Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flota BOR wzbogaciła się o 27 samochodów Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wolałbym miec taką stara 7 niz 10 nowych i 100 audi

BMW7Series-E32--medium-779_10.jpg

to załóż sobie wątek co świerzak84 by wolał :facepalm:

zanim zaczniesz sie wymądrzac to idz do szkoly i sie naucz ortografii

i właśnie w tym wątku będziesz poprawiał wszystkim błędy :nose:

tylko tobie, nikt inny nie robi :wink4:

to zakładaj a ja już tam idę robić różne ciekawe błędy w Twoim nicku :yeee:

Opublikowano

tylko tobie, nikt inny nie robi :wink4:

Już lepiej walić babole jak nie mieć szacunku do innych...

EOT

Dziwi mnie bardzo takie teraz psioczenie po co te auta...

Czyżby Smoleńsk nieczego Nas nie nauczył :mysli:

Czy przed katastrofą TU-154 jakby kupowali nowe samoloty też byście tak narzekali :?:

Opublikowano

Jakby ich nie wymienili to zaraz by ktoś napisał że pokazują się w Unii starymi samochodami a tak to przynajmniej będą jakoś wyglądać. Przy naszym długu narodowym te samochody to w sumie tylko kropla. Tylko wydaje mi się że czas w którym je zakupili niektórych kuje w oczy.

Opublikowano

Widac ze lataja dziure w budzecie ^^ :polew::wallbash:

Opublikowano

Widac ze lataja dziure w budzecie ^^ :polew::wallbash:

Dalej tego nie rozmiecie :facepalm:

Lepiej żeby jakiś starszy samochód rządowy się roztrzaskał z przebiegu jaki ma i kolejne 250tyś na głowę odszkodowania.

Opublikowano

dalej zaczynają się gorzkie żale i uwidocznianie naszych już słynnych cech narodowych: zrzędzenia i narzekania

a co do samolotów to jak najbardziej ich wymiana, ale jeszcze jeden "taki" lot by się przydał tym tupolewem co nam został, bo szkoda go na złom w całości, a każdy chyba ma swoją listę pasażerów :gwizdanie:

Opublikowano
:decayed: jak dojdzie do takiej sytuacji jak w Egipcie to będą mieli czym tyłki z wiejskiej szybko wywozić :polew: , cóż, nie wiem czy emeryci są aż tak zdeterminowani żeby ich pogonić...
Opublikowano

I bardzo dobrze że kupili nowe auta. Doczytajcie jaki był główny powód ich zakupu. Ciężko żeby jeszcze jeździli starymi Lanciami.

Ale jak to w Polsce trzeba sobie trochę ponarzekać więc i u nas na forum lamenty. A prawda jest taka, że większości lamentujących "żal d*pę ściska" że ich nie stać.

Opublikowano

dla naszych polityków to powinni kupić ze dwa tupolewy i jutro wysłać ich na wycieczkę do egiptu.....przy odrobinie szczęścia już by nie wrócili.

Ale dobrze że odmłodzili flotę.

Opublikowano

dla naszych polityków to powinni kupić ze dwa tupolewy i jutro wysłać ich na wycieczkę do egiptu.....przy odrobinie szczęścia już by nie wrócili.

Ale dobrze że odmłodzili flotę.

:good:
Opublikowano

Jeśli zgodnie z komentarzem każdy z nich ma mniej niż 1000km to nieźle je upalają :naughty:

Opublikowano

bardzo dobrze, że kupili te samochody. teraz mamy prezydencję w UE więc wypada czymś lepszym jeździć niż starymi Lanciami...

Opublikowano
  • Autor
I bardzo dobrze że kupili nowe auta. Doczytajcie jaki był główny powód ich zakupu. Ciężko żeby jeszcze jeździli starymi Lanciami.

Ale jak to w Polsce trzeba sobie trochę ponarzekać więc i u nas na forum lamenty. A prawda jest taka, że większości lamentujących "żal d*pę ściska" że ich nie stać.

:> to tez nasza cecha narodowa :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.