Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH


Rossi_46

Rekomendowane odpowiedzi

felga zostala srebrna;)

img2114oi.jpg

Uploaded with ImageShack.us

wydech tez daje rade. Nie zaluje zadnej wydanej zlotowki zdecydowanie polecam milltek-a :decayed:

img2127m.jpg

Uploaded with ImageShack.us

wrzuć foto centralnie od tyłu w miarę możliwości :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

428 KM... z 3.0 v6 Turbo... piekna sprawa...

swoją droga zauważcie że wydech daje około 10KM czyli mniej więcej o tyle właśnie miał wyższy wynik Malik (modyfikowany) w porównaniu do bajka (zwykły wydech)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że tutaj jest milltek z down/test pipe i stąd te 12ps. Na samym cat-backu raczej tyle by nie przybyło :mysli:

Rossi masz w planach hamowanko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ta niebieska na millteku ma cat-back i on daje te 12KM

To ładny przyrost na samym końcowym wydechu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ok. 3-4 % wyjściowo z 333 KM, jak gadałem z Patroxem na temat swojego wolnossaka to stwierdził, że CAT-back w moim przypadku może dać ok. 30 KM czyli 10-12%, nie wiem od czego to zależy, może od restrykcyjnych przepisów w USA i dławienia silników przez wydech :mysli:

jak by rozszerzyć Millteka w S4 na lepsze katy to pewnie wynik spokojnie pod 10% by poszedł[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 00:10_________________________________________________mystic cat-back to nie końcowy wydech tylko całość za Katem a czasami to kilka metrów rury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mystic cat-back to nie końcowy wydech tylko całość za Katem a czasami to kilka metrów rury

Wiem, wiem :wink4: montowałem u siebie przecież :wink4: to taki skrót myślowy był.

Rossi. sporo tych puszek w układzie. Czy wersja resonated też ma tyle tłumików, różnią się wielkością ? czy jest ich mniej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EOT ja u siebie z Magnaflow mam tylko jeden tłumik z wyjściem Y-pipe na 2 strony, tutaj widzę masakrę, jak by wywalić z 2 przednie tłumik to auto dopiero by grzmiało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...