Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Wesołych Świąt dla wszystkich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To i ja się dołączę :naughty:

Zdrowych, Rodzinnych, Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i Wszystkiego Najlepszego w nadchodzącym 2011 Roku :hi:

A prezenty niech Wam przyniosą...

MerryChristmas.jpg

:wink4:

Opublikowano

Bynajmniej tu nie róbcie OT

Happy Christmas :hi:

Opublikowano

Najlepsze życzenia zdrowych i spokojnych Świąt dla wszystkich Forumowiczów :>

Opublikowano

Wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt :hi:

I szczęśliwego Nowego 2011 Roku :dance:

Opublikowano

Spokojnych i Radosnych Świąt spędzonych w prawdziwie ciepłej i rodzinnej atmosferze. No i żeby Święty o was nie zapomniał i coś pod choinką zostawił :-)

648479santa1large.jpg

Opublikowano

Na nadchodzące, radosne Święta i zbliżający się Nowy Rok, życzę wszystkim wszystkiego dobrego i zakrapianego :naughty::hi:

Opublikowano

a wesołych, wesołych :drunk:

Opublikowano

34270166.jpg

Drodzy przyjaciele:

Przygotować pół miarki radości, szczyptę

pogody ducha, kwartę radości,

dwanaście centymetrów uśmiechu,

kilogram życzliwości, pięć gramów dobrego

humoru, miłości ze dwie garści,

odrobinę szaleństwa, łyk szczęścia,

dwie łyżki wolnego czasu, małą łyżeczkę

spokoju oraz cały zapas wiary nadziei i

miłości. Wszystkie składniki połączyć ze

sobą i długo podgrzewać w cieple

domowego ogniska. Podawać na gorąco,

ozdobione ciepłym uśmiechem.

:song::a4fan:

Opublikowano

Równiesz życze wszystkim spokojnych,bezpiecznych,radosnych świąt i jak najlepszego nowego roku.

Opublikowano

Abyśmy spotkali się w tym samym gronie, zarówno po świętach jak i po nowym roku. :)

i żeby każdego było stać na naprawy w ASO :wink4:

Opublikowano

Życzę Wam Wesołych Świąt, dużo zdrowia, taniej benzyny, dróg równych jak stół, bezawaryjnej jazdy Waszymi :audi:, żeby pensje poszły w górę i oby rok 2011 był lepszym od obecnego :hi::wink4:.

Opublikowano

mikolaj.jpg

Wszystkiejo najlepszego :hi:

Opublikowano

Dużo zdrówka Wesołych Świąt dla wszystkich i Szczęśliwego Nowego Roku 2011 :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Wesołych Świąt :decayed:

Opublikowano

Wesołych Świąt, zdrówka, szczęścia, żeby kaska dopisała na wiele nowych modów w waszych autach, oby ten nowy rok był lepszy niż ten co był, choć niema co narzekać :)

Opublikowano

Życzę Wam tego wszystkiego co napisali przede mną i co napiszą za mną :decayed:

Wesołych Świąt :hi:

Opublikowano

Szczęśliwych i powodzenia w przyszłym roku !

Opublikowano

Zdrowych Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego :a4fan::quattro:

Opublikowano

Wesołych Świąt!!!Wszystkiego dobrego....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.