Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Mała zabudowa w sedanie


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciał bym sie pochwalic swoją pracą , mile widziane uwagi poniewaz jestem amatorem w dziedzinie CarAudio i napewno wielu rzeczy nie zrobiłem jak powinienem ale prosze sie nie czepiac wykonania zabudowy bo wszystko było robione od zera, pierwszy raz i własnoręcznie w trakcie wolnego czasu jako hobby :kox:

radyjko - RNS-E , JVC kd-sh909R

Przód :

wzmacniacz -Kenwood KAC-PS 150

głosniki - Vibe se-k 60

bagażnik :

wzmacniacz - Rodek R1900N

głośniki- 2x Rainbow Amboss 10"

pilot basu własnej roboty :gwizdanie:

pare fotek z budowy zabudowy.. niestety nie robilem zdjec na kazdym kroku :(

P3240076.jpg

290320101486.jpg 180320101410.jpg

220220101257.jpg 200220101232.jpg 200220101238.jpg 230220101278.jpg

220220101251.jpg

skrzynia bez jednej sciany :)

250320101434.jpg

całość złożona w garażu w powietrzu :kox:

narazie wygląda tak ale musze zając sie jeszcze kosmetyką wyjąc zszywki itp :)

P9151114.jpg P5170188.jpg

materiałem obłożona jest kazda częsć bagażnika , nawet jeden wzmacniacz na jednej scianie :)

P9151116.jpg P9151118.jpg P9151119.jpg

P9151121.jpg P9151123.jpg pod podłoge wchodzi koło i grill wiec bagaznik moze byc pusty :cool:

P5170186.jpg

cały bagaznik podswietlony jest białym swiatłem i o wiele lepiej niz na zdjeciu niestety aparat nie dał rady..

2010_11_25_22_26_30_163.jpg 2010_11_26_23_25_55_417.jpg

prace nad pilotem bassu.. troche czesci audi..troche długopisu.. ale efekt :gwizdanie: :)

więcej zdjęć dojdzie jak je znajde :) ogólnie temat narazie jest w budowie ze względu na brak czasu jak u kazdego i postaram sie dokonczyc go jak najszybciej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie :) jak to gra? jesteś zadowolony? ile litrów mają obudowy? liczyłeś obudowy pod te głośniki? Czy zrobiłeś je tak tylko żeby pasowały do bagażnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażnik super się prezentuje. Bardzo estetycznie i zachowaniem pełnej "praktyczności". :) Gratuluje pomysłu na zabudowę i wykonania. Na zdjęciach uwagę zwraca bardzo niski port w skrzyniach, w dodatku z ostrymi krawędziami, nie świszczy w nich powietrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynki były liczone ale pewne rozmiary były z góry narzucone zeby pasowalo do projektu :) port tez był obliczany, ogólnie świstu raczej nie słychac ale nie gra tez tak jak bym tego chcial choć jest coraz lepiej bo ciagle walcze z regulacją:)

zastanawiam się nad przebudową skrzynek zeby zobaczyc jak glosniki bedą grały w zamkniętych choć czas bede mial pewnie dopiero latem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się. Pozostało jedynie lekko dopracować detale i bedzie lux.

PS150 napędza przód?

rodek to r1900n?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

radyjko - RNS-E , JVC kd-sh909R

Przód :

wzmacniacz -Kenwood KAC-PS 150

głosniki - Vibe se-k 60

bagażnik :

wzmacniacz - Rodek R1900N

głośniki- 2x Rainbow Amboss 10"

pilot basu własnej roboty :gwizdanie:

...

:wink4:

jak by znalazł się jakis zapaleniec CA ze szczecina to poproszę o kontakt :)

musze jeszcze zamontowac kondensator bo funduszy nie starczyło a potem zobaczymy co dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że pomysł na zabudowe na prawde zacny :D mała, skromna, bardzo estetycznie wykonana i funkcjonalna :) no i zestaw klocków też całkiem całkiem sympatyczny :) jestem bardzo ciekaw jak to gra :evil: A co do skrzynej pod suby to nie lepiej było zrobić troszke wiekszych skrzyneczek po całej szerokości :cool1:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiędzy skrzynkami jest schowek otwierany przelotką na narty miedzy siedzeniami od kabiny a w razie czego tą scianką miedzy skrzynkami mogę wyjąć i przewieść coś długiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomiędzy skrzynkami jest schowek otwierany przelotką na narty miedzy siedzeniami od kabiny a w razie czego tą scianką miedzy skrzynkami mogę wyjąć i przewieść coś długiego :)

Aaa czyli to było zamierzone :D no chyba że tak, w sumie dobry pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wykonana robota :good: Powiedz mi wygłuszałeś coś bagażnik? Ja u siebie mam skrzyneczkę w bagażniku i jak ją podkręcę to cały bagażnik brzęczy a rejestrację od razu wygłuszyłem a najgorsze że to nie tylko słychać na zewnątrz ale także i w środku co mnie strasznie irytuje :confused4:

Oświetlenie to biała dioda wsadzona na miejsce lampeczki czy coś innego kombinowałeś? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oswietlenie to kilka diodek białych obok siebie, troche wygłuszalem ale jak zrobi sie cieplej musze poprawic bo też slychac niestety blachy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spiidy bardzo ładna robota,powiedz cała konstrukcja jest jakoś przymocowana w bagażniku czy po prostu leży ,z czego robiłeś podłogę,obudowy subów to mdf? impregnowałeś to jakoś przeciw wilgoci?

odnośnie rejestracji ja wygłuszałem klapę i cały bagażnik,rejestracja i tak lekko drży ale w środku jej nie słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zrobione jest z mdf-u i jest zrobione "na wcisk" więc trzyma się sztywno i jest określona kolejność wyjmowania czesci :> a ostatnie dwie czesci przykrecone są do podłogi bagaznika w miejscu gdzie niektóre auta mają uszy na bagaż.. ja niestetu niemialem i musialem dokupić ale obyło się bez wiercenia dziur w aucie a całość jest do rozmontowania w 15 minut łącznie z odkreceniem kabli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym bagażniku położyłeś nowy materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak.. razem z plastikiem który robi za próg i obiciem klapy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest elegancko :) Dużo bagażnika Ci uciekło? Faktycznie pomyśl o maskownicach, jak wspomniał kolega, bo szkoda głośników, no chyba że nic w bagażniku nie wozisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...