Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no toś mnie wnerwił :decayed:

Mirek nie przejmuj się - Twoje 19" już się wszystkim przejadły. Jak wlecisz swoim koxem na zimowych 15" to będzie hit zlotu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no toś mnie wnerwił :decayed:

Mirek nie przejmuj się - Twoje 19" już się wszystkim przejadły. Jak wlecisz swoim koxem na zimowych 15" to będzie hit zlotu :decayed:

dlatego je sprzedałem - no i nie dało się śmigać - spawy puszczały :decayed:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 15:44_________________________________________________Ps. nawet jak będzie śnieg i trzeba będzie jechać na zimowych to biorę 2 szt. ze sobą i na miejscu założę na jedną strone - drugą stane przy murze:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no toś mnie wnerwił :decayed:

Mirek nie przejmuj się - Twoje 19" już się wszystkim przejadły. Jak wlecisz swoim koxem na zimowych 15" to będzie hit zlotu :decayed:

Wy jedziecie sie lansować na letnich felach :cool1: a ja po prostu nie mam zimówek :oops:

Pewnie połowa będzie na letnich a połowa na zimówkach, będe w tej lepszej połowie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem aby do BT wrzucić letni felunek - po cichu liczę na to, że koniec marca będzie już mocno wiosenny... Trzeba poczekać bliżej terminu i obserwować prognozy pogody :)

gorale na Krupowkach mowili ze zima nie odpusci az do konca kwietnia :chytry: takze nie ma co marzyc o letnim felunku :cwaniak1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie, co nie... Bieniek mógł z plaży wyjechać? ...to ja wjadę pod tą cholerną górkę na 19" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie, co nie... Bieniek mógł z plaży wyjechać? ...to ja wjadę pod tą cholerną górkę na 19" :decayed:

a kiedy będziesz dokłądnie ? Chcemy wiedziec co by wiadra z woda wylac dzien wcześniej :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy wiedziec co by wiadra z woda wylac dzien w

trzeba zabrac ze soba ze dwa worki z piaskiem i po kłopocie widze :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wsadzić za kierownice dziewczynę i ja popchnąć z tyłu :polew: :polew:

Wtedy podjedzie sie na pewno :mysli:

naprawdę wylaliście na ta górkę wode :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę wylaliście na ta górkę wode

na którą ? :nose:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wsadzić za kierownice dziewczynę i ja popchnąć z tyłu

Staram to sobie jakoś zobrazować, ale bez wymontowania fotela kierowcy sobie tego nie wyobrażam.... :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wsadzić za kierownice dziewczynę i ja popchnąć z tyłu

Staram to sobie jakoś zobrazować, ale bez wymontowania fotela kierowcy sobie tego nie wyobrażam.... :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zawsze możesz wyrezać dziurę w fotelu - jakby co to masz ochronkę, że to pod ISOFIX :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się z wami poważnie porozmawiać, a większość już w podeszłym wieku :doh1: :gicior::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się z wami poważnie porozmawiać, a większość już w podeszłym wieku :doh1: :gicior::polew:

Nie no, sory, ale czego oczekujesz? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się z wami poważnie porozmawiać, a większość już w podeszłym wieku :doh1: :gicior::polew:

Jedziemy na zlot - banda jest w dobrym humorze, czego się spodziewałeś :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się z wami poważnie porozmawiać, a większość już w podeszłym wieku :doh1: :gicior::polew:

Jedziemy na zlot - banda jest w dobrym humorze, czego się spodziewałeś :wink4:

Ja to nie tyle w dobrym humorze, co cały czas wyobrażam sobie tę wciśnietą za kierownicę laskę i jak by ją tu "podejść" :mysli: :mysli:

Nie no, bez wyjęcia fotela się nie da :no:

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...