Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH


Rossi_46

Rekomendowane odpowiedzi

3 miechy juz minery , tylko pogratulować.Ja to bym po nicach chyba nie spal jak bym wiedząc ze obieram takie cudeńko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezu,nie moge sie doczekać :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotek auta jak na lekarstwo, proponuję zamazać nr rej. na fotkach, dlaczego wybór padł na taki wosk a nie np. Megsa albo AG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jakos duzo osob mnie przekonywalo do zymola;)Podobno najlepsze auta na swiecie sa zabezpieczane tymi woskami wiec cos musza byc warte. Ja jestem mega zadowolony. Niesamowity efekt podczas jazdy w deszcz no i super połysk.

Fotki na weekendzie jakos beda:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie piekne auto , a takie cienkie te fotki , prosimy wiecej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest juz w dobrych rękach:)

Odrazu po odbiorze z salonu lakier pokryty profesjonalnie woskiem marki Zymol itd..

Jak narazie 2tys. km i jest git :>

fotki aktualne i opis co do modów 1str. :)

Gratuluje pieknego auta i fajnego koloru :)

Mam kilka pytan:

1. Kto Ci robil to zabezpieczenie lakieru?

2. Masz jakas dodatkowa powloke (sealant) zabezpieczajaca pod tym Zymöl'em?

3. Jaki dokladnie wosk zostal zastosowany?

Pewnie ludzie co Ci to robili zaopatruja sie Zymöl'em ale wedlug mnie liczy sie tylko jeden wosk do bialych kolorow. Specjalnie robiony i tylko do bialego - Swissvax Glacier.

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 17:04_________________________________________________

fotek auta jak na lekarstwo, proponuję zamazać nr rej. na fotkach, dlaczego wybór padł na taki wosk a nie np. Megsa albo AG?

Bo Zymöl jest 100 razy lepszy od Megsa i AG razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita fura,gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kumplem robiliśmy woskowanie wspólnie..

naprawde ma pojecie o detailingu

Poszedł m.in.

cleaner Zymöl HD-Cleanse

Wosk Zymöl Creame

I po pierwszym myciu ponoć rewelacyjny detailer

Chemical Guys Pro Detailer 453 ml carnauba quick detail spray

opis:

Pro-detailer może być używany do powiększenia głębi koloru wcześniej przygotowanej powierzchni. Perfekcyjny do mycia lekko zakurzonych pojazdów, jak i do natychmiastowego zmycia szczątek owadów.

Jego wysoka zawartość wosku Carnauba sprawia, że produkt ten zyskał uznanie najlepszych detailerów świata i jest zaliczany do top 3 najlepszych preparatów typu QD.

Chemical Guys Pro-detailer powienien być nieodzownym wyposażeniem każdego auta.

w sobote fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mogę zapytać to gdzie ten Zymöl można kupić ? w all4auto chyba nie mają, ja kupiłem ostatnio wosk Dodo Juice Orange Crush ale nie miałem okazji jeszcze przetestować, jedno co wiem to smakowicie pachnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kumplem robiliśmy woskowanie wspólnie..

naprawde ma pojecie o detailingu

Poszedł m.in.

cleaner Zymöl HD-Cleanse

Wosk Zymöl Creame

I po pierwszym myciu ponoć rewelacyjny detailer

Chemical Guys Pro Detailer 453 ml carnauba quick detail spray

opis:

Pro-detailer może być używany do powiększenia głębi koloru wcześniej przygotowanej powierzchni. Perfekcyjny do mycia lekko zakurzonych pojazdów, jak i do natychmiastowego zmycia szczątek owadów.

Jego wysoka zawartość wosku Carnauba sprawia, że produkt ten zyskał uznanie najlepszych detailerów świata i jest zaliczany do top 3 najlepszych preparatów typu QD.

Chemical Guys Pro-detailer powienien być nieodzownym wyposażeniem każdego auta.

w sobote fotki :)

Nie mam za duzego doswiadczenia z Zymölem ogolnie ale HD Cleanse probowalem 2 razy. To samo dzialo sie za kazdym razem, ze szybko wysychal i twardial na kamien. Masakra zeby go pozniej zebrac, cos jak AG SRP lub EGP jak sie za duzo nalozy.

Nie wiem skad ten opis tego CG Pro Detailera ale napewno ZADEN pro detailer na swiecie nie myje auta, nawet lekko zakurzonego produktem typu QD..

Z Twojej wypowiedzi wynika ze nie daliscie zadnego dodatkowego zabezpieczenia pod wosk. Nastepnym razem polecam :)

Na "dluzej" bedziesz mial wosk itp.

A jak juz mowimy o woskach to nastepnym razem sprobuj, albo kup jak chcesz zainwestowac na dluza mete Swissvax Glacier.

Jak sprobujesz go na bialym ibisie to sam zobaczysz.. Info:

Glacier (z ang. Lodowiec) jest woskiem specjalnie stworzonym do białych lakierów (woski te mogą być stosowane tylko i wyłącznie na białych powłokach lakierniczych!). Specjalna formuła dirt-repellent zapobiega powstawaniu czarnych smug występujących po deszczu a optyczne rozjaśniacze (podobnie jak Quick Finish) pomagają sprawić, że biel nabiera wysokiego połysku. Zawartość karnauba w tym wosku to 40% objętości.

Sama zawartosc carnauby w Glacier vs Zymöl Creame to 7% przewagi ;)[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 19:43_________________________________________________

jak mogę zapytać to gdzie ten Zymöl można kupić ? w all4auto chyba nie mają, ja kupiłem ostatnio wosk Dodo Juice Orange Crush ale nie miałem okazji jeszcze przetestować, jedno co wiem to smakowicie pachnie

sklep.car-spa.pl

Dodo ma fajne zapachy :) Orange Crush zawiera olejek z pomaranczy i wosk pszczeli, dlatego taki zapach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...