Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja mam pytanko zgodzne z tematem :)

Które amorki lepsze do zawieszenia 1BE:

1. Kayaba A351016

2. Bilstein - tylko nie wiem jeszcze jakie

ktoś pisał Bilstein B6, ale jak czytam, to znajduje, że B6 jest do audi a6 a nie a4, także już sam nie wiem - może ktoś poradzić :)

Opublikowano

Bilstein B6 to sportowy amortyzator i to dość twardy. Napewno występuje jako zamiennik do A4

Do ADR-a raczej nie polecam, nie wykorzystasz zalet tych amorów z tym silnikiem.

Opublikowano

Norbi dzięki za odpowiedź,

Jakie amortyzatory poleciacie do silnika ADR i zawieszenia 1BE?

Opublikowano

tego nie można porównać. KAYABA to kilka klas wyżej...

Opublikowano

tez szukam teleskopów na tyl do 1BE. znalazlem watek: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_wymiana_amortyzatorow_w_seryjnym_zawieszeniu_sportowym_1be-t20817.0.html

upatrzylem sobie Kayaba (seria Ultra SR) 351016 (przód) i 353014 (tył)

Dzwonie dzis do dystrybutora Kayaby w Szczecinie i gosc mi na to, ze musze miesiac :shocked: czekac bo Kayaba zmienia system. musza je sciagac z niemiec do tego. podziekowalem. zreszta sa kosmicznie drogie cos kolo 300 za jeden.

mysle czy nie zalozyc np takich: http://moto.allegro.pl/item585940023_amortyzatory_sportowe_audi_a4_b5_tuning_od_mts.html. rok pojezdze, a jak padna i kryzys minie to kupie cos lepszego. co wy na to?

Opublikowano

Troszkę może z innej beczki - Jakie powinny być amorki BILSTEIN B6 Sport do mojego autka, mam A4 Avant quattro ACK 1997, a katalog online BILSTEINA podaje dwa modele BE3-6211 i BE5-6512 (przód) ??? Teraz mam standardowe zawieszenie ? ?

Wiem ze kilka osob z forum ma w A4 Bilsteina B6 wiec moze podpowiedzą ktory model montowali ?

Opublikowano

MTSy mam ja i narzekać nie mogę, ale przelot to dopiero jakieś 5 kkm.

Opublikowano

no wlasnie maja dobra opinie na necie te MTSy. biore je. zobaczymy

Opublikowano

no wlasnie maja dobra opinie na necie te MTSy. biore je. zobaczymy

ano zobaczymy :good::decayed:

Opublikowano

Założyłem kyjaba przód .Nie polecam -jerzdżę niewiele.,minęło 4-miesiące amory jakby ich nie było.

W orginale były BOGE .W przyszłości będę zakładać BOGE. POZDRAWIAM//..

Opublikowano

zalozyles Kayabę czy Kajabe? moze jakas chinszczyzne zalozyles. :wink4:

Opublikowano

zalozyles Kayabę czy Kajabe? moze jakas chinszczyzne zalozyles. :wink4:

Chyba tak :polew:

Opublikowano

Byłem ostatnio w sklepie i pytam się o amory kayaba lub sasch,a pan mi mówi ,że to badziew.Przereklamowane i marka zeszła na psy.Więc pytam co poleca a on,że super są hart i corvent czy coś takiego.Wszystkie miał od ręki .Długo się zastanawiałem(5 min.) i zamówiłem keyaby u TOM77.

Opublikowano

A to dobre Hart super :polew:

Chyba pan ze sklepu tak bardzo chciał się ich pozbyć, że tak zachwalał :>

Opublikowano

Ja założyłem oryginalne sachs cenowo nie różnią sie tylko ok 30 zł na sztuce od kayaby ale według mnie różnica jest

Napewno wolałbym oryginały jeżeli nie to bilsteiny bo co do kayaby to nie jestem przekonany ponieważ założyłem ojczulkowi na początku było ok gdzies do 10000 tys km a pozniej zaczelo sie pogarszac tak że wybór należy do ciebie :)

Opublikowano

Co myslicie o KYB 343271 na tył do zawiechy 1 BE ? to niby zwykły amor. Ile to może wytrzymac ,ktoś napisał ze w takim połaczeniu to 10 tys.km . czy to prawda?

Opublikowano

KYB Exel-G - porażka, auto jak ponton

Bilstein B6 sport - POEZJAAAA (Tested on nurburgring nordschleife)

Opublikowano

Dzięki , więc się nie skusze na nie. Natomiast mysle o KYB 353014 SR , pewnie takie kupie.

Przód mam jeszcze ori i jest twardy jak diabli.

Opublikowano

Co myslicie o KYB 343271 na tył do zawiechy 1 BE ? to niby zwykły amor. Ile to może wytrzymac ,ktoś napisał ze w takim połaczeniu to 10 tys.km . czy to prawda?

do 1BE stosuje sie: Kayaba (seria Ultra SR) 351016 (przód) i 353014 (tył)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.