Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę może najpierw tutaj, jak już wcześniej wsponiałem około 1.5 miesiąca temu zakupiłem Kawasaki ER-6N ABS 2016r. Teraz motor jest ledwo dotarty, ma 1700km przebiegu i jest po pierwszym serwisie w ASO Kawasaki. Oczywiście wszystkie dokumenty i gwarancja są w zestawie. Oprócz tego dokupiłem akcesoryjną szybę Kawasaki. Jakby ktoś chciał 100%-owo pewny motor to zapraszam na PW. Sprzedaję tylko i wyłącznie dlatego że chyba bardziej ciągnie mnie w stronę turystyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, ma ktoś oryginalne kierunki Yamaha ledowe(aftermarket)?

chce coś kupić ale nie wiem czy sa warte swojej ceny - 120€ za 4 kerunki

posted from my mobile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne zakupy zrobione. ..;)991340b8e67fcddb671ddd1c075c01bb.jpgd1c13c1713422b38bafc8070f4665b1e.jpg2c3633aa4d1028359eab09cb978c702b.jpgbbecdd5d3afca31c021a7ca738b710b9.jpg9cea890bd5b07b4fd4fd68534b931b19.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cos takiego kupilem

e1e1aacaaf855081c5571e5c89ec86dd.jpgfd0705d4ea91706ddd4ed85e4d01fd58.jpga386ab9f9732068c8a94737e90853c4a.jpg192610fa25407fc24fccdbe78319d5f5.jpg

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś opinie na temat Yamaha MT 125 dla początkującego?

Przeglądałem neta i jest sporo opini ale co strona to inna opinia, czy warto się tym zainteresować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ceny jak na 125 to ma kosmiczne. Wolałbym jak na pierwsze moto kupić honde varadero 125 - bardzo dobre opinie wśród użytkowników i później jako drugie moto można już pieniążków dokładać, a nie do 125.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś opinie na temat Yamaha MT 125 dla początkującego?

Przeglądałem neta i jest sporo opini ale co strona to inna opinia, czy warto się tym zainteresować?

A tym chcesz latać na kat.B rozumiem bo jak sobie zrobisz A to Ci się szybko znudzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś opinie na temat Yamaha MT 125 dla początkującego?

Przeglądałem neta i jest sporo opini ale co strona to inna opinia, czy warto się tym zainteresować?

A tym chcesz latać na kat.B rozumiem bo jak sobie zrobisz A to Ci się szybko znudzi :wink:

Raczej nie prędko zrobię sobie kat.A więc moto ma być raczej na dłużej :)

A tak w innym temacie, jakie ciuchy kupić na moto, chodzi mi o kolor, znalazłem fajne czarne ale zastanawiam się czy przypadkiem w lecie na słoneczku sie w tym nie ugotuję?? może lepiej wziąć cos jaśniejszego? Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam jasnych, chyba że tylko jakieś wstawki. Ja mam jasne i wszystkie owady rozbijające się o kurtkę widać jak na dłoni. Często trzeba prać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jasny ciuch ładnie wygląda ale w użytku codziennym się nie sprawdza

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurnia to i tak źle i tak nie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakieś opinie na temat Yamaha MT 125 dla początkującego?

Przeglądałem neta i jest sporo opini ale co strona to inna opinia, czy warto się tym zainteresować?

A tym chcesz latać na kat.B rozumiem bo jak sobie zrobisz A to Ci się szybko znudzi :wink:

Raczej nie prędko zrobię sobie kat.A więc moto ma być raczej na dłużej :)

A tak w innym temacie, jakie ciuchy kupić na moto, chodzi mi o kolor, znalazłem fajne czarne ale zastanawiam się czy przypadkiem w lecie na słoneczku sie w tym nie ugotuję?? może lepiej wziąć cos jaśniejszego? Co wy na to?

Odnośnie ciuchów temat rzeka już przerabiany nie raz ile czytających tyle różnych podpowiedzi,sam zdecyduj w czym lepiej się czujesz możesz sobie w sklepie przymierzyć.

Ja mam skórę i to Ci polecam bezpieczeństwo podstawa,owady usuniesz wilgotną szmatką a o lansie nie wspomnę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odnośnie ciuchów temat rzeka już przerabiany nie raz ile czytających tyle różnych podpowiedzi,sam zdecyduj w czym lepiej się czujesz możesz sobie w sklepie przymierzyć.

danielo łatwiej powiedziec niż zrobić, byłem w sklepie a tam kilka set rodzajów :facepalm: ręce opadają, no ale myślę że jak następnym razem się wybiorę na pół dnia to cos znajdę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy zakup ...;)2dd3af0ecd2fea1c7c88fd5dc11b43e4.jpgb0e8444ada03b26de97c7674022fa703.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

I dzisiaj następny. ..;)a611254a12dfab2be4cc6c2533aaec3b.jpgda832eac1729660702f3a10eb088ddc7.jpg Niby sezon a trafiają się same lalki ....;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się pochwalę. Kupiony juz trochę czasu temu, czyli 3 miesiące chyba ;) Fz6n Black Edition.

404130b7da10ed8f0c41e8cc53f3e2c8.jpg

c187dba87bf3dbec355ee659ea60d4f2.jpg

69082faa1e1bcfa46c0a5fb09653d7d8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazer fajny, tylko nie widzą mi sie te tlumiki po siedzenim...

tąpniete z LG g3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazer fajny, tylko nie widzą mi sie te tlumiki po siedzenim...

tąpniete z LG g3

nie rozumiem, ma extra opcję na zimę- w naszych oooo płaci się za podgrzewane siedzenia... hehe

posted from my phone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...