Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.


Vandit

Rekomendowane odpowiedzi

Niezła robota, na początku mnie to odstraszało a teraz po roku odstrasza mnie chrom na metry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła robota, na początku mnie to odstraszało a teraz po roku odstrasza mnie chrom na metry.

:embarrassed: :embarrassed: ja też się uczyłem z chromem na metry :gwizdanie: ,ale nie załuję ori bez porównania :kox: i każdemu będę odradzał chrom na metry, a jakby ktoś nie wierzył, to mogę mu nawet pokazać fotki jak po roku wygląda :sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem ten wyciekajacy klej przy wysokich temperatyrach....

dokładnie, też to mam cyknięte szczególnie na rogach z tyłu po lakierze takie ciompy tego kleju :wallbash::sick3: a jak się zaś ochłodzi to taka twarda skorupa się zrobi :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Nareszcie chrom już u mnie na aucie ;)) Opis bardzo pomogł. Bułka z masłem- da się to zrobić samemu. Trochę robota przeraża, wycinka tych szyb ciężka sprawa ale na spokojnie wszystko idzie. Jedna uszczelkę lekko uszkodziłem ale duzo kleju dałem i dobrze jest. Cholernie cieżko jest to wyciać.. w moim przypadku pomogł troche noż do tapet. Lepiej jest troche popodcinać reszte drutem wycinać. Rece do dziś poprzecinane mam heh. Ale efekt jest warto sie pomeczyć i założyć. Dzieki za wstawkę bez niej cieżko by było się do tego zabrać. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się do tematu, noszę się z zamiarem wymiany listew na chrom, ale powiem tak, że nie mam za bardzo gdzie i jak to zrobić więc chętnie zlecę komuś wymiane chromów, jest ktoś chętny jestem z Pń moge podjechać tak do 100km ?:wink: prosze o Pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakładam ori chromy sedan w przyszły weekend do mojej czarnulki... opis na pewno wykorzystam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a stara uszczelka bedzie potrzebna ?

a na czym położysz tą szybę :?:

a na pytanie czy będzie potrzebna...odpowiadam Ci, że TAK będzie potrzebna :cool1: ...no chyba, że masz jakieś zapasowe na zbyciu :gwizdanie:

zle kolego mowisz, bo uszczelka jest razem z szyba, i salosc sie wkleja, [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 17:22_________________________________________________

no a uszczelka z dawcy ? przecież ta pod chrom ma jakies zaczepy ?

dokladnie jest inna niz ta bez, ale czy tak czy siak nie bawil bym sie w wybijanie jej... wiesz jak jest jak ktos szybe wybije potem ciagle gdzies beda szkla, malo tego i tak musisz najpierw zdjac plastik ze slupka, szkla moga powpadac w otwory do sierodka karoseri a potem dzwonic na nierownosciach.... ogolnie ja bym sie nie odwzyl wybic, wolal bym jechac do szybiarzy zeby tylko je wycieli...

Panowie czegoś tu nie rozumiem. z powyższej wypowiedzi wynika że trójkąt pod chrom kleje na starą uszczelke i tak myślę po co ? zakupilem u 15olo cały komplet chromow łącznie z trojkatami i byłem przekonany że stare trojkaty wycinam łącznie z uszczelkami a wklejam trojkaty od kompletu z uszczelkami dawcy i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze myślisz, jeśli masz komplet to komplet zakładasz będziesz miał wszystko jak ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spotkacie na mieście Warszawa czarną A4 b5 z chromem tylko na drzwiach to moja. Musiałem podzielić sobie chromowanie auta na dwie czesci. Póki co dobry rezulat prac. Nity 4 mm, otwory lekko rozwiercalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...