Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja poprzednia A4 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=129051.msg1543866#msg1543866


97 rok grudzień po minilifcie 2.4 V6 w :quattro:


WYPOSAŻENIE
-quattro :notworthy:
-V6 :evil:
-klima
-kubełki
-BOSE-zmieniarka
-telefon NOKIA
-navi
-FIS
-grzane stołeczki
-kiera S4
-4xel. szybki
-jakieś tam alumy
-siuśki
-tempomat
-przyciemnione szyby

ROK 2011/2012
1. felgi BBS RC 303 18/8,5J/ET32
2. nowe opony Ovation 225/40/18

3. nowy gwint Ta-Technikx
4. ramka konsoli - czarna perła z palety audi LZ9W
5. dymione boczne kierunkowskazy
6. ramka grilla oklejona folią 3M

7. lampy polift przód

plany na ROK 2013/2014
1.
rozpórka górna kielichów
2. ringi licznika na czarno
3. lotka na klapę ala RS4
4. dolna rozpórka

5. dekory i popiołka w folii 3M, połysk
6. lampy potraktować folią "ala USA"
7. lampy tył - wyrezać coś ciekawego
8. grill s4
9. końcówka tłumika Sebring
10. wtryskiwacze LPG-Barracuda x 6

11. wyrezać dekielki BBS
12. cold air intake => K&N/Simota/Pipercross:this:/ITG/RaidHP/TwinAir/Apexi/Fujita/Aoma/Green :JC_fan:
a. dolot ze zderzaka
b. filtr piepercross
c. osłona z kwasówki - self made
d. SAI - filtr


13. sylicony SAMCO od podicśnień
14. halogeny (custom)
15.
gajgerek vacum bar :eusathink:
16. dywaniki gumowe PETEX ze stoperami

PLANY - dalekosiężne :cicho:

-zderzak S4
-radio 2 din
póki co tyle :decayed:


EKSPLOATACJA

-wymiana rozrządu [pasek wieloklinowy Continental, pasek wielorowkowy Conti, rolka prowadząca, rolka napinająca, ramię napinacza, napinacz, pompa wody all Rouville]
-wymiana łożysk kół tył CX
-wymiana łożysk kół przód KYK
-nowy olej + filtr Filtron
-nowy filtr powietrza Filtron
-nowy płyn chłodzący Petrygo
-nowa chłodnica cieczy Thermotec
-4x wahacze górne HART
-nowe tarcze przód Mikoda + nowe klocki + nowe klocki tył
-2x nowe osłony przegubów zewn. przód
-2x nowe drążki kierownicze Delphi
-czyszczenie układu paliwowego STP
-świece zapłonowe NGK R-Line Made in Japan
-nowa inst. gazowa [parownik Zavoli Zeta S, wtryski OMVL niebieskie, komputer Lecho-Sec, butla w kole 60L]
-zmiana wtrysków na Barracuda
-nowe łożyska SKF tył
-nowy łącznik stablizatora tył



FOTKI

10262013_655777214490150_152018520816895

1458678_584933914907814_643936059_n.jpg?
ol02.jpg


tfbk.jpg

2bpx.jpg



_DSC1815.JPG



w4ba.jpg

s9kz.jpg

ehe3.jpg

vja8.jpg

vvab.jpg



5555wrw.jpg

22925936.jpg

1235938_533884390012767_1197273911_n.jpg

pkpx.jpg

23572636.jpg



WYKONANE MODY


1.Ramka konsoli - czarna perła z palety audi LZ9W
ramka_2.jpg

2.Folia na dekory 3M 1080 Scotchprint Gloss Black
dekory_piano.jpg
wne1.jpgwne4.jpgwne5.jpgwne3.jpg


3.Popiołka wersja black oklejona folią 3M z pakietu schwarz inside :decayed:
ecu.jpgpopio_ka.jpg

4.
Grill ori S4
image.jpg grill2.jpg grill1.jpg

5.Ramka grilla oklejona folią 3M
RAMKA_GRILLA.jpg

6.Dwururka z tłumika Sebringa (zdjąłem chrom i wypolerowałem)

image.jpg image.jpg aaaa.jpg

7.Nowy gwint Ta-Technikx
GWINT.jpg

8.Zespolone lampy ori Valeo
LAMPY.jpg

9.BBS RC 303 18" 8,5J ET32, przemalowana na kolor biały

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

10.Nowe oponki Ovation 225/40/18
image.jpg

11.Kierunkowskazy boczne w dymie
large_migacze_cz_audi.jpg

12.Przyciemnione folią tylne lampy - "wsteczny"

image.jpg

image.jpg

13. Lampy ala USA

36yf.th.jpg x2lp.th.jpg

14. Nowe silicony od podciśnień
image.jpg

15. 6x wtryskiwacz Barracuda - (Nagroda INPRO, targów GasShow)
Nagroda_INPRO_targow_Gas_Show_2012_dla_w

16. Customowe dekielki BBS
bbs.jpg

17. Pomalowanie osłon black/red
image.jpg


18. Cold air intake - in progress

A. Zimny dolot ze zderzaka

image.jpg image.jpg 1987.jpg

B. Filtr Pipercross :kox:
image.jpgt18g.th.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

C. Osłona termiczna - wyrób własny :decayed:


8ewg.th.jpg t6ck.th.jpg peu7.th.jpg uoip.th.jpg zukz.th.jpg

D. SAI - filtr SIMOTA
sai.jpg

19. Rozpórka górna kielichów - wyrób własny

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg

19. Nowe dywaniki gumowe ze stoperami firmy PETEX
petex.jpg c_015.jpg

20. Yellow Fog Lights (mezalians kratki z a4 i kratki z Felicji FL + halo)
image.jpg image.jpg image.jpg

21. Gagerek FK Automotive - Vacum Bar
gajger.jpg

gajger2.jpg


Edytowane przez paput

Opublikowano

szukał szukał i znalazł :good:

jak przesiadka z TDI na V6 PB?

Opublikowano
  • Autor

szukał szukał i znalazł :good:

jak przesiadka z TDI na V6 PB?

bez porównania, nie wróciłbym do diesla :decayed: chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest :naughty::decayed:

Opublikowano

szukał szukał i znalazł :good:

jak przesiadka z TDI na V6 PB?

bez porównania, nie wróciłbym do diesla :decayed: chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest :naughty::decayed:

kto nie jeździł ten nie zrozumie :wink4:

będziesz traktował motorownie podtlenkiem LPG?

Opublikowano

gratulacje nowego nabytku :good: ale kolor bardziej podoba mi się na poprzedniej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szukał szukał i znalazł :good:

jak przesiadka z TDI na V6 PB?

bez porównania, nie wróciłbym do diesla :decayed: chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest :naughty::decayed:

kto nie jeździł ten nie zrozumie :wink4:

będziesz traktował motorownie podtlenkiem LPG?

niestety tak, chociaż wczoraj przy butowaniu z biłgoraja pokazało mi średnie 11,1 literka to nie dużo zwłaszcza że było często 1,2,3 mega but :decayed:

Opublikowano

paputowóz :polew: :polew: :polew:

brawo za Q i całą resztę. niech lata :good:

Opublikowano

szukał szukał i znalazł :good:

jak przesiadka z TDI na V6 PB?

bez porównania, nie wróciłbym do diesla :decayed: chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest :naughty::decayed:

kto nie jeździł ten nie zrozumie :wink4:

będziesz traktował motorownie podtlenkiem LPG?

niestety tak, chociaż wczoraj przy butowaniu z biłgoraja pokazało mi średnie 11,1 literka to nie dużo zwłaszcza że było często 1,2,3 mega but :decayed:

pali może nie tak tragicznie dużo tylko cena PB zabija :evil::wallbash:

Opublikowano

Wreszcie upragnione Q ustrzeliłeś :naughty:

Furka całkiem fajna (całkiem bo avant :polew: ) :good:

szukał szukał i znalazł :good:

jak przesiadka z TDI na V6 PB?

bez porównania, nie wróciłbym do diesla :decayed: chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest :naughty::decayed:

kto nie jeździł ten nie zrozumie :wink4:

będziesz traktował motorownie podtlenkiem LPG?

niestety tak, chociaż wczoraj przy butowaniu z biłgoraja pokazało mi średnie 11,1 literka to nie dużo zwłaszcza że było często 1,2,3 mega but :decayed:

To przy takiej jeździe podtlenku będzie szłooooo :chytry:

Opublikowano

No niezły wypas jest :kox::quattro: przynajmniej mniej hajsu na mody pójdzie :decayed:

Zmieniasz lampki dajesz HID i zakładasz springi -35 :wink4: dobrze ze tych felg nie sprzedałeś bo akurat wiosna idzie a na 15kach toczyć sie to pomyłka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko pieknie ładnie, tylko czemu 2.4 :wallbash: :wallbash:

Mogleś wziasc 1.8 TQ

Ale poza silnikiem wypasik niezly. Lampy masz czy znow bedziesz kupowac poliftowe ? :decayed: :decayed:

wszystkie 1.8T jakie oglądałem to była padaczka i stan mocno beznadziejny a tutaj jest fajnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

zreszta masz q to mozesz jebnac swapa na 2.7 bit. :decayed:

i dwie turbawki nie dadzą mi żyć :decayed:

Opublikowano

Jeszcze z wypasu masz chyba tempomat :) z tego co widzę :)

Opublikowano

Posprząta jak będzie cieplej :) zarzuci jakieś gumowe dywaniki :) i będzie na zimowe dni.

Opublikowano

fajna furka :cool1:

słuszny napęd i sinik :cool1:

tylko szkoda że nie 2.8 :tongue4:

Opublikowano

No widzę że jednak zdecydowałeś się na V6 :good:

szukał szukał i znalazł :good:

jak przesiadka z TDI na V6 PB?

bez porównania, nie wróciłbym do diesla :decayed: chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest :naughty::decayed:

Hehe, coś o tym wiem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No widzę że jednak zdecydowałeś się na V6 :good:

szukał szukał i znalazł :good:

jak przesiadka z TDI na V6 PB?

bez porównania, nie wróciłbym do diesla :decayed: chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest :naughty::decayed:

Hehe, coś o tym wiem :naughty:

ale że osłona czy diesel? :mysli:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 15:41_________________________________________________a i jeszcze z wypasu dwa kluczki scyzoryki :naughty::decayed:

Opublikowano

No widzę że jednak zdecydowałeś się na V6 :good:

szukał szukał i znalazł :good:

jak przesiadka z TDI na V6 PB?

bez porównania, nie wróciłbym do diesla :decayed: chyba że jakiegoś cichego :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 11:48_________________________________________________nawet osłona silnika jest :naughty::decayed:

Hehe, coś o tym wiem :naughty:

ale że osłona czy diesel? :mysli:[br]Dopisany: 01 Luty 2011, 15:41_________________________________________________a i jeszcze z wypasu dwa kluczki scyzoryki :naughty::decayed:

I NAVIGANCJA FJU FJU
Opublikowano

ładna jaki przebieg można wiedzieć ile dałeś oczywiście jeśli to nie tajemnica badam rynek bo może też bym się przesiadł na coś mocniejszego niech dobrze słuzy i nie skończy tak jak srebna :):hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.