Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

no przed malowaniem to tragedia ale miałem chyba dobra wizję :> :>[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 17:25_________________________________________________ no jutro zamontuje i wrzucę[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 17:25_________________________________________________lampki wrzuciłem i takie foty na szybko

26012012444.jpg

Uploaded with ImageShack.us

26012012440.jpg

Uploaded with ImageShack.us

26012012439.jpg

Uploaded with ImageShack.us

26012012437.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko że ta cena trochę chora jak za tylnie lampy ogólnie są wypasione i się zastanawiałem nad nimi tylko stwierdziłem że nie warto może kidyś jak stanieją :decayed:

a tak na marginesie - ja dałem 250zł + 20zł spay :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslalem ze nie opiszesz tego :) az dziw ze dalej modzisz :P a 2.7 ma sie dobrze mialo juz swoja pierwsza wizyte w rowie nawet, dałem sie koledze przejechac i to byl pierwszy i ostatni raz jak dałem mu kierwonice i łapy :D

he he no modze a co tu robić moja powiedziała ze jeśli zostaje autko dalej to ma wygladać jak wczesniej albo lepiej hehe

no to dobrze tylko dbaj o niego ( szkoda mi go ) ten co mam teraz tragedii nie ma a za to spalanie po mieście w normie

Nie dawaj nikomu prowadzić takiej fury :wallbash: ja nikomu nie dałem :decayed:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2012,

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 21:51_________________________________________________aaaaaaaaaaatv.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 21:51_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no udało się ... szukałem szukałem no i sie znalazł :decayed:

miałem zmienic na s4 B6 ale jak sie tym przejechałem to d*py nie urywa a tu są wieksze mozliwości no i znowu frajda z roboty tylko teraz muszę mojej nowe autko kupić :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co znowu do Nosba na swap?? :polew:

a gdzieś Ty go wychaczył??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko tym razem przerzucam wszystko razem z napędami hamulcami i wogóle bo teraz to swap ma sens bo w sam silnik to bym sie już nie bawił

jak masz wszysko to pewnie ze tak :good::decayed:

Nosb już wie?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...