Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiesz koszta sa spore ale najgorsza jest dostepnosc czesci.o tylnych blotnikach nie rozmawiam bo w aso sztuka ponad 4k wiec masakra.prawe tylne drzwi musze az z niemiec ciagnac bo tez nie ma.no ale to nie miejsce na to romowe jutro sie zalozy odpowiedni watek do rozmowy :naughty:

Opublikowano

Panowie Danelowi tak schodzi z każdym autem-ponieważ gdyż on z każdego silnika 2.7 wyciąga jakieś graty (komplwetuje następny) i najwięcej czasu zajmuje mu wymyślenie co wsadzić w miejsce statej części :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Panowie Danelowi tak schodzi z każdym autem-ponieważ gdyż on z każdego silnika 2.7 wyciąga jakieś graty (komplwetuje następny) i najwięcej czasu zajmuje mu wymyślenie co wsadzić w miejsce statej części :polew: :polew: :polew:

Ty lepiej sie zastanow co z Twojego wyjal... :naughty:

Opublikowano

Panowie Danelowi tak schodzi z każdym autem-ponieważ gdyż on z każdego silnika 2.7 wyciąga jakieś graty (komplwetuje następny) i najwięcej czasu zajmuje mu wymyślenie co wsadzić w miejsce statej części :polew: :polew: :polew:

:facepalm:

Opublikowano

Panowie Danelowi tak schodzi z każdym autem-ponieważ gdyż on z każdego silnika 2.7 wyciąga jakieś graty (komplwetuje następny) i najwięcej czasu zajmuje mu wymyślenie co wsadzić w miejsce statej części :polew: :polew: :polew:

Ty lepiej sie zastanow co z Twojego wyjal... :naughty:

wsadził mi stare świece cewki olej spuścił i zalał stary z frytek :wink4: ale ja mu muściłem bąka w garażu :polew: ale cicho cicho jadę do niego w czwartek :gwizdanie:
Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

A to i ja :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ty lepiej sie zastanow co z Twojego wyjal... :naughty:

wsadził mi stare świece cewki olej spuścił i zalał stary z frytek :wink4: ale ja mu muściłem bąka w garażu :polew: ale cicho cicho jadę do niego w czwartek :gwizdanie:

hmmm olej z frytek ..... a koledzy się zastanawiali co tak ładnie zawsze za mną pachnie jak przycisnę trochę turbinke :polew: pewnie do mnie też sie trochę zostało

co jak co ale :facepalm: jest :kox:

Opublikowano

:facepalm:

:facepalm:

:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

no cóż moja lala dostała trochę odpoczynku bo zerwałem wiązadła jakiś miesiąc :( :( :(

27052011173.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

no cóż moja lala dostała trochę odpoczynku bo zerwałem wiązadła jakiś miesiąc :( :( :(

27052011173.jpg

Uploaded with ImageShack.us

no to :facepalm:

Opublikowano

:facepalm:

:facepalm:

:facepalm:

:facepalm:

Abdul współczuje....... :thumbdown:

Benzyna w baku Ci się zestarzeje :thumbdown:

:bag:

Opublikowano
  • Autor

no a dopiero dzisiaj do pełna zatankowałem.... :(

ale spoko teraz moja kobieta dopadła audiczkę bo jej golf sie dzisiaj sprzedał więc wypali wszystko zanim coś innego dla niej kupie...... a lekkiej nogi to za bardzo tez nie ma bo po odebraniu od Nosba samochodu w drodze powrotnej wyszło jej spalanie 19l na trasie :kox: :>

Opublikowano

Kogos skopal ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no właśnie nikogo jak by tak było to chociaż jakis pożytek by z tego był a tu w głupi sposób na schodach do sklepu :facepalm:

Opublikowano

powrotu do formy stary :), kobieta chyba w obcasach jechała myśląc że muska gaz :>

pozdr.

Opublikowano

Czy ona nie stała na allegro nie dawno? :decayed:

Jak szukałem :audi: dla siebie to poważnie się zastanawiałem nad nią (wtedy jeszcze 1.8T) :decayed:

Opublikowano

w drodze powrotnej wyszło jej spalanie 19l na trasie :kox: :>

to w takim razie masz popsuty samochód

Opublikowano

19l na trasie to przesada :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.