Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAB] Już S4 B8 Avant Weiß&Optikpaket schwarz Audi exclusive quattro GmbH


Rossi_46

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z posiadaczy S4 orientuje sie co to za cudowny wydech za taką kasę :mysli:

http://allegro.pl/uklad-wydechowy-capristo-audi-s5-s4-i1916690609.html

takie info jest na necie

http://www.mm-performance.pl/uklad-wydechowy-valve-system-capristo-p-211.html

co o tym sądzicie

Capristo to kozacki wydech.

Pytanie czy warty takiej kasy za jeden guzik który go ścisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem wam tyle ze te wszystkie markowe wydechy sa g.... warte , wychodzi na to ze ja prawdopiodobnie wywale Millteka i zrobie wszystko tak jak powinno byc w MG :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem wam tyle ze te wszystkie markowe wydechy sa g.... warte , wychodzi na to ze ja prawdopiodobnie wywale Millteka i zrobie wszystko tak jak powinno byc w MG :rolleyes:

:shocked: możesz rozwinąć co z nim nie teges :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem wam tyle ze te wszystkie markowe wydechy sa g.... warte , wychodzi na to ze ja prawdopiodobnie wywale Millteka i zrobie wszystko tak jak powinno byc w MG :rolleyes:

Nie zgodzę się...

Porównaj sobie zaawansowany technologicznie proces do którego używa się aplikacji wyliczających prawidłową przepustowość czy odpowiednie doprężenie, modelowanie CAD etc z układem wydechowym który stworzony został „na kolanie”.

I to samo z innymi komponentami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem wam tyle ze te wszystkie markowe wydechy sa g.... warte , wychodzi na to ze ja prawdopiodobnie wywale Millteka i zrobie wszystko tak jak powinno byc w MG :rolleyes:

Nie zgodzę się...

Porównaj sobie zaawansowany technologicznie proces do którego używa się aplikacji wyliczających prawidłową przepustowość czy odpowiednie doprężenie, modelowanie CAD etc z układem wydechowym który stworzony został „na kolanie”.

I to samo z innymi komponentami...

zdziwil bys sie , moge si podeslac zdjecie jak ladnie wymodelowany komputerowo jest rozejscie na koncowe tlumiki........ a to tylko poczatek do czego mozna sie przyczepic.W kazdym razie moj Milltek wylatuje

Dodatkowo po tonie wypowiedzi wnosze ze nawet nigdy nie miales do czynienia z wydechem dobionymna miare w dobrej firmie , dla ulatwienia ci powiem ze ci co robia te wydechy na kolanie , robie je tez w tytanie , sprawdz sobie jaka jest tego obrobka , kto to robi na swiecie i za ile :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest , bo nie kazdy potrafi w nim robic co tez swiadczy o pewnych kwalifikacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, zbędna polemika. Wierz w co chcesz :-)

Szerokości!

ale co mam wierzyc......... , bo wlasnie uwierzylem w magie nazwy tylko im sie chyba te rysunki w CADzie troche rozjechaly.

Czolowka GSMP , RSMP , WSMP , samochody typu Lambo ,Ferrari , Carrera GT itp to chyba najlepsza rekomendacja.I co z dego ze gna rury na kolanie , waze ze dziala , a te CADowskie rysunki widac nie.Ele nie bede cie przekonywac bo widac jestes ekspertem.EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za spinki bez sensu? Turdzi zamiast tu pisać jakieś dyrdymały to lepiej napisz co z tym Twoim Milltekiem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już na samym początku napisałem, że Millitek „tu się zgodzę” odnośnie zmiany. Chcę tylko podkreślić, że nie można generalizować w sposób:

A ja powiem wam tyle ze te wszystkie markowe wydechy sa g.... warte

A co do Millitek – znasz moje zdanie – sam nigdy nie pokusił bym się o montaż układu z znaczkiem tej właśnie firmy.

Ponieważ jest wiele ciekawszych alternatyw, dużo lepiej wykonanych, precyzyjnych i pięknie brzmiących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turdzi zamiast tu pisać jakieś dyrdymały to lepiej napisz co z tym Twoim Milltekiem

bajk -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=209277.msg2892993#msg2892993

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś cisza w temacie,a szkoda, jedno z ciekawszych aut na forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega teraz szykuje mieszkanie i nie ma pewnie czasu. W aucie zagosciły nowe felgi 19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...