Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?


mapelastik

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Wandej

Dla mnie za twarde i za niskie auto podskakuje i koniec jak lubisz tak to ok,ja wole miękkie,to że wygląda ładnie i się prowadzi dobrze w zakrętach i na równej drodze to ok trwalsze też jest według mnie od 1BA ale że komfort mi się nie podoba to wiesz moja sprawa zgadzać się z nią nie musisz są gusta i guściki:)

Jasne kolego:good: Co kto lubi:wink: Ale jak czyta się posty w temacie B5B to recę człowiekowi opadają że ma tylko -40mm:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audi jak audi szczęśliwy to za dużo powiedziane, ale może zadowolony to jestem, obecnie więcej frajdy daje Vitara w terenie :grin: i zimna wódka ww lodówce :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak samo zadowolony jak z każdego innego auta które posiadałem, nie mówię tu o jakości wykonanai wnętrza itd. Zawsze VW lub Audi i tak juz zapewne zostanie. Nie jestem rypnięty na punkcie Audi.

a w podpisie:Tylko :quattro: i :a4fan:

:sarcastic:

Teraz tym jeżdżę i jestem zadowolony :-) ale wiecie....marzy mi się coś innego :decayed: Nie ukrywam ze tez Audi, kiedyś miałem bardziej osobiste podejście do swoich samochodów ale chyba mi przeszło to troszkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wandej

Dla mnie za twarde i za niskie auto podskakuje i koniec jak lubisz tak to ok,ja wole miękkie,to że wygląda ładnie i się prowadzi dobrze w zakrętach i na równej drodze to ok trwalsze też jest według mnie od 1BA ale że komfort mi się nie podoba to wiesz moja sprawa zgadzać się z nią nie musisz są gusta i guściki:)

Jasne kolego:good: Co kto lubi:wink: Ale jak czyta się posty w temacie B5B to recę człowiekowi opadają że ma tylko -40mm:wink:

Ok kolego miałem je zmienić na 1ba ale to znów taka koza wysoka i zostało i jakoś 3 zimę cioram i żyję więc nie ma tragedii i już przywykłem tylko początkowe wyobrażenie komfortu mi umarło ale za to można 120 140 w zakręt i nie ma że boli to są plusy,u kumpla w b6 s-line to dopiero podskakuje hehe jak do mojego wsiada to mówi że płynie haha .Następne i tak będzie B6 jak będę zmieniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze było B5 z 2000 roku po lifcie s-line 1,9 TDI za***iście bezawaryjne a później to już to co w moim opisie :) bmw poszło od razu na sprzedaż i powrót do audi i zmiana na nowsze b6 i nie zmienie marki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze było B5 z 2000 roku po lifcie s-line 1,9 TDI za***iście bezawaryjne a później to już to co w moim opisie :) bmw poszło od razu na sprzedaż i powrót do audi i zmiana na nowsze b6 i nie zmienie marki !!!

nie było s-line w b5 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sobie zrobiłem to było :P kiera , xenon , fotele :)

Dobre jak sobie zrobiłem hehe.To ja chętni zrobię z B5 B8 he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 lat audi b6 i tylko leje i jeżdże - kolejne też pewnie audi, bo jestem mega zadowolony. Zazdroszczę kolegom grzanych stołków, ale sobie dorezam i będzie ideał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem maniakiem audi bo miałem A100, autko perfekcyjne. Później już było tylko gorzej. Audi A4 porażka i obecna A6 też. W porównaniu z A100 to są szroty. W A100 był pancerny silnik i zawierzenie blacharsko też było ok. A tutaj jest lipa pod każdym względem. A to wahacz, a to termostat, a to jakiś czujnik. Średnio raz w roku coś się dzieje i trzeba wymieniać. W A100 nie było tego problemu. Teraz wytarły mi się ślizgi w oknach i nie chcą się domykać. Masakra jakaś, audi mocno się opuściło. Wierzę w tą markę i nadal jej kibicuję, ale za dużo do powiedzenia mają ekonomiści tej firmy. Chciałbym żeby audi wróciło do jakości jaką prezentowało w latach 80-90.

Patrząc na konkurencje która też się opuściła, audi nadal wydaje się być w czołówce. Obecnie dokupiłem Fiata Punto z 2002 roku i zobaczymy jak wypadnie pod względem Audi. Narazie jest różnica taka że Fiatem się jeździ tragicznie (w sumie to tym się nie da jechać komfortowo). Po ostatniej wizycie Fiatem u mechanika zwrócono mi uwagę że miska zardzewiała i lada moment pojawią się dziury (no ale to fiat). Wracając do mojej A6, jazda po mieście jest bardzo męcząca z uwagi na silnik diesla i rozmiary auta, ale po trasie jest super, nie zamienię jej narazie na nic innego. Na miasto zamierzam kupić motocykl i mam nadzieję że będzie mi dawał więcej frajdy niż auto.

Chciałbym żeby Audi zaczęło znowu produkować pancerne auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dwa lata a4 b6 i kolejne autko też audi i też prawdopodobnie a4 tyle że może następne w benzynce z turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już dwa lata a4 b6 i kolejne autko też audi i też prawdopodobnie a4 tyle że może następne w benzynce z turbo

u mnie będzie tak samo :kox: myślę o b7 2,0 T Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje kolejne auto to też będzie Audi.. tylko nie wiem czy o numerek wyżej, czy o 2... a może o numerek niżej jak będzie już B9 :wink: obecne auto po 1,5 roku mi się w ogóle nie nudzi i jest to jak na mnie bardzo dziwne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem maniakiem audi bo miałem A100, autko perfekcyjne. Później już było tylko gorzej. Audi A4 porażka i obecna A6 też. W porównaniu z A100 to są szroty. W A100 był pancerny silnik i zawierzenie blacharsko też było ok. A tutaj jest lipa pod każdym względem. A to wahacz, a to termostat, a to jakiś czujnik. Średnio raz w roku coś się dzieje i trzeba wymieniać. W A100 nie było tego problemu. Teraz wytarły mi się ślizgi w oknach i nie chcą się domykać. Masakra jakaś, audi mocno się opuściło. Wierzę w tą markę i nadal jej kibicuję, ale za dużo do powiedzenia mają ekonomiści tej firmy. Chciałbym żeby audi wróciło do jakości jaką prezentowało w latach 80-90.

Patrząc na konkurencje która też się opuściła, audi nadal wydaje się być w czołówce. Obecnie dokupiłem Fiata Punto z 2002 roku i zobaczymy jak wypadnie pod względem Audi. Narazie jest różnica taka że Fiatem się jeździ tragicznie (w sumie to tym się nie da jechać komfortowo). Po ostatniej wizycie Fiatem u mechanika zwrócono mi uwagę że miska zardzewiała i lada moment pojawią się dziury (no ale to fiat). Wracając do mojej A6, jazda po mieście jest bardzo męcząca z uwagi na silnik diesla i rozmiary auta, ale po trasie jest super, nie zamienię jej narazie na nic innego. Na miasto zamierzam kupić motocykl i mam nadzieję że będzie mi dawał więcej frajdy niż auto.

Chciałbym żeby Audi zaczęło znowu produkować pancerne auta.

To może spróbuj A8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 kupiłem trochę przez przypadek, bo miałem zamiar kupić jakiegoś Opla lub Audi A3 Sportback. Teraz jestem bardzo zadowolony, że tak wyszło. Miałem wpadkę z uszczelką pod głowicą, ale naprawa nie była zbyt droga. Czasami mam okazję jeździć nowszymi autami, np. Citroenem C5, Fiatem Bravo, Oplem Astrą, ale jednak najlepiej się czuję w A4 :naughty:.

Moim następnym autem będzie A4 B8:drool3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżdziłem a4 b5 1.9tdi super bez zarzutu choć miała nalatane 400 tys póżniej a4 b6 1,9tdi awx wydałem na nią wszystkie oszczędnosci nie wiedziałem czy dobrze zrobiłem zle po przejechaniu kilku kilometrów nie miałem wątpliwości to jest to sobie pomyślałem a po wirusie to już wogóle pełen odlot póżniej krótka przygoda z bmw e39 3.0d porażka ceny części mnie dobiły jak szybko kupiłem tak szybko sprzedałem ten dzwięk silnika zawsze przypomina mi opla omega 2.5tds ehhhhhh no i powrót do a4 b6 jak tak patrze na nią w garażu to mi się podoba coraz bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasiu cieszę się że nie jestem sam :) bo mnie wszyscy besztali jak to tak mogłem zamienić bete na audi z powrotem :P ale kto nie spróbuje ten sie nie dowie ile to trzeba kasy BEZ SENSU zostawiać na serwisie za to tylko że taka marka . AUDI THE BEST - jeszcze jak odpowiednio przyrezana pod swoje indywidualne widzimisie to już w ogóle bajka :P pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...