Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM ! OD NIE DAWNA JESTEM POSIADACZEM TEGO OTO AUTA.

WYPOSAZENIE

-bi-xenon

-tempomat

- manualna 6 biegowa skrzynia

- 8x Air Bag

- tempomat

- klimatronik 2-strefowy

- lustra od B8

- podłokietnik przód + tył

- ledy od rs6

- kierownica rs4

- fotele rs4

- nawigacja

- chip tuning ecuprojekt

Plany

- dokladka tyl s4

- ledy tył

- alu 20 cali (juz w drodze)

- gwint KW

- lotka na tylna szybe

PB160549.jpg

PB160557.jpg

PB160550.jpg

PB160555.jpg

Opublikowano

no fura kosa.. :kox: :kox: :kox:. pogratulować :good:

ale z tą felgą 20" to pojechałeś po całości :shocked:

Opublikowano

Furka konkretna tylko brak zdjęć z boku więć nie widać felgi i wysokości zawiechy.

Ogólnie jak dla mnie kozak szkoda, że silnik trefny ale miejmy nadzieję, że będzie sie dzialnie sprawował.

Opublikowano

piękność..................naprawdę.................czekam na fotki furki na alu 20 :naughty:

szkoda że więcej troszku mocy nie ma i brak Q ale co do wnętrza to kozak na maxa :notworthy:

Opublikowano

Ciekawy projekt :cool1: widać, że środek rezany z "golasa" bo nawet fis czerwony :wink4: nie podoba mi się pionowy chrom w grillu... :sick3:

Opublikowano

jak QUATTRO nie ma czyli dekory wewnątrz zmieniane :mysli: , bo ze znaczkiem QUATTRO,

szkoda, ze czerwony FIS,

wymień sobie dywanik u kierowcy bo dziura szpeci :tongue4:

poza tym wiadomo, fotele i reszta MEGA :kox:

pokaż zewnątrz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Takie kupilem. Wiec pod siebie nie robilem. Grill tez mi nie podchodzi. A na 20calach mam nadzieje ze dam rade :)

Opublikowano

Takie kupilem. Wiec pod siebie nie robilem. Grill tez mi nie podchodzi. A na 20calach mam nadzieje ze dam rade :)

jaki wzór :naughty:

Opublikowano

Nawet nie wiedziałem, że we Wrocku jeździ takie świetne A4. Gratulacje.

Opublikowano

srodek kox, bezawaryjnej jazdy natomiast ledy i lustra :no:

Opublikowano
  • Autor

Jak narazie mam tylko takie foto :) przyjdzie wiosna to sie wszystko zrobi :)[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 15:32_________________________________________________Brakuje Q szczegolnie teraz :) a a jezeli chodzi o moc to 180km i 360nm

Opublikowano

czyli soft już jest :good:

Opublikowano

No gratki! :kox: Środek koxik! :kox:

Opublikowano

wnetrze klasa :cool1:

Opublikowano

Autko :kox: Kupiłeś je zapewne od kolesia z okolic Gdyni albo Pucka. Zresztą jest On użytkownikiem forum i teraz śmiga B8.

Opublikowano

auto fajne, ale nie podobają mi się ledy i lustra z B8... nie pasują do bryły auta moim zdaniem

Opublikowano

Środek :kox: ale te lusterka mi też się nie podobają :hi:

Opublikowano

Niezła fura :naughty:

Widać że faktycznie ktoś z ładnego golasa to wyrezał. Natomiast tak jak koledzy wspomnieli, gril, ledy, ewentualnie te lustra nie..

Ale o takich fotelach w tym kolorze śnie po nocach ;( ;(

Powodzenia :wink4:

Opublikowano

Autko :kox: Kupiłeś je zapewne od kolesia z okolic Gdyni albo Pucka. Zresztą jest On użytkownikiem forum i teraz śmiga B8.

wcześniej miał satynowe lusterka,jeżeli to ten sam :cool1:

20090519166.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.