Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zamówiłem sobie taką folię na szybkę kasku

tą od Oxford-a ?

Grzesiek nie

Ta z Oxforda to taka ala nakładka jakby

Dojdzie mi to cyknę foto

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oki czekam ;)

Opublikowano

Nawet nie wiedziałem że taki wątek tu istnieje :o Ujeżdżam Kawę Z750. Przeczytałem kilka ostatnich stron i odnośnie ciuchów to też jestem za skórą. Kupiłem na ten sezon RST Tractech. Kiedyś też wyjechałem do sklepu w koszulce i spodenkach i myślałem że z każdym minimalnym przechyłem motocykla on się zaraz przewróci :grin:

Opublikowano

Choć pogoda nie rozpieszcza to czas odkopać ją :naughty:

vyv4uxkd.jpg

zrsls63a.jpg

Opublikowano

My za tydzień robimy "terror":

plakat.jpg

następnie :

https://www.facebook.com/events/504263756413724/

a tu coś dla tych co jeżdżą "na zdrapke":

http://motobanda.pl/przypalona-skora-po-jezdzie-bez-odziezy-motocyklowej

Grzesiek fajne eventy :good:

Wybiera się ktoś na rozpoczęcie sezonu i święcenie do Częstochowy ?

Opublikowano

...;)1e6ece39a5a88f63c440009c3646ec4f.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Krótki urlopik w Pl więc trzeba poodpalać swoje sprzęty.

Bóg da pogodę o obskoczę komin wokoło :wink:

Opublikowano

W tamtym tygodniu robilem wiosenny serwis, po wymianie nie moglem oprzec sie malemu kregowi i niestety skonczylo sie gilem do pasa...

Nie wiem jak wy ale ja spowrotem odstawiam moto i czekam na cieplejsze dni.

Opublikowano

Ja tam jak jest 8st to już mogę jechać a przy 11 jest bajka. Wiadomo guma nie klei i czasami gubi trakcję ale daje radę. Skóra + bielizna termiczna i jest git. No i nie mam nakeda tylko plastika a to też różnica ;)

Opublikowano

Wczoraj jechałem 11ką to w Jastrowiu spotkałem dwóch na Orlenie i w Pile też widziałem kilka maszyn.

Opublikowano

Ja dzisiaj machnąłem ponad 200 km, nie było źle :decayed:

Opublikowano

W wawie zima na calego o 22 bylo jakies 5cm sniegu ☺

Opublikowano

W Gliwicach wczoraj było tak:

20160314_123233.jpg


Dzisiaj tylko poprószyło śniegiem ale drogi czarne :wink:

Opublikowano

oki czekam ;)

Chwilowo nie mają tej folii czekam jak przyjdzie to Ci dam info

Opublikowano

:hi:

Ciekawa filmik i historia

1. Zwróćcie uwagę na auto policyjne :naughty:

2. Jakie odszkodowanie koleś dostał

3. Kto za to zapłaci

Wyobrażacie sobie taką sytuację w PL ?

http://motormania.com.pl/newsy/swiat/dostal-kopa-od-policjanta-wygral-181-000-w-sadzie/

Opublikowano

stare :D

obczajcie sobie to: http://www.cda.pl/video/5560628d

tylko ten zrobił to przypadkowo i od razu pomagał motocykliście... będzie dobre odszkodowanie :)

Edytowane przez grzes1150

Opublikowano

myślałem, że zabłysnę :facepalm::decayed:

Opublikowano

co sądzicie o tym motocyklu?

http://otomoto.pl/oferta/yamaha-xsr-700-2016-ID6yj7a7.html#87fdda0305

ma to być pierwsze szosowe moto (zawsze były crossy/enduro)

oglądałem dziś w salonie to sprzedawca mi powiedział, że d*py nie urywa i że za lekkie na większe prędkości, 120-130max

moto ma służyć do jeżdżenia po 3mieście i raz na jakiś czas trasa 130km w jedną stronę.

Edytowane przez lapek85

Opublikowano

Dać 30 tysi zeby jeździć max 130 :grin:

Kup skutera za 10tysi i bedziesz latał rozłożony jak król a predkość przelotowa to ok 150.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.