Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

nic wcześniej nie stukało

zaczęło parę godzin przed efektownym końcem, ale miał już nakatowane sporo godzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kombi sprzedane, szukam teraz dosc taniej uzywki dwuczesciowej. Mial ktos stycznosc z firma IXS?? Bo sa fajne stroje na Alledrogo do wyrwania :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi sprzedane, szukam teraz dosc taniej uzywki dwuczesciowej. Mial ktos stycznosc z firma IXS?? Bo sa fajne stroje na Alledrogo do wyrwania :naughty:

co oglądasz ? też muszę kupić kurtkę i spodnie , reszta juz jest,

btw ale mam zakwasy po tych dwóch dniach walki ale banan z pyska mi nie schodzi...tylko moje auto straciło 90% mocy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie szukam jakiegos stroju dwuczesciowego. Moj byl Ok,ale po prostu zrobil sie za maly, rekawy jakos mi za krotkie byly itp.

Hehe fajnie,ze jestes zadowolony, Zet fajny sprzet jesli zadbany. Ja niestety na razie mam przerwe, nie polatalem za duzo przez ten rozrusznik, moto stoi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi sprzedane, szukam teraz dosc taniej uzywki dwuczesciowej. Mial ktos stycznosc z firma IXS?? Bo sa fajne stroje na Alledrogo do wyrwania :naughty:

co oglądasz ? też muszę kupić kurtkę i spodnie , reszta juz jest,

btw ale mam zakwasy po tych dwóch dniach walki ale banan z pyska mi nie schodzi...tylko moje auto straciło 90% mocy :grin:

To w jakiej kurtce Ty latałeś? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi sprzedane, szukam teraz dosc taniej uzywki dwuczesciowej. Mial ktos stycznosc z firma IXS?? Bo sa fajne stroje na Alledrogo do wyrwania :naughty:

co oglądasz ? też muszę kupić kurtkę i spodnie , reszta juz jest,

btw ale mam zakwasy po tych dwóch dniach walki ale banan z pyska mi nie schodzi...tylko moje auto straciło 90% mocy :grin:

To w jakiej kurtce Ty latałeś? :decayed:

a takiej tam :decayed: stary to było silniejsze ode mnie :kox:

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

skóra i dres :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi sprzedane, szukam teraz dosc taniej uzywki dwuczesciowej. Mial ktos stycznosc z firma IXS?? Bo sa fajne stroje na Alledrogo do wyrwania :naughty:

co oglądasz ? też muszę kupić kurtkę i spodnie , reszta juz jest,

btw ale mam zakwasy po tych dwóch dniach walki ale banan z pyska mi nie schodzi...tylko moje auto straciło 90% mocy :grin:

To w jakiej kurtce Ty latałeś? :decayed:

a takiej tam :decayed: stary to było silniejsze ode mnie :kox:

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:03 ----------

skóra i dres :kox:

Szajba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no odstawiłem moto na przegląd po zakupie/przed pełnym sezonem :decayed:

kurna jakie to jest piękne uczucie jazda na dwóch kółkach i to ebnięcie np 0-130km/h:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co robicie z rozpoczęciem sezonu na Jasnej Górze bo niezłe się zamieszanie zrobiło w tym roku i sam mam dylemat co robić jedni chcą jechać do Częstochowy a jedni do Gietrzwałdu czy jak to się tam zwie bo tam zostało przeniesione całe rozpoczęcie a jakoś nie uśmiecha mi się jechać 460km...a jakie jest wasze zdanie na ten temat ja uważam ,że skoro tyle lat było na Jasnej Górze to po co teraz zaczęli kombinować i mogło zostać tak jak było przecież to tradycja i w ogóle największy zlot w Europie był a teraz takie cyrki:wallbash:

Cyrki są, bo prezydent Częstochowy ( z SLD) wymyślił w ten dzień pod Jasną Górą moc atrakcji: stragany, disco polo, i inna komercja.

Kłóci się to ze świętem TYCH motocyklistów i dlatego zdecydowali przenieść. Nie dziwię się motocyklistom, bo oni widzą różnicę. Gdyby nie widzieli różnicy to równie dobrze mogliby zrobić rozpoczęcie sezonu w burdelu zamiast na Jasnej Górze. Czerwonemu prezydentowi powiedzieli NIE.

Najgorsze jest to, że środowisko motocyklowe podzieliło się. Część będzie w Częstochowie, część w Gietrzwałdzie.

Już w niektórych gazetach przeważają komentarze, że ci co będą w Gietrzwałdzie kierują się fobiami, paranojami, nienawiścią... , retoryka iście z Gazety Wyborczej. Żenada. Również schemat działania prezydenta Częstochowy przypomina schemat działania premierka, przykład:

- zamykam szpital

- lekarze i pracownicy w obawie przed zamknięciem szpitala protestują

- na konferencji prasowej obwieszczam, że protestującymi kierują fobie, paranoje, nienawiść. I że sami są winni zamknięcia szpitala

- mój przekaz wygrywa - bo idzie w świat.

..............................

W niedzielę do Gietrzwałdu przyjadę na swoim jednośladzie, syn też.

Z kolei 22 kwietnia jak dobrze pójdzie wybierzemy się na rozpoczęcie ( któreś z kolei :decayed:) do Pelplina - świetna impreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie ta pogoda :wallbash: na jutro to bym pocisnął i jeszcze bym spota w Cze-wie zaliczył ale nie po to kupiłem motor żeby się męczyć w deszczu.

Co do tych podziałów to bez komentarza :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj gonie R1 i chyba odpuszczam ten sezon,zeby w nastepnym wrocic na ZX-10R- moim wymarzonym koniu :decayed:

Choc pewnie i tak nie wytrzymam i kupie cos,szczegolnie ze jest opcja na fajnego streeta niedaleko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaczynam przygodę z Moto :D Powiedzcie czy Monster 696 kupie w dobrych Dukatach ? to będzie moje pierwsze oficjalne moto , kilka lat temu śmigałem crossem brata .A teraz mam legalne przyzwolenie żony :D na moto .i akurat takie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaczynam przygodę z Moto :D Powiedzcie czy Monster 696 kupie w dobrych Dukatach ? to będzie moje pierwsze oficjalne moto , kilka lat temu śmigałem crossem brata .A teraz mam legalne przyzwolenie żony :D na moto .i akurat takie :D

Ja bym kupił inne moto, takie do którego jest dużo łatwo dostępnych części :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do Dukata nie jest??raczej jest i to sporo ,mam znajomego co ma tez monsterka i nie ma problemu z częściami :P zresztą od niego zachorowałem na Dukata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi to jak stary zetor :decayed::decayed: (rozrząd desmo)

silny dół, zero szpicy

jaki rocznik tego potworka ?

aaaaa i zapomniałem dodac, jest troche chu,,,,jnia z regulacją zaworów :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2010 rok

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

zresztą mi nie potrzeba japońskiej suszarki :D to jest moje Pierwsze moto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...