Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli łopatę do śniegu trzeba zabrać , lancuchy :kox: i oczywiście na zimowkach przyjechac ;( nie ma co liczyć ze pojadę w letnich kapciach w BT na Zlot :kwasny: powrot zimy jak nic bedzie

poczekamy ,zobaczymy :gwizdanie:

Opublikowano

ja tam liczę że to ściema i w tym tyg zakładam "lato" jakby co to moskal obiecał że będzie mnie na górkę wciągał tylko że tak zglebił auto że ciekawe czy sam podjedzie :polew:

Opublikowano
tylko że tak zglebił auto że ciekawe czy sam podjedzie :polew:

podjedzie podjedzie , klucz do gwintu lezy w kufrze , najwyżej sie go podniesie na zakopiance :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

a ja właśnie myśle czy letnie gumy wrzucać :mysli: bo pogoda jeszcze sie może zmienić :tongue4:

Opublikowano

ja juz masz letnie na wszystkich autach :kox: :kox:

Opublikowano

a ja właśnie myśle czy letnie gumy wrzucać :mysli: bo pogoda jeszcze sie może zmienić :tongue4:

Ma się zmienić, i to niestety na gorszą.

Ja osobiście nie będę kozaczył i jadę na zimówkach, cholera wie, co tam jeszcze będzie leżało, jakiś śnieg czy cuś i będzie dzong na letnich :D

jarko, czy będzie można w BT zakupić u Ciebie bezpośrednio jakieś gadżety? (naklejki itepe)

Opublikowano

jarko, czy będzie można w BT zakupić u Ciebie bezpośrednio jakieś gadżety? (naklejki itepe)

Jarek będzie miał całą kolekcję gadżetów klubowych.....jedzie TIR-em :polew: :polew:

Opublikowano

jarko, czy będzie można w BT zakupić u Ciebie bezpośrednio jakieś gadżety? (naklejki itepe)

Jarek będzie miał całą kolekcję gadżetów klubowych.....jedzie TIR-em :polew: :polew:

Ale ja poważnie pytam i oczekuję poważnej odpowiedzi :disgust:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jarko, czy będzie można w BT zakupić u Ciebie bezpośrednio jakieś gadżety? (naklejki itepe)

Jarek będzie miał całą kolekcję gadżetów klubowych.....jedzie TIR-em :polew: :polew:

Ale ja poważnie pytam i oczekuję poważnej odpowiedzi :disgust:

:polew: :polew: :polew:

Pierwsza część mojej odpowiedzi była jak najbardziej poważna :decayed:

Opublikowano

Wiem, wiem :D

Opublikowano
  • Autor

jarko, czy będzie można w BT zakupić u Ciebie bezpośrednio jakieś gadżety? (naklejki itepe)

Jarek będzie miał całą kolekcję gadżetów klubowych.....jedzie TIR-em :polew: :polew:

Będziesz nosił :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

jarko, czy będzie można w BT zakupić u Ciebie bezpośrednio jakieś gadżety? (naklejki itepe)

Jarek będzie miał całą kolekcję gadżetów klubowych.....jedzie TIR-em :polew: :polew:

Ale ja poważnie pytam i oczekuję poważnej odpowiedzi :disgust:

:polew: :polew: :polew:

Pierwsza część mojej odpowiedzi była jak najbardziej poważna :decayed:

żartowniś z Ciebie :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

Hej Pany - kiedy będzie podział pokoi :?:

Bo jakby coś, to ja poproszę o dwójkę :naughty: :naughty: Z dużym łóżkiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Hej Pany - kiedy będzie podział pokoi :?:

Bo jakby coś, to ja poproszę o dwójkę :naughty: :naughty: Z dużym łóżkiem :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

blejk , byłem pewny ze zażyczysz sobie jakiś apartament z jednym łóżkiem z baldachimem , oddzielną łazienką , bidetem , itp

Opublikowano
  • Autor

Weźcie se prześcieradła...

Będziecie dzielić Sobie pokoje - na dwójki :kox:

BTW Sprawa pokoi już dawno byłaby ogarnięta jakby ludzie poważnej podchodzili do zlotu...

Mimo próśb, upomnień i przepadających zaliczek dalej wiele osób robi zamieszanie przez co wszystko się niestety przeciąga...

Pomijam już kwestię nieodpowiedzialnyh hurtowych rezerwacji miejsc na zlot a później grupowych rezygnacji bo... No właśnie...

Myśmy wynajęli cały ośrodek ( 200 miejsc ) bo tylu było chętnych ( około 260 osób ), a teraz się okazuje że go nie zapełnimy ( jedzie 175 osób ) przez co część pokoi będziemy musieli oddać i niestety będzie ciaśniej :gwizdanie:

Opublikowano

Nooo. niezłe lamusy :decayed::kox:

Opublikowano

Życie :disgust: ,

Opublikowano
  • Autor

A tak wyglądają statystyki zlotowe:

Prezes0,57%

Moderatorzy4,57%

Vipy3,43%

Klubowicze21,14%

Użytkownicy 25,14%

Os.tow.45,14%

:)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.