Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierowca A4 chciał przycwaniakować...


Rekomendowane odpowiedzi

wg mnie starszy ma racje. jesli jest zakaz to jest zakaz. za wyjatkiem mieszkancow.... proste, proste he :polew: u mojego ojca jest tak samo... parking dla mieszkancow a mieszkancy nie moga na nim parkowac poniewaz buraki parkuja.... proste, :decayed: proste he

istnieją pewne organy, które niwelują te precedensy, a nie sposoby rodem z pod remizy

Nie wiem gdzie ty widziałeś te organy bo jeżeli ci chodzi o sm czy policję to 4 godziny wyjęte z życia. Niestety społeczeństwo w polsce mamy bardzo zdziczałe.

nie we wszystkich miastach sm pilnuje tylko fotoradarów :tongue4: zastawienie kogoś i wydzieranie ryja to mało cywilizowany sposób,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"parking tylko dla mieszkańców" co to w ogolę ma być? to jak przyjadę do dziadka który auta nie ma a mieszka to zaparkować nie mogę? bo mnie za chwile ktoś zastawi, jak chce mieć swoje miejsce to się idzie do administracji i się je wykupuje, stawia słupek i po sprawie!! albo na zebraniu samorządu zgłasza wniosek o zamkniecie posesji i się stawia np szlaban na pilota

Nie byłoby tej głupiej gadki jakby stary BURAK poszukał innego miejsca i nie zastawiał nikogo! Ciekawe co by zrobił jakby tam zamiast audi stał radiowóz? też by zastawił? albo sąsiad kupił sobie nowe auto, to że on nie kojarzy gościa to nic nie znaczy, młody mógł tez wynajmować mieszkanie od "wczoraj" wiec ma takie samo prawo stać jak i stary!

Ja dużo jeżdżę po osiedlach i staje na parkingach bo taką mam prace i jakby mnie burak zastawił to bym go hakiem przestawił!!

stary komuch!

Tyle wam powiem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"parking tylko dla mieszkańców" co to w ogolę ma być? to jak przyjadę do dziadka który auta nie ma a mieszka to zaparkować nie mogę? bo mnie za chwile ktoś zastawi, jak chce mieć swoje miejsce to się idzie do administracji i się je wykupuje, stawia słupek i po sprawie!! albo na zebraniu samorządu zgłasza wniosek o zamkniecie posesji i się stawia np szlaban na pilota

Nie byłoby tej głupiej gadki jakby stary BURAK poszukał innego miejsca i nie zastawiał nikogo! Ciekawe co by zrobił jakby tam zamiast audi stał radiowóz? też by zastawił? albo sąsiad kupił sobie nowe auto, to że on nie kojarzy gościa to nic nie znaczy, młody mógł tez wynajmować mieszkanie od "wczoraj" wiec ma takie samo prawo stać jak i stary!

Ja dużo jeżdżę po osiedlach i staje na parkingach bo taką mam prace i jakby mnie burak zastawił to bym go hakiem przestawił!!

stary komuch!

Tyle wam powiem

Pozdrawiam

Mieszkasz na osiedlu??? jak nie to nie wiesz jak jest, ja mam parking wzdłuzny osiedlowy przy drodze obok jest przystanek Lublin-Warszawa i przyjezdza taki jeden z drugim w poniedziałek z rana stawia auto i jedzie do roboty na 5 dni :wallbash: :wallbash: często żeby zaparkować jak człowiek musze czekać na jedno miejsce godzine aż ktos raczy wrócic z zakupów i pojechac na swoja wioske :wallbash: rozumiem starego goscia w 100%, a z wykupieniem miejsca parkingowego nie ma łatwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chora akcja :wallbash:

mogli się zacząć tłuc po ryjach to by chociaż śmiesznie było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary walczył o swoje i chwała mu za to, młody to prawdopodobnie młody ku**s, co to nawet nie raczył postawić się w roli mieszkańca tego miejsca bo myśli tylko o swojej samolubnej d*pie.

I zupełnie nie rozumiem głosów potępiających czy naigrywających się z gościa i jego małego auta ,może jeździ gównem ,ale ma np.mieszkanie własnościowe co jest więcej warte od fajnej bryki (jeszcze w dodatku wziętej na kredyt),chociaż jakie ma to znaczenie.

Takie znaki często nie stoją bez powodu , a mimo to egoistyczne kutasy stają tam gdzie się im podoba ,bo tak!A ktoś kto tam mieszka musi postawić brykę kilometr dalej .Oczywiście 10 min to nie tak źle (ok") gość może zaparkować gdzieś dalej i poczekać te 10 min ,gorzej jak wtedy wjedzie mu następny też tylko na 10 min.

Ja mieszkam przy pseudo hotelu i już kilku kutasów staneło mi w bramie wyjazdowej z posesji ,to k**estwo, i tępie je jak mogę.

Kiedyś ku**s gdy mu powiedziałem by tu nie parkował ,zapytał czy wyjeżdżam?Odpowiedziałem wypierd... bo jak miałem się do takiego ćwoka odezwać ?Niestety chamstwo rodzi chamstwo,a wolnych miejsc od niego chyba nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta sytuacja jest chora :wallbash: :wallbash: a wszystko przez to że jak stawili bloki to nikt nie myślał o miejscach parkingowych bo po co i teraz są takie zajścia i to się nie zmieni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie stary cep mial zly dzien i se znalazl precedens ja tez niekiedy zastwiam jak nie mam gdzie stanac ale zawsze zostawiam na desce rozdzeilczej zeszyt i duzymi cyframi podany jest nr tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.....

racji ma każdy po trochu, ale pisanie opinii na temat seicento, że taki lub inny, lub, że "zazdrościł" mu audi.... to trochę poniżej poziomu. Każdy ma samochód na jaki go stać, a nie dla każdego audi jest najlepsze. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.....

racji ma każdy po trochu, ale pisanie opinii na temat seicento, że taki lub inny, lub, że "zazdrościł" mu audi.... to trochę poniżej poziomu. Każdy ma samochód na jaki go stać, a nie dla każdego audi jest najlepsze. Pzdr

Dokładnie zresztą auto to żaden wyznacznik.. znam gościa co mógłby jeździć A4 B8 a jeździ.... tico, tylko dlatego że mu wystarcza :wink4:

Co do filmiku to jeden i drugi troche przesadza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obydwaj siebie warci :)

ja na miejscu młodego zadzwonił bym po Policjie zapłacił grzecznie mandat a temu starszemu założył sprawę za bezprawne ograniczenie wolności :D ( film jest )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obydwaj siebie warci :)

ja na miejscu młodego zadzwonił bym po Policjie zapłacił grzecznie mandat a temu starszemu założył sprawę za bezprawne ograniczenie wolności :D ( film jest )

Za co niby miał by płacić mandat? U mnie w rodzinnym mieście pod blokiem też mamy znak że parking tylko dla mieszkanców bloku. I co z tego? Tylko znaki postawione przez miasto są ważne i tylko jeżeli taki znak jak w filmiku postawiło miasto, to wtedy policja może wlepić mandat. Też mógł bym sobie postawić znak na ulicy "zakaz ruchu".... Ten stary typ zawistny jak holera..... Młody też dawno w czelep by dostał za takie pyskówki... A co najlepsze, jak by policja przyjechała to jeszcze ten stary by dostał mandat za złe parkowanie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Młody też dawno w czelep by dostał za takie pyskówki...

Uważaj sobie :decayed: polska rzeczywistość i tyle :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś ma taki sam problem tzn przed blokiem za własna pieniądze zrobili parking i postawili tabliczkę"tylko dla mieszkańców ..."

Teraz jak ktoś parkuje nawet nie zdarzy wysiąść z auta a lokatorzy już dzwonia.Z tego co wiem to panowie z SM wlepiają pouczenia i po sprawie :wink4:

Wszystko wina ludzi którzy kiedyś to zaprojektowali,za czasów komuny na parkingu stały 4 auta a dziś niestety nie ma gdzie zaparkować.

Wszystko kwestia dogadania.

Młody nie potrzebnie pyskował,mógł powiedzieć że wpadł na chwilkę i byłoby po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tk ma racje a sprawy nie byloby gdyby byla odpowiednia ilosc miejsc parkingowych - co jest raczej malo realne chyba ze to nowe osiedle buduja , wczesniej auto na 3 mieszkancow przypadalo :wink4:.

Koles z audi :wallbash: :wallbash: mi by na niego nerwy puscily po drugim glupim tekscie ale napewno bym go celowo nie zastawial. Brak kultury obu ale ten starszy "burak" wypada lepiej w konfrontacji :wink4: , w dodatku ma konska cierpliwosc do gnoja ktory wlaczyl nagrywanie bo ewidentnie sie przestraszyl ze obskoczy dobry wpierd. albo chcial sie kolezka pochwalic nowym filmem...

65%-35% racji starego buraka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie najgorzej jest w niedziele jak ludzie idą do kościoła... :rolleyes:

I to jest super miejsce i czas na okazje :) Zapisuj rejestracje samochodów w których siedzą stare dziady:) Oni zawsze troche wyżej cenią samochody, ale nie to jest ważne.. ważne jest to że przebieg oryginalny i mały :tongue4:

A dorwij takiego w swoim mieście... czasun :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...