Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] a4 tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak patrze na te zdjęcia to :sick3: i tyle wolę gołą serię niż to co na zdjęciach

Opublikowano

Nie zaśmiecajmy mu topicu ;) Moim zdaniem przedni zderzak ujdzie jeszcze tylko progi i tylni zderzak coś innego. Nie każde auto ma być identyko... Byle się właścicielowi podoba. Pozdro

Opublikowano

Co z tego, że większość się śmieje albo patrzy z politowaniem :tongue4:

"Ważne, że właścicielowi się podoba" :polew:

Opublikowano

[mod]No chyba nie myślisz, że usunąłem twój post po to, żebyś wklejał go jeszcze raz :mysli: Gdyby chociaż był zabawny.. [/mod]

Opublikowano

Pokażcie mu lepiej światło w tym czarnym tunelu.. :przebiegly:

Opublikowano

No chyba nie myślisz, że usunąłem twój post po to, żebyś wklejał go jeszcze raz :mysli: Gdyby chociaż był zabawny..

no chyba nie był to post do wyrzucenia więc go wkleiłem jeszcze raz...

wyraziłem tam tylko swoją opinie.

No ale nie to nie.

W każdym razie TO AUTO JEST OKROPNE

Opublikowano

Kompletnie nie mój styl, więc w szczegóły się wdawał nie będę.

Obejrzyj zdjęcia w tym wątku -> Galeria B5 , może zmienisz kierunek zmian.

Opublikowano

Kolego..ważne, że robisz coś z tym autem ..to się ceni :good:

Nie ukrywam, że mi się auto nie podoba ze względu na te dodatki rodem z allegro- części samochodowe-tuning optyczny :wink4:

To forum jest nastawione na inny rodzaj " tuningu"..przejrzyj parę najpopularniejszych projektów to zobaczysz o co chodzi w tym całym cyrku :kox::hi:

Wiesz...był 1.09 i pierwszy dzień szkoły...pierwsza klasa liceum...poszedłem w nówkach adidasach takich śnieżno białych z żółtymi, jaskrawymi paskami... i wiesz co ?

Już nigdy więcej tych butów nie założyłem :gwizdanie:

akurat :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Pokażcie mu lepiej światło w tym czarnym tunelu.. :przebiegly:

:dziura:

:facepalm:

Opublikowano

Dzięki takim komentarzom ludzie uciekają z forum ... Też nie jestem zwolennikiem takiego tuningu ale widząc coś takiego grzecznie można napisać że lepiej było by bez tych zderzaków albo lepiej się nie wypowiadać

Wiesz...był 1.09 i pierwszy dzień szkoły...pierwsza klasa liceum...poszedłem w nówkach adidasach takich śnieżno białych z żółtymi, jaskrawymi paskami... i wiesz co ?

Już nigdy więcej tych butów nie założyłem :gwizdanie:

Trzeba bylo kupić męskie :naughty:

BTW. A propos tematu. AFN wiele przyjmie, wiec i taki tuning. :kox: Ale spodoba sie chyba tylko wlascicielowi :hi:

Opublikowano

Dzięki takim komentarzom ludzie uciekają z forum ... Też nie jestem zwolennikiem takiego tuningu ale widząc coś takiego grzecznie można napisać że lepiej było by bez tych zderzaków albo lepiej się nie wypowiadać

Wiesz...był 1.09 i pierwszy dzień szkoły...pierwsza klasa liceum...poszedłem w nówkach adidasach takich śnieżno białych z żółtymi, jaskrawymi paskami... i wiesz co ?

Już nigdy więcej tych butów nie założyłem :gwizdanie:

jakieś przykre wspomnienia z dzieciństwa :decayed:???

Opublikowano

a w ogóle to już było podobne auto na forum :) ależ ja mam pamięć :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10036

Opublikowano

a w ogóle to już było podobne auto na forum :) ależ ja mam pamięć :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=10036

nooo... koledzy mogą założyć klub szczęsliwego laminiarza

Opublikowano
  • Autor

widze niezbyt pozytywne opinie ....i teksty sciagnie laminaty da pakiet z "S" i gedzie git :polew: jak bym chcial to bym kupil sobie "audi s4" i to nie sa laminaty z allegro jak tu kolega wspomnial .....przedni zderzak z niemiec...progi , dokladka i zawieszenie z holandii ...sklep i warsztat .."AUTO STYLE" www.autostyle.nl... laminat czy nie co to za roznica ....

Opublikowano

napisał że rodem z allegro :wink4:, tylko nie mów że tyle buliłeś za te dokładki :shocked:

Opublikowano

to że to jest brzydkie. Co za różnica czy z niemiec holandi czy c**j wi skąd. Ten produkt jest tak samo piękny i urokliwy jak niemieckie kobiety..

Opublikowano

jedne z lepszych komentarzy jakie czytalem na tym forum :decayed:

koledze BRZEZIN gratuluje odwagi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

widze ze tylko ja zrobilem cos wiecej niz tylko zmiana swiatel na "po lifcie"

moje a4 nie wyglada jak wszystkie standardowe a4.... :>

i odnosze wrarzenie ze nie jeden hcial by zrobic cos takiego tylko po prostu sie boi negatywnych opinji

ale ja to mam w d*pie ... :)

Opublikowano

narcyz :polew: wiesz jakby ci to jedna osoba mowila to sie zgodze ale do tego zaczyna dolaczac cale forum :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.