Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ACK] Moj powrot do audi


Zawad

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem wam przedstawic swiezy zakup audiczki. Mialem kiedys 00 2.5 tdi ale ze wzgledu na awaryjnosc silnika sprzedalem i mialem dosc. Lecz sentyment byl wielki i zakupilem za mala kase ale warta stanu auta takie cos.

Auto od szwajcarów.

Wyposażenie.

Silniczek 2,8 V6 Automat. tiptronick

Naped na 4lapy

Nowy gazik

Klima, Navi , Skóry , Felunek 15 oponki 195/60 Zima , Nagłosnienie BOSE org. Radyjko Zmieniarka na 6 plyt w bagazniku, org Woofer Zawias jak narazie org. 4x Ele szyby ele lusterka Szyber Podgrzewanie zada Ele fotel kierowcy Centralka alarm. I zapach Ambipura :]

91427779.th.jpg

17757228.th.jpg

60492665.th.jpg

58003297.th.jpg

23254423.th.jpg

77154024.th.jpg

42592568.th.jpg

33733769.th.jpg

Duzo osob zaklada z gory jakies plany. Wiekszosc w wyglad auta. Ja poczatkowo postaram sie auto przyblizyc do fabryki. Co do wygladu to napewno duzo rzeczy Po liftowych, nie wiem tylko jak jest ze zmiana srodka auta, ale postaram sie ogarnac temat :). Auto czeka teraz na wymiane kilku rzeczy ktore poprzedni wlasciciel mial w pupie. Kilka uszczelek, tarcze, oponki juz zmienilem bo byla tragedia, zawieszenie z przodu tez sie domaga ale to poczekam na felgi 18' lub 19' zeby zobaczyc jak sie prezetuje, bo mam dosc gleboszuraczy. No ale na poczatek czesci eksploatacyjne i duze pranie :)

Mile widziana krytyka i wytykanie palcami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz coś więcej o samochodzie :) Mam identyczny kolorek fajny ... piszesz, że masz w planie zmianę środka - jak ten Ci się nie podoba to ja chętnie odkupie.

Co do tego naprawy zawieszenia ... hmmm z tyłu też jakoś za nisko siedzi moim zdaniem ...

Ogólnie fajnie, szkoda że automat ale to Ty tym jeździsz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisalem wyposazenie mniej wiecej :P

Co do przekladki wnetrza to w swoim czasie, napewno listwy leca w karbon, a nie wiem jak to jest z przekladka przed lift na polift (mam na mysli srodkowy tunel) I czy klima bedzie dzialac na tamtym kompie itp.

Co do tylnego zawiasu auto stoi pod gore, ale zauwazylem ze tyl jest nizej tyle ze tyl cichutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahacze mogą być ok, ale sprężyny i amortyzatory już nie, przez to tak usiadło, może ktoś materiały budowlane woził :polew:

Lampy na poliftowe i kierunki boczne na białe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto, plus za automat i zazdroszczę tego 2.8 :wink4: do navi żeby to jakoś wyglądało musiałbyś zmienićtunel środkowy i konsolę na poliftową, jest trochę zabawy ale to wykonalne. Poszukaj na forum, bodajże w Warsztacie jest fotostory z takiej operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna fura, kolor ten sam, w srodku to samo (granatowe wnetrze) jedynie ja mam 1.8t i fotele w takim samym kolorze jak deska (w krate).

widze masz listwy zewnetrzne czarne/szare?? ja mam w kolorze. mam rozumieć były 2 mozliwosci? bo na aucie mam ori lakier a watpie zeby ktos listwy malowal u mnie specjalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na nowy olej. Wybralem Edge 10w60 Silnik nie jest nowy przebieg 180 na Zegarze a w rzeczywistosci ?

Btw. Rozwalilem miske :(

edgeh.jpg

Co do zawieszenia, bo cos nisko siedzi przy zmianie tarcz umylem nadkola i pojawil mi sie czerwony zawias, tyle ze Firmy AUDI :evil: Sportowy czy to tylko kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spisuje się V6? ja też jako drugie audi wybrałem benzynkę V6 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁADNA,tylko kolor mi się osobiście nie widzi,ale to tylko moje odczucie :kox: reszta super :good: ,jak chcesz zmienić środek to ja biorę te jasne fotele o jak mi się podoba jasne wnętrze :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna , już widzę masz z tyłu lampy poliftowe tylko próz lampy i samochód odmłodzony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narazie prace stoją bo kombinuje jak zbić te wszystkie opłaty, mam kilka problemow i nie jest zafajnie ale mysle ze wyjde z tego z dobra cena i bez problemowo :). Co do srodka to napewno skory ida na czarne + perforowane środki. Co do tunelu to sie jeszcze zastanowie, napewno zmienie na normalne radio, bo nie cierpie latac do zmieniarki. Musze jeszcze cos zrobic z pompa od wspomagania bo to niby ona wydaje niepokojace mnie dźwięki w silniku.

Silnik spisuje sie ok, przed ta audi mialem bmke 328 e36 w coupe i miala lepsze odejscie, ale to kwestia kilogramow. :)

Generalnie jestem zadowolony z tego zakupu tylko wkurzaja mnie te wszystkie oplaty bo czlowiek musi placic za nic, a nie moze wlozyc w auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...