie z pozwem

napiszcie w tym PW do niego, że wykorzystane zostaną maile,PW a także logi na forum :evil:

jeśli gośc nie chce większych problemów to albo wyjaśni sytuacje albo odda kase/powysyła co trzeba :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to do działu ogłoszeń powinien być przypisany jeszcze jeden moderator (nie dlatego że Nosfer nie daje rady) bo od kiedy można odpisywać na wątki zrobił się tam spory ruch i jednocześnie większy bałagan niż był (a więc pomoc się przyda) i te dwie osoby powinny natychmiast reagować na wszelkie zgłoszenia (a nie czekać aż temat przewinie się po całym forum i w końcu ktoś coś zadecyduje). Wydaje mi się że powoli traci się kontrolę nad tym działem. (wiem że takie pomysły to do "sugestie i uwagi" ale tak z rozpędu padło tutaj)

Nie wiem co rozumiesz przez "natychmiast reagować na zgłoszenia".

Reakcja jest zawsze po działaniu, więc czy jeśli ktoś już zapłacił i nie dostał towaru, to czy reakcja będzie 1,5 sekundy czy 2 dni po zdarzeniu, to nic już niestety się nie zmieni.

W klubie nie ma 24h dyżurów, jeśli posty są "zgłaszane" to w 100% są weryfikowane przez któregoś z modów.

progi sprzedażowe zostały obniżone na "Waszą" prośbę, pod argumentem, że jeśli ktoś chce coś sprzedać to są tego same Plusy, bo klubowicze przecież z tego mogą skorzystać - a komu zależy na tej ilości postów..

Poza tym ~ powtórzę jeszcze raz ~ formuła działu ogłoszeń zostanie całkowicie zmodernizowana. Więc myślę, że jeszcze przez jakiś czas damy radę, skoro dawaliśmy rade przez tyle czasu.

A tematy odnośnie sprzedających/kupujących pojawiają się raz na jakiś czas. I to się akurat nie zmieni. Choćby było 100 moderatorów + Jezus.

A bałagan w dziale Sprzedam, to nic innego, jak OT - które znajduje się we wszystkich działach.

Ja mogę walić kropki za każdy OT w tym dziale. Tylko nie piszcie potem, że to przecież dział Sprzedam i można by było go potraktować z przymrużeniem oka.

A tak, sugestie są jak flaga zawieje. Zależy co by się przydało do danej sytuacji. Tylko jak są sytuacje przeciwstawne to już nie ma pomysłów.

Poza tym jak sam napisałeś to nie jest dział Sugestii. Więc nie wiem skąd to OT ?

~ tyczy się to wszystkich..

- to jest temat dla ludzi, którzy zostali w jakiś sposób poszkodowani, więc zostawcie w tym wątku miejsce właśnie dla tych ludzi.

Dział Sugestii otwarty jest dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nic nie dostałem. Wg. mnie nie można tu mieć pretensji do nikogo, prócz sprzedającego. Dział sprzedam jak dla mnie jest okej, ale wiadomo zawsze jakieś pojedyncze wpadki będą się zdarzać, oby nie za często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rowniez jak narazie czuje sie oszukany, tak jak chyba wszystkim, paczke mial wyslac w piatek, dzis jest czwartek a paki nadal nie ma. telefon wylaczony. chyba padlismy lupem oszusta. tylko 180zl w plecy,ajjjj . pomysl z pozwem zbiorowym mysle,ze jest trafny. napewno szybko odda pieniadze,albo zakupiony towar. szkoda,ze takie sytuacje maja miejsce na forum ....

kupowalem, zaciski tyl zeliwne, zbiornik wody i zamek z kluczykiem....

dopiszcie mnie do listy oszukanych.

kase dostal we wtorek, w piatek niby wyslal, minal prawie tydzien, paki nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciski tyl zeliwne

Pewnie to te które miał wysłać mi. Szkoda, że nikt nie mieszka w jego okolicach, bo można by mu zrobić wizytę.

Panowie jeszcze jedno nie blokujcie go całkowicie, bo jak bedzie wiedział, ze już ma lipę na tym forum to napewno nie odda tych pieniędzy nikomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie na Policję, postępowania karne są bezpłatne :wink4:

ja jutro się chyba wybiorę - już wystarczy tych obietnic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle,ze to powinno byc jakos zorganizowane, a nie,ze kazdy sobie pojdzie od tak... jakis zbiorowy pozew. juz mam gdzies te jego zakupy, niech kase tylko odda, to bede szczesliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle,ze to powinno byc jakos zorganizowane, a nie,ze kazdy sobie pojdzie od tak... jakis zbiorowy pozew. juz mam gdzies te jego zakupy, niech kase tylko odda, to bede szczesliwy.

ale każdy z nas mieszka gdzie indziej i ciekawe czy jest możliwość złożenia takiego pozwu :mysli:

najwyżej będzie miał kilka wezwań na Policję w takiej samej sprawie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musielibyście się zebrać w minimum 10 osób :wink4:

Musielibyście wybrać reprezentanta, który musi być adwokatem.

Złóżcie lepiej zawiadomienie we własnym zakresie informując Policję o fakcie..

Ps. Możecie iść bezpośrednio do prokuratury..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chyba na policję poszedł ze zgłoszeniem o popełnieniu przestępstwa (oszustwa) , muszą się wtedy tym zająć...będzie dochodzenie, obie strony będą przesłuchiwane. Wy macie dowody w postaci przelewów itp więc macie wygrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i telefon faktycznie wyłączony. Po 15 minutach sms " kasa i kratki w drodze! " ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie z nim rozmawialem przez telefon, dzisiaj wyslal, na forum nie wchodzi, bo nie ma dostepu do komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak paczka idzie niecały tydzień, to chyba nie jest jakiś problem, zwróćcie uwagę że za tydzień świeta, także poczta bankowo bedzie miała opóźnienia, co innego sprawa Krychy który czeka już ponad miesiąć :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co go tlumaczyc i zwalac wine na poczte, powiedzial mi jasno dzis przez telefon, wyslal dzis paczke. juz 8 dni zwodzi mnie z tym,ze wyslal, najpierw miala pojsc w srode, potem wszystkim w piatek, dzis jest czwartek i dzis wyslal, a za tydzien napisze, ze tez wlasnie co wyslal dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...