Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak nie A4 to co... ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja do C5 nic nie mam, jak komuś nie pasuje miękkość to można przecież opuścić i jest wtedy twarde i sportowe. Mój szwagier to ma i muszę przyznać że przyjemnie się tym jeździ. Jedyna wada to taka że często ma problemy techniczne z tym zawieszeniem.

Opublikowano

a2 :kox:

Opublikowano

Jeżeli chodzi o korozję w Fordach to kupować po 2005/06 roku. Od tego czasu nie ma już takich problemów z korozją.

Opublikowano
  • Autor

a2 :kox:

:punish:

Opublikowano

Jeżeli chodzi o korozję w Fordach to kupować po 2005/06 roku. Od tego czasu nie ma już takich problemów z korozją.

Ogólnie, żeby kupić Forda to trzeba być ostro .. :rolleyes:

a2 :kox:

:punish:

Przecie to takie fajne autko :naughty: :naughty:

Opublikowano

Powiem tylko tyle ...

DCi to SYF !!! Nie polecam ci ani Nissana , ani Renault ! Te silniki to straszna padaczka !

Opublikowano

a myślałeś o Peszocie 607?

Opublikowano
  • Autor

Powiem tylko tyle ...

DCi to SYF !!! Nie polecam ci ani Nissana , ani Renault ! Te silniki to straszna padaczka !

To ma być benzina pod gazownie :wink4:

a myślałeś o Peszocie 607?

Nie, trochę to już chyba przesada - ma być ekonomiczne auto :wink4:

Opublikowano

To jak tak od siebie, z tego co miałem okazję zauważyć osobiście.

C5 1.8 112 - straszny muł. Stylistyka :sick3:. Komfort - nie dla mnie takie tapczany.

Samchód generalnie bezawaryjny, jeśli chodzi o poważne sprawy. Ale masa pierdół, z którymi nie mógł sobie poradzić serwis - ciągle psuło się to samo. Samochód w firmie zrobił koło 200 tyś.

Laguna II 2.2 DCI - znajomy kupił nófkę w pełnym wypasie.

Nie pamiętam ile razy jeździła na lawecie, przy palcach drugiej ręki przestał liczyć :decayed: Po 3 latach (leasing) sprzedał z ulgą i kupił A6 C5 2.5 Q Avant - wtedy chyba 4 letnie.

Jeżdzi nim do dzisiaj (4 lata?) i nie zamierza sprzedawać.

Mondeo MkIII (właściwie MkII).

A może Superb?

Kumpel ma od lat 5 (z salonu) i nadal zadowolony.

Materiały lepsze niż w Pasku, porównywalne z B5. W środku miejsce ze 3 razy tyle co w B5 ( z tyłu).

Opublikowano
  • Autor

A może Superb?

To byłaby najlepsza opcja... Gdyby nie środek :gwizdanie:

Musiałbym zamykać oczy przy wsiadaniu :kox:

No chyba żeby jakiegoś wypasa kupić :mysli:

Opublikowano

Superb zły nie jest.

Opublikowano

Octavia RS :naughty:

Opublikowano

A może Superb?

To byłaby najlepsza opcja... Gdyby nie środek :gwizdanie:

Musiałbym zamykać oczy przy wsiadaniu :kox:

No chyba żeby jakiegoś wypasa kupić :mysli:

Eeee, nie jest tak źle.

Ja akurat woziłem się jakimś Platinum (skóry, parasolki, elektryka foteli itd), tylko to drewno cholernia plastikowe, ale zawsze można okleić czymś.

Opublikowano
  • Autor

Octavia RS :naughty:

:pilot:

A może Superb?

To byłaby najlepsza opcja... Gdyby nie środek :gwizdanie:

Musiałbym zamykać oczy przy wsiadaniu :kox:

No chyba żeby jakiegoś wypasa kupić :mysli:

Eeee, nie jest tak źle.

Ja akurat woziłem się jakimś Platinum (skóry, parasolki, elektryka foteli itd), tylko to drewno cholernia plastikowe, ale zawsze można okleić czymś.

Tylko taka wersja + tasiemka carbon :kox:

No i ciężko benzyne jakąś wyrwać i komfort jazdy podobny jak w A4...

A ja chcem "pływać" po drogach :kox:

Opublikowano

skoda jest fajna... gdyby nie ten znaczek :wallbash::facepalm:

Opublikowano

Octavia RS :naughty:

:pilot:

A może Superb?

To byłaby najlepsza opcja... Gdyby nie środek :gwizdanie:

Musiałbym zamykać oczy przy wsiadaniu :kox:

No chyba żeby jakiegoś wypasa kupić :mysli:

Eeee, nie jest tak źle.

Ja akurat woziłem się jakimś Platinum (skóry, parasolki, elektryka foteli itd), tylko to drewno cholernia plastikowe, ale zawsze można okleić czymś.

Tylko taka wersja + tasiemka carbon :kox:

No i ciężko benzyne jakąś wyrwać i komfort jazdy podobny jak w A4...

A ja chcem "pływać" po drogach :kox:

Chyba nie jest tak źle. Poza tym jest tam sporo motorów 1.9 jak w B6, czyli dobre.

Superb prowadzi się bardziej komfortowo niż B5. Ma przede wszystkim sporo większy rozstaw osi, a to już daje spory + na komforcie.

Ale ja mogę to czuć trochę inaczej, bo jeżdżę na twardym zawiasie.

skoda jest fajna... gdyby nie ten znaczek :wallbash::facepalm:

Możesz zmienić na VW i nikt się nie kapnie :decayed:

Opublikowano

A może Superb?

To byłaby najlepsza opcja... Gdyby nie środek :gwizdanie:

Musiałbym zamykać oczy przy wsiadaniu :kox:

No chyba żeby jakiegoś wypasa kupić :mysli:

Jak nie możesz patrzeć na środek w Superb, to jak będziesz jeździł mondeo,masz w środku może plastiku,,tylne sprężyny wypieczone w piekarni,jak załadujesz go po sufit,to będzie ten ostatni raz,fotele kiwają się w każdą strone do tego niezbyt wygodne,w pakiecie do tego auta powinni dawać co najmniej po 3 komplety zderzaków,bo większy bąk ma szansę się przez niego przebić,dla mnie to auto to kupa nie wiem za co chwalą go tak w Top Gear,bo jedyną zaletą jest że w miarę się prowadzi i nie wychyla się strasznie na zakrętach chociaż niesamowicie wygodny też nie jest.

Nie wiem,też co cię jarko skłania przebierać w takich kiblach jeżdżąc A4,fakt b5 nie jest zbyt obszerny,ale jest dużo niemieckich aut, za które nie trzeba przepłacać.

Jak wymienione już Skody,czy chociaż Vectra albo któryś z Volkswagenów może Touran,albo Caddy.

Nic na F,to nie jest tylko mit,ale widzę,że chcesz się przekonać na własnej skórze...Powodzenia :hi:

Opublikowano

Jak zmienić Audi to tylko na BMW i nie kombinować bo można się później rozczarować :gwizdanie:.

Opublikowano

Jak zmienić Audi to tylko na BMW i nie kombinować bo można się później rozczarować :gwizdanie:.

potwierdzam, dla mnie słuszna opcja to E90/91 :cool1:

Opublikowano

Jak zmienić Audi to tylko na BMW i nie kombinować bo można się później rozczarować :gwizdanie:.

potwierdzam, dla mnie słuszna opcja to E90/91 :cool1:

ta do 30tys ? czytacie ten temat ?

cena: 20tyś - 30tyś

przeznaczenie: rodzina 2+1

e90/91 to wydatek min 50tys w gore w zaleznosci od wyposazenia.Zadbane roczniki 2005 w mpakiecie potrafia kosztowac 66!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.