Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ustawiasz światełko przy takich obrotach np na ekonomiczną jazdę

usprawiedliwiasz chęć zakupu tego czegoś :decayed:

ciężko luknąć jakie są RPM?

no ale to Twoje auto, a za cene tego badziewia wolał bym dziewczynę wziąć do kina czy na kolację :decayed:

przestań, to podobnie jak gajgerek od turbo boosta

Akurat na turbo booscie widać, dokładną pracę turbiny. Nie trzeba vaga podłączać

ale też wiesz kiedy Ci ładuje maksa :decayed:

Opublikowano

kto nie jeździł ten nie zrozumie :wink4:

będziesz traktował motorownie podtlenkiem LPG?

Rafale - mam i AFN i ABC na podwórku (celowo pomijam AVF i BKD bo nie są w tym wątku bohaterami) i myślę, że każda sroka swój ogon chwali, a szczerze mówiąc tych silników nie można porównać bo jako nowe były pozycjonowane dla zupełnie innej klienteli, ale niestety koszty eksploatacji są w łącznym rachunku o wiele wyższe w 2.6 ABC więc teraz albo trafiają do ludzi którzy je kupują bo są tańsze w zakupie (uogólniając wtedy na siłę tną koszty i instalują m.in. instalacje gazowe), albo dla ludzi mających zapas forsy na eksploatację i wtedy są wychuchane (lecz tych jest garstka). Podsumowując myślę że w realiach samochodów kilkunastoletnich 1.9 AFN ma jednak więcej zalet niż wad w stosunku do ABC 2.6, co widać w cenach transakcyjnych.

A Paputowi życzę bezawaryjnej eksploatacji.

Opublikowano
  • Autor

kto nie jeździł ten nie zrozumie :wink4:

będziesz traktował motorownie podtlenkiem LPG?

Rafale - mam i AFN i ABC na podwórku (celowo pomijam AVF i BKD bo nie są w tym wątku bohaterami) i myślę, że każda sroka swój ogon chwali, a szczerze mówiąc tych silników nie można porównać bo jako nowe były pozycjonowane dla zupełnie innej klienteli, ale niestety koszty eksploatacji są w łącznym rachunku o wiele wyższe w 2.6 ABC więc teraz albo trafiają do ludzi którzy je kupują bo są tańsze w zakupie (uogólniając wtedy na siłę tną koszty i instalują m.in. instalacje gazowe), albo dla ludzi mających zapas forsy na eksploatację i wtedy są wychuchane (lecz tych jest garstka). Podsumowując myślę że w realiach samochodów kilkunastoletnich 1.9 AFN ma jednak więcej zalet niż wad w stosunku do ABC 2.6, co widać w cenach transakcyjnych.

A Paputowi życzę bezawaryjnej eksploatacji.

dzięki

co do 2.4 to narazie spisuje się bdb, a mojego AFNa źle wspominam, piszczące paski, problemy z rozruchem, przeładowania turbo, wycieki nie jest to taki ideał

Opublikowano

Jak się trafi zajechany egzemplarz to i 1.6 potrafi się sypać :cool1::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jak się trafi zajechany egzemplarz to i 1.6 potrafi się sypać :cool1::wink4:

wiem o tym, ale co do AFNa to wiele osób ma problemy z przeładowaniem oraz problemy z rozruchem czyż nie?

Opublikowano

Jak się trafi zajechany egzemplarz to i 1.6 potrafi się sypać :cool1::wink4:

wiem o tym, ale co do AFNa to wiele osób ma problemy z przeładowaniem oraz problemy z rozruchem czyż nie?

Jak nie potrafią jeździć autem z turbiną to tak mają.

Rozruch? Problem każdego diesla.

Opublikowano
  • Autor

Jak się trafi zajechany egzemplarz to i 1.6 potrafi się sypać :cool1::wink4:

wiem o tym, ale co do AFNa to wiele osób ma problemy z przeładowaniem oraz problemy z rozruchem czyż nie?

Jak nie potrafią jeździć autem z turbiną to tak mają.

Rozruch? Problem każdego diesla.

ach, no ale przyznaj że by jeździć oszczędnie trzeba wyznawać dziadkową jazdę do 2 tys obr, a to zamula turbo, tak więc kwestia oszczędność/bezawaryjność diesla jest dyskusyjna :cool1:

Opublikowano

kto nie jeździł ten nie zrozumie :wink4:

będziesz traktował motorownie podtlenkiem LPG?

Rafale - mam i AFN i ABC na podwórku (celowo pomijam AVF i BKD bo nie są w tym wątku bohaterami) i myślę, że każda sroka swój ogon chwali, a szczerze mówiąc tych silników nie można porównać bo jako nowe były pozycjonowane dla zupełnie innej klienteli, ale niestety koszty eksploatacji są w łącznym rachunku o wiele wyższe w 2.6 ABC więc teraz albo trafiają do ludzi którzy je kupują bo są tańsze w zakupie (uogólniając wtedy na siłę tną koszty i instalują m.in. instalacje gazowe), albo dla ludzi mających zapas forsy na eksploatację i wtedy są wychuchane (lecz tych jest garstka). Podsumowując myślę że w realiach samochodów kilkunastoletnich 1.9 AFN ma jednak więcej zalet niż wad w stosunku do ABC 2.6, co widać w cenach transakcyjnych.

A Paputowi życzę bezawaryjnej eksploatacji.

dzięki

co do 2.4 to narazie spisuje się bdb, a mojego AFNa źle wspominam, piszczące paski, problemy z rozruchem, przeładowania turbo, wycieki nie jest to taki ideał

No fakt musi mieć jakiś normalny prawdziwy przebieg, a jeśli miałeś aż takie problemy, a faktycznie koło 4 - 5 setki takowe się zaczynają to może i dobrze że zamieniłeś na auto ładne z jakimś normalnym przebiegiem. Szerokości.

Opublikowano

Jak się trafi zajechany egzemplarz to i 1.6 potrafi się sypać :cool1::wink4:

wiem o tym, ale co do AFNa to wiele osób ma problemy z przeładowaniem oraz problemy z rozruchem czyż nie?

Jak nie potrafią jeździć autem z turbiną to tak mają.

Rozruch? Problem każdego diesla.

ach, no ale przyznaj że by jeździć oszczędnie trzeba wyznawać dziadkową jazdę do 2 tys obr, a to zamula turbo, tak więc kwestia oszczędność/bezawaryjność diesla jest dyskusyjna :cool1:

Ja nie zamulam i pali mi 6 litrów :cool1:

Na seryjnym programie i seryjnej turbinie paliło 5, w dłuższej trasie 4 z hakiem. Na pełnym baku zrobiłem prawie 1400 km.

Stare turbo nigdy mi nie przeładowywało.

Po przekroczeniu 2k załącza się turbina, która daje moc. W przeciwieństwie do wolnossaka, w którym moc bierze się wyłącznie z paliwa. Ale diesel na krótkie trasy odpada, niedogrzany pali dużo. Nienagrzanym nie pogonisz.

Gdybym robił krótkie trasy, dojazdy do pracy i czasem jakiś wyjazd brałbym benzynę :good:

Opublikowano

ja wlasnie robie same krotkie trasy i pali ok 8 do 9 w miescie :/

dlatego nastepny chyba bedzie tez benzyna

Opublikowano
  • Autor

ja wlasnie robie same krotkie trasy i pali ok 8 do 9 w miescie :/

dlatego nastepny chyba bedzie tez benzyna

i te drgania i głośność, a teraz mam ciszę :kox:

Opublikowano

ja wlasnie robie same krotkie trasy i pali ok 8 do 9 w miescie :/

dlatego nastepny chyba bedzie tez benzyna

i te drgania i głośność, a teraz mam ciszę :kox:

zazdroszcze Ci akurat tego :naughty:

Opublikowano

ja wlasnie robie same krotkie trasy i pali ok 8 do 9 w miescie :/

dlatego nastepny chyba bedzie tez benzyna

i te drgania i głośność, a teraz mam ciszę :kox:

Ja robie na co dzień też krótkie trasy po Opolu (małe miasteczko) i spalanie mi wychodzi <10 l. Także jak na 1.8 jestem bardzo zadowolony... Poprzednio miałem Hujdaja Coupe RD1 w silniku 1.6 i ani mocy... ani oszczędności... Spalanie ponad 12 l. a oleju nie wiele mniej :wallbash: Ale z tego co czytałem to norma :blink:

Opublikowano
ustawiasz światełko przy takich obrotach np na ekonomiczną jazdę

usprawiedliwiasz chęć zakupu tego czegoś :decayed:

ciężko luknąć jakie są RPM?

no ale to Twoje auto, a za cene tego badziewia wolał bym dziewczynę wziąć do kina czy na kolację :decayed:

przestań, to podobnie jak gajgerek od turbo boosta

i tu sie kolego za***iście mylisz :thumbdown: :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

:naughty: nawet moje fele

Audi%20A4%20Avant%20Black.jpg

Opublikowano

:naughty: nawet moje fele

Audi%20A4%20Avant%20Black.jpg

fajny czarnuch, dobra felga

Opublikowano

Wygląda jak jakiś pojazd sił specjalnych. Z rowerem na dachu. :kox:

Opublikowano

:naughty: nawet moje fele

Audi%20A4%20Avant%20Black.jpg

Widzisz jaki ładny obrazek znalazłem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:naughty: nawet moje fele

Audi%20A4%20Avant%20Black.jpg

Widzisz jaki ładny obrazek znalazłem :wink4:

nom, jaką ma glebę? :mysli:

Opublikowano

- 40/40 tak na oko.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.