Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] a4 tuning


BRZEZIN

Rekomendowane odpowiedzi

witam...od 2 lat jestem posiadaczem a4.. :>

rok 98 ....silnik 1.9tdi....

wyposazenie:

4 poduchy..... elektryczne szyby .....klimatronic.....

wprowadzone modyfikacie:

wymienione sprzeglo....uszczelka pod glowica... nowe hamulce...zawieszenie...wydech... przedni zderzak ..progi...dokladka zderzaka tylnego...alumy 17 ..deska i belki miedzy drziami oklejone folia carbon 3m

przymiarka nowych progow

DSC01837.jpg

DSC02081.jpg

po montazu:

DSC02470.jpg

DSC02497.jpg

nowe tarcze 'mikoda'i klocki 'ate' oraz zawieszenie...

DSC02491.jpg

DSC02492.jpg

pierwsze zawieszenie gwintowane firmy "JOM" okazalo sie zbyt miekkie :thumbdown: i wymienilem je tydzien puzniej na "V-MAX" i jest duzo lepiej :naughty::good:

DSC02493.jpg

potem wpadlem na pomysl oklejenia felg folia "black matt 3m"

DSC02664.jpg

DSC02685.jpg

DSC02689.jpg

IMG_0353.jpg

i teraz wyglada tak:

IMG_0352.jpg

W PLANACH JESZCZE:

nowe felfi -kupione 18..8,5'przod i 9.5'tyl :naughty:..chce je pomalowac na czarny mat :evil:

IMG_0257.jpg

tu mala przymiarka:

IMG_0252.jpg

oklejenie maski i dachu folia "black matt" i troche podkrecic silnik na jakies 150km

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede 1 balem sie wejsc tutaj i sie nie mylilem jak juz widzialem opis a4 tuning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi się zupełnie ten rodzaj tuningu, mam na niego pewne określenia ale sie wstrzymam, jeżeli Ci się podoba to :good:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wprowadzone modyfikacie:

wymienione sprzeglo....uszczelka pod glowica... nowe hamulce...

to nie są modyfikacje tylko naprawy bieżące :gwizdanie:

a co do auta to tak : tarcze felgi i kolor auta mi sie podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: nie to forum z takim "tuningiem" :wink4: ważne żeby tobie się podobało ale ja nie ukrywam że w/g mnie to nie jest to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim komentarzom ludzie uciekają z forum ... Też nie jestem zwolennikiem takiego tuningu ale widząc coś takiego grzecznie można napisać że lepiej było by bez tych zderzaków albo lepiej się nie wypowiadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Panowie dajcie żyć chłopakowi. Mi też się nie podoba, ale nie zniechęcajmy kolegi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne ze sie włascicielowi podoba :):good:

no tak ale jak zobaczy dużo opini innych to może zastanowi się że tym co robi psuje wygląd ładnego auta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wazne ze nie rs4 diesel ale uwazam ze da sie to naprwic tylko troche checi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze moze byc lepiej :) zobaczy niektore wyrezane B5 i moze wywali te laminaty i wjedzie z jakims S pakietem :):good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy ma swoja wizje i prawo do robienia ze swoim autem co mu sie podoba :) ja napisze ze skoro ma jakas wizje to niech ja realizuje ja jednak preferuje zmiany w kierunku Eski , ew fele wieksze i jest git :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wywali wszystkie progi i dokładki zderzaków + gril + tłumik to bedzie git :good: do tego czasu nie zakładaj klubowych ramek prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten przedni zderzak nie wygląda jeszcze tak źle :mysli: Ja bym wyj.bał tylko progi i tylni zderzak i założył esowe i auto byłoby malina :good: Ale właściciel pewnie się już nie zaloguje :decayed:

BTW... Ale te tarcze mikoda to są fpytke :kox: Pewnie cena dobra bo to naszej produkcji :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak właściciel pokazuje swoje auto to chyba jest świadomy tego, że nie wszyscy podzielają jego wizję.

Być może właściciel ogarnie to auto. Wyciągnie wnioski z krytyki i coś z tego będzie (np. tak jak było z Somesem).

A może nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki takim komentarzom ludzie uciekają z forum ... Też nie jestem zwolennikiem takiego tuningu ale widząc coś takiego grzecznie można napisać że lepiej było by bez tych zderzaków albo lepiej się nie wypowiadać

Wiesz...był 1.09 i pierwszy dzień szkoły...pierwsza klasa liceum...poszedłem w nówkach adidasach takich śnieżno białych z żółtymi, jaskrawymi paskami... i wiesz co ?

Już nigdy więcej tych butów nie założyłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...