Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór CB radia :)


wesoly1601

Rekomendowane odpowiedzi

czy znajdę gdzieś zewnętrzny głośnik z potencjometrem :eusathink: CB mam w schowku i czasami trzeba przyciszyć jak mobilki się rozgadają :yeah: Czy trzeba samemu kombinować :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale są słabej jakości

a nic lepszego nie kupię? samemu przerabiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam od 3 lat Uniden PRO520XL do tego antena ML145 i smiało moge polecic taki zestaw. Ale mam pytanko jak juz mamy tutaj kolege znającego sie na rzeczy.Czy istnieje już jakies lekarstwo,żeby zasilacz z gps nie zakłócał tak strasznie radia CB?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy to ja, ale za takiego się nie uważam :)

To gówniane impulsowe przetwornice, jest lekarswo, dobra nowa ładowarka.

Myślę o produkcji takich rzeczy, nie są tanie (ok. 80zł), ale mam u siebie i jest błoga cisza

To musi być zrobione w małej plastikowej puszce z jednej strony wychodzi kabel do np. gniazda zapalniczki z drugiej do nawi

ale nic nie zakłóca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wtrące się nie na temat z przetwornicami od zestawu HID, czy jest lekarstwo na zakłucenia radia i delikatne CB, czy trzeba wymienić na lepsze. I jakie cyfrowe (słyszałem o jakiś "slim"), żeby nie kupić następnego bubla. Żeby nie zaśmiecać forum możesz odpisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje już jakies lekarstwo,żeby zasilacz z gps nie zakłócał tak strasznie radia CB??

Ja zrobiłem na stabilizatorze 7805 + radiator i wentylatorek, nawigacja zasilana na 5V

Cisza jak na baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wtrące się nie na temat z przetwornicami od zestawu HID, czy jest lekarstwo na zakłucenia radia i delikatne CB, czy trzeba wymienić na lepsze. I jakie cyfrowe (słyszałem o jakiś "slim"), żeby nie kupić następnego bubla. Żeby nie zaśmiecać forum możesz odpisać na PW
Czy istnieje już jakies lekarstwo,żeby zasilacz z gps nie zakłócał tak strasznie radia CB??

Ja zrobiłem na stabilizatorze 7805 + radiator i wentylatorek, nawigacja zasilana na 5V

Cisza jak na baterii

czyli sie da szkoda tylko,że nikt nie wpadł na pomysł,żeby było to już dawno w handlu bo temat stary jak swiat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu mowa wyłącznie o przetwornicy która jest w ładowarce nawi, a nie HID-ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laguna a mikrofon jaki byś polecił do herberta z echem tylko nie astatic bo to nie mój pułap cenowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie kupuj na Allegro, jak coś się stanie to musisz wysyłać - problemy często z gwarancją itd.

Tracisz na kosztach wysyłki, lepiej dołożyć kilka złotych i kupić na miejscu w normanym sklepie!!!

Mam nadzieję, że masz w swoich okolicach dobry sklep.

no z tych co podałeś oczywiście najlepiej chodzi Harry 3, ale np. jeżeli nie zależy Ci na przełączniku kan. w mikkrofonie, FM i filtrze NB - kup Johnny III ASC, ale zwracaj uwagę czy to wrsja z ASC, bo występują bez!!!

Legenda III nie miałem jeszcze czasu dokładnie przetestować - ale podstawowa wada - brak RF-gain

Alaska - bardzo OK antena - dbaj o cewkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laguna a mikrofon jaki byś polecił do herberta z echem tylko nie astatic bo to nie mój pułap cenowy :decayed:

Przede wszystkim do której wersji Herberta 1 czy 2?

Hmm, najlepsze - Sadelta, ale trudne do dostania, bo nie produkowane od 15 lat

Koniecznie z Echem? Bo jak nie Wilson Trucker - 170zł - ale tylko ze złotą siatką.

Bo cała reszta chodzi bardzo podobnie!

Przede wszystkim podjedź do dobrego sklepu i przetestuj - czy nie będzie się sprzęgał - częste zjawisko przy magnetycznych antenach - i to nie wina mikrofonu lecz błędy instalacji antenowej :)

---------- Post added at 23:57 ---------- Previous post was at 23:55 ----------

dzieki szukam Johny 3 z asc.

jeżeli nie zależy Ci na cenie zwróć uwagę - czy jest z Polskiej dystrybucji - na kartonie biała naklejka President Electronics Poland i druk gwarancji polskojęzyczny z hologramem - wtedy 5 lat gwarancji

Pozostałe są tańsze , ale gwarancja krótsza - ale nie wiem czy to istotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to akurat na 100% nie jest z polskiej dystrybucji :)

chociaż President Polska to też tragedia - to co zamieścili rok temu w warunkach gwarancji - tragizm.

Oczywiście do wygrania w każdym sądzie.

Sprawdzałem to u rzecznika praw konsumenta.

Przeczytajcie jak coś &7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to akurat na 100% nie jest z polskiej dystrybucji :)

chociaż President Polska to też tragedia - to co zamieścili rok temu w warunkach gwarancji - tragizm.

Oczywiście do wygrania w każdym sądzie.

Sprawdzałem to u rzecznika praw konsumenta.

Przeczytajcie jak coś &7 :)

inny temat... Kupiłem tarcze hamulcowe TRW oczywiście na gwarancji. Po miesiącu się wykrzywiły. Gwarancja jest... czas realizacji (rozpatrytwania) 2 tygodnie. 2 tygodnie bez samochodu - nie możliwe. Może kupno nowych ok, ale kasy nie oddadzą tylko dadzą drugie tarcze. Po co mi dwa komplety, ale oczywiście gwarancja jest :facepalm: tak to tylko w Polsce. Sorry, ale 500zł na drodze nie leży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laguna a mikrofon jaki byś polecił do herberta z echem tylko nie astatic bo to nie mój pułap cenowy :decayed:

Przede wszystkim do której wersji Herberta 1 czy 2?

Hmm, najlepsze - Sadelta, ale trudne do dostania, bo nie produkowane od 15 lat

Koniecznie z Echem? Bo jak nie Wilson Trucker - 170zł - ale tylko ze złotą siatką.

Bo cała reszta chodzi bardzo podobnie!

Przede wszystkim podjedź do dobrego sklepu i przetestuj - czy nie będzie się sprzęgał - częste zjawisko przy magnetycznych antenach - i to nie wina mikrofonu lecz błędy instalacji antenowej :)

radio herbert II bez asc ,a instalacja antenowa jest zrobiona na stałe z uchwytem :wink: . Co do echa to bym chciał :decayed:. Jak coś to na pw daj jakieś propozycje z twojego sklepu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...