Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Podróba grilla rs4 z allegro opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakim grilu ?

Podklej link.

Opublikowano
  • Autor

juz wklejony sorry nie skopiowałem

Opublikowano

moim zdaniem lepiej dołożyć do ori bo lepiej wygląda :wink4:

Dawid ma ten grill, zagadaj do niego to Ci powie jak z jakością, jeśli dobrze pamiętam to wspominał że nie najgorzej.

fotki porównawcze:

1999f772d1d8d825.jpg

20100916001o.jpg

Opublikowano

Ja mam podobny grill ale nie jestem pewien czy to te sam.

Jakość do zaakceptowania. I tak malowałbym ramkę na czarno, dlatego go kupiłem.

W moim temacie są fotki :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126701.0

Opublikowano
  • Autor

jednak nie zamawiam Ori wyglada lepiej

Opublikowano

jednak nie zamawiam Ori wyglada lepiej

No jasne ze tak ja swojego ori kupilem za 200 :good:

Opublikowano

ORI i żaden inny :) Ja przynajmniej nie widziałem jeszcze ładniejszego od ORI, ale to już kwstia gustu..

Opublikowano

Pewnie że ori to ori ,ale nie mówcie że taki zły.Mi się osobiście podoba i nawet sobie zamówiłem (140 a 500 lub więcej to chyba przesada,oczywiście wiem że się trafieją okazje).Cena czyni cuda

Opublikowano

dokładnie jak wyżej, mam takie samo zdanie :cool1:

Opublikowano

ORI i żaden inny :) Ja przynajmniej nie widziałem jeszcze ładniejszego od ORI, ale to już kwstia gustu..

Nie musi być ładniejszy. Może być po prostu identyczny, tylko bez numerów audi po wewnętrznej stronie i sporo tańszy. :>

Opublikowano

Może być po prostu identyczny, tylko bez numerów audi po wewnętrznej stronie

a są takie?

Opublikowano

Chyba nie, ale to juz każdy decyduje sam czy kupuje "trochę brzydszy" (z daleka nie do odróżnienia, a dla laika nawet z bliska :> ) za symboliczne pieniądze czy płaci grubą kapustę (poza okazjami) za oryginalny kawał tworzywa. :)

Z drugiej strony, gdyby audi stosowało od dawna ten wzór siatki co w podróbce, a z kolei ktoś wyprodukowałby podróbkę ze wzorem rs4, to większość mówiłaby i tak, że ori ładniejszy. :naughty:

Opublikowano

za taką kasę ciekawy kompromis :mysli:

na pewno ori wymiata, ale cena też, jak ktoś znajdzie za 200 zeta w co wątpię to :good:

Opublikowano

200 zeta za ori - takie rzeczy to tylko w erze :) moim zdaniem warto kupic ten tańszy

Opublikowano

Cena za ori grill to masakra, jest ładny to fakt ale nie za taką kase :wallbash: Tylko dla napaleńców i prawdziwych maniaków :kox: Ciekawa alternatywa ten grill a skoro jakoś do zaakceptowania to czemu nie, chociaż ja bym się w to nie bawił :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Musiałbym zobaczyc ten grill na zywo to mzoe bym sie zdecydował narazie jestem nastawiony na ori

Opublikowano

Musiałbym zobaczyc ten grill na zywo to mzoe bym sie zdecydował narazie jestem nastawiony na ori

to po co zakładałeś ten temat :rolleyes:

Opublikowano

Musiałbym zobaczyc ten grill na zywo to mzoe bym sie zdecydował narazie jestem nastawiony na ori

to po co zakładałeś ten temat :rolleyes:

Chciał się zapytać co sądzimy o tym grillu ale jednak został przekonany że ori lepszy :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Musiałbym zobaczyc ten grill na zywo to mzoe bym sie zdecydował narazie jestem nastawiony na ori

to po co zakładałeś ten temat :rolleyes:

dokladnie. myslalem ze jest identyczny do ori tylko z czarna ramką

Chciał się zapytać co sądzimy o tym grillu ale jednak został przekonany że ori lepszy :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.