Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

loozik;) czekamy na Ciebie:D :decayed:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam bzzzykam tu i tam :witch:

w niedziele bede na spociku...

o lampkach pogadamy w niedziele,mnie interesuje jedna...

Opublikowano
  • Autor

ja tez juz bede ... bo odebralem wreszcie swoja czarna szmate :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 14:34_________________________________________________http://www.allegro.pl/item522481920_audi_a4_sedan_kpl_skora_fotele_airbag_podlokietnik.html <--- pisze ze 1450zl z podlokietnikiem

ale kolega dzwonil i za 1200zl gosciu odda razem z podlokietnikiem

jakby jeszcze dobrze pogadac to pewnie ze 100zl by spuscil a 1100zl to juz dobra cena za ten komplecik

Opublikowano

no to poznam kolejnych klubowiczów :)

Opublikowano

Jak rowniez bedzie okazja poznac nowego kolege :good:

Opublikowano

pozyczyc komus auto...:/

wlasnie wybieram sie do nowego tomysla po moje dokumenty..:/ :angry::disgust::thumbdown:

przypal jak nie wiem! 3mac kciuki zeby pieskow nie bylo!

Opublikowano

Witam ponownie teraz prywata; szukam pracy Zary i okolice.

Opublikowano

pozyczyc komus auto...:/

wlasnie wybieram sie do nowego tomysla po moje dokumenty..:/ :angry::disgust::thumbdown:

przypal jak nie wiem! 3mac kciuki zeby pieskow nie bylo!

co sie Topor stalo bo ja nie w temacie :confused4:

Jutro bede na chwile w ZG to moze podjade do Ciebie bo mam pytanko :>

Opublikowano

Witam Lubuskie :hi:

Ile od Was osób jedzie na zlot do Bukowiny?? może razem śmigamy jako jedna ekipa :naughty: wcześniej znów zrobimy wspólny spot w Wolsztynie.......

Opublikowano

w niedziele jestem.

Opublikowano

Smieszny: -jak cos to jestem pod telefonem.

Madas: -ja jade;)

Opublikowano

Panowie gdzie można dorobić kluczyki do autka? mam tylko jeden komplecik i chciałbym dorobic przynajmniej jeszcze jeden komplet.

Napiszcie mi gdzie w ZG moge dobrze i tanio dorobic klucze i jak to wszystko wyglada? Rozumiem,ze

wystarczy gdypójdę z tym jednym oryginalnym kompletem kluczykow i oni na podstawie tego kluczyka i tego co jest w jego wnetrzu wyrobią kolejny komplet?

czy jest taka możliwość?

kupuje oryginalny kluczyk do mojej niuni np ten: http://www.allegro.pl/item519844748_nowy_oryginalny_kluczyk_immo_pilot_do_audi.html i czy wtedy będę mógł ten kupiony kluczyk zaprogramować sam w moim aucie?

która opcja jest korzystniejsza?

Panowie czekam na odpowiedzi ;)

Opublikowano

No to Panowie w niedziele zawitam moim nowym zakupem. :cool1:

Podziękowania dla Wentyla za pomoc. :notworthy:

Opublikowano

"Jaki tu spokój na na na ... " :gwizdanie:

nikt nie zagląda na forum... :mysli:

Opublikowano

ja codzinnie zagladam i to nie raz;)

Opublikowano

Siema ostatnio tu za duzo siedze :tongue4:

Opublikowano

Ja tez jade na bukowine od nas jada 4 auta + kobiety.

Topor jak bys mogl sie odezwac na koma do mnie 515772943

bo mam sianko i w miare mozliwosci jutro bym zalozyl zawieche.

:decayed:

Opublikowano

to co panowie jedziemy razem jedną ekipą do Bukowiny ?? :cool1:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 16:19_________________________________________________od nas jedzie co najmniej 7 aut :gwizdanie: może nawet więcej pojedzie :cool1:

Opublikowano

nowak!!! Podaj Maciejowi numer do Andrzeja! tego co robil smiesznemu zawieche;) moze chce zarobic.

albo do raculi. [br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 16:22_________________________________________________od nas 5 chyba.... :gwizdanie:

Opublikowano

Toporze a ty nie masz bo zanim nowak wejdzie na forum to bede czekal do przyszłego tyg.

Mucha a co ja z druga zrobie dasz dobra cene to ci dwie opchne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.