Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

ale ja wczoraj pisałem :)

no szkoda że wcześniej jej nie wyłapałem[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 17:22_________________________________________________gdybyś sie rozmyślił w tym tygodniu daj znać jestem zainteresowany kupnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zrobionym 1.8t na 300ps po 3,5mpr bedzie łep urywać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,8T zrobic na 300 ps nie ma opcji zeby wyszlo taniej niz to co gadalismy i nie bedziesz mial ani elastycznosci ani niuta. Plusy tylko takie ze przyjemniejszy w naprawie 1,8T ( wiecej miejsca ).

Turbina na 300 ps w 1,8T to gt28rs , porzadne sprzeglo , wtryski , program , fmic , przeplywka ,kolektor wydechowy , dobre swiece i pewnie jeszcze cos :) Policz ale wydaje mi sie ze 10k nie starczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazasz ze za 22 klocki kupisz sensowna eske ? :) Bo wydaje mi sie ze zlepa do pakowania kasy. Pozatym swap na 2,7T wyjdzie go zdecydowanie mniej niz dolozenie 10 do tego co ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było by ciężko więc najlepszym rozwiązaniem jest zrobić swapa ... Nie doczytałem za ile mogły ją sprzedać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę za późno sie zgłosiłeś.. tydzień wcześniej bym sprzedał teraz idę dalej i zostanie raczej na długo.. dobra skarbonka sie zapowiada he he :)[br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 18:52_________________________________________________Panowie jak by ktoś był chętny to na sprzedaz idzie :

- TIP (test pipe) by Gregory,

- DP (downpipe),

- forge 007,

- używany stożek ITG

- osłona termiczna pod stożek,

- N75 z audi tt,

- końcowy tłumik seria 1.8t quattro[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 16:07_________________________________________________Z góry przepraszam za informacje o sprzedazy tych czesci w tym dziale ale mam za mało postów i nie moge wystawic tego w dziale sprzedam a cześci może wspomogą klubowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to chyba najladniejsza na foruuum ;)

aavant..taka mi sie marzy.. :)

Kiepsko przeglądasz forum skoro tak piszesz :decayed: te lampy to nie ta epoka i typ audi . Były ringi BMW teraz ledy od Audi. Auto fajne ale :

-lampy :thumbdown:

-naklejka na przedniej szybie :thumbdown: nie wiem co to za klub ale mało znany skoro takie wielkie naklejki musicie mieć :cool1:

-rynny z tyłu za duże :thumbdown:

Reszta oki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25092010011.jpg

zawsze mnie to zastanawiało jak B5 wygląda z dwoma wydechami po bokach...ładnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko te rury wyglądają jak dwie trąbki.

Mogłyby być mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zostaw no mi cos z tego silnika :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zostaw no mi cos z tego silnika :gwizdanie:

spoko spoko cała reszta zostaje tak jak mówiliśmy a do 2.7t te graty mi się nie przydadzą no a muszę dozbierać na dalsze mody :)

Tip jeszcze jest w jakich pieniądzach??

tip 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra promocja to juz jest/byla :) Lepszej nie bedzie :) A ja wiem moze i montuje ;) Tylko mowiles ze olej chla :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...