Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik Lubuski :)


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tez juz bede ... bo odebralem wreszcie swoja czarna szmate :naughty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2009, 14:34_________________________________________________http://www.allegro.pl/item522481920_audi_a4_sedan_kpl_skora_fotele_airbag_podlokietnik.html <--- pisze ze 1450zl z podlokietnikiem

ale kolega dzwonil i za 1200zl gosciu odda razem z podlokietnikiem

jakby jeszcze dobrze pogadac to pewnie ze 100zl by spuscil a 1100zl to juz dobra cena za ten komplecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozyczyc komus auto...:/

wlasnie wybieram sie do nowego tomysla po moje dokumenty..:/ :angry::disgust::thumbdown:

przypal jak nie wiem! 3mac kciuki zeby pieskow nie bylo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozyczyc komus auto...:/

wlasnie wybieram sie do nowego tomysla po moje dokumenty..:/ :angry::disgust::thumbdown:

przypal jak nie wiem! 3mac kciuki zeby pieskow nie bylo!

co sie Topor stalo bo ja nie w temacie :confused4:

Jutro bede na chwile w ZG to moze podjade do Ciebie bo mam pytanko :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Lubuskie :hi:

Ile od Was osób jedzie na zlot do Bukowiny?? może razem śmigamy jako jedna ekipa :naughty: wcześniej znów zrobimy wspólny spot w Wolsztynie.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszny: -jak cos to jestem pod telefonem.

Madas: -ja jade;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie można dorobić kluczyki do autka? mam tylko jeden komplecik i chciałbym dorobic przynajmniej jeszcze jeden komplet.

Napiszcie mi gdzie w ZG moge dobrze i tanio dorobic klucze i jak to wszystko wyglada? Rozumiem,ze

wystarczy gdypójdę z tym jednym oryginalnym kompletem kluczykow i oni na podstawie tego kluczyka i tego co jest w jego wnetrzu wyrobią kolejny komplet?

czy jest taka możliwość?

kupuje oryginalny kluczyk do mojej niuni np ten: http://www.allegro.pl/item519844748_nowy_oryginalny_kluczyk_immo_pilot_do_audi.html i czy wtedy będę mógł ten kupiony kluczyk zaprogramować sam w moim aucie?

która opcja jest korzystniejsza?

Panowie czekam na odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co panowie jedziemy razem jedną ekipą do Bukowiny ?? :cool1:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 16:19_________________________________________________od nas jedzie co najmniej 7 aut :gwizdanie: może nawet więcej pojedzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowak!!! Podaj Maciejowi numer do Andrzeja! tego co robil smiesznemu zawieche;) moze chce zarobic.

albo do raculi. [br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 16:22_________________________________________________od nas 5 chyba.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...