Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

1231251_534307109970495_53691555_n.jpg

---------- Post dopisany 29-08-2013 at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2013 at 18:52 ----------

wyszperane w sieci

_DSC1815.JPG

---------- Post dopisany 07-09-2013 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2013 at 21:09 ----------

wpadł pierwszy halo

mezalians kratki ze zderzaka od a4 i skody felicji:grin:

póki co jeden i jeszcze nie podłączony

jeszcze chyba zakleje ten plasterek miodu ale to kiedys przy okazji

wsjv.jpg

etbt.jpg

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

qkes.jpg

---------- Post dopisany 24-09-2013 at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2013 at 19:58 ----------

wpadły obydwa halo

3au9.jpg

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

j3wt.jpg

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

tfbk.jpg

Opublikowano

prawie, jakbym mojego od przodu widział :decayed:

Opublikowano
  • Autor
prawie, jakbym mojego od przodu widział :decayed:

no dokładnie, ale jest kilka różnic:decayed: no i nie masz halogenów od skody:grin:

i jeszcze parę fotek, może któres sie nada na fejsa:decayed:

ywsr.jpg

0mwn.jpg

x05q.jpg

cxcw.JPG

2bpx.jpg

z27o.jpg

Opublikowano

teraz jest kozak lD pzdr

Opublikowano

masz jakieś wymiary tych halo ??? ile dawałeś???

Opublikowano
  • Autor
teraz jest kozak lD pzdr

dzięki

masz jakieś wymiary tych halo ??? ile dawałeś???

ledwo mieszczą się w otwór, jeszcze trzeba uciąć gniazdo i przerobić, nie polecam:decayed: chociaż bardzo tanio można kupić kratki z halo

Opublikowano
teraz jest kozak lD pzdr

dzięki

masz jakieś wymiary tych halo ??? ile dawałeś???

ledwo mieszczą się w otwór, jeszcze trzeba uciąć gniazdo i przerobić, nie polecam:decayed: chociaż bardzo tanio można kupić kratki z halo

ja mam zdesia z S4 wiec myślałem że może wejdą hehe :decayed:

Opublikowano
  • Autor
teraz jest kozak lD pzdr
teraz jest kozak lD pzdr

dzięki

masz jakieś wymiary tych halo ??? ile dawałeś???

ledwo mieszczą się w otwór, jeszcze trzeba uciąć gniazdo i przerobić, nie polecam:decayed: chociaż bardzo tanio można kupić kratki z halo

ja mam zdesia z S4 wiec myślałem że może wejdą hehe :decayed:

a to bardzo możliwe, jak chcesz to ci zmierze

Opublikowano
teraz jest kozak lD pzdr
teraz jest kozak lD pzdr

dzięki

masz jakieś wymiary tych halo ??? ile dawałeś???

ledwo mieszczą się w otwór, jeszcze trzeba uciąć gniazdo i przerobić, nie polecam:decayed: chociaż bardzo tanio można kupić kratki z halo

ja mam zdesia z S4 wiec myślałem że może wejdą hehe :decayed:

a to bardzo możliwe, jak chcesz to ci zmierze

będę bardzo wdzięczny :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a tutaj jeszcze jak brzmi moje B5 na stożku Pipercrossa, trochę słabo słychać ale wyczuwalny jest ten gulgot:decayed:

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

541831_547041455363727_1296655335_n.jpg

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

no i porównanie, coś tam się zmieniło

md0f.jpg

Opublikowano

Heh widac ze wlozyl sporo pracy i serca w ten projekt tylko zaraz go nie sprzedaj :D

Opublikowano

Paput jak juz sa halogeny od skody, to teraz relingi od daci duster :naughty:

Opublikowano

no i porównanie, coś tam się zmieniło

http://img21.imageshack.us/img21/484/md0f.jpg

nie widze różnicy :whistling:

:decayed:

tyle kasy psu w dupe mialby 6 lad mlodrzego :facepalm:
Opublikowano

albo octawie L&K :facepalm:

Opublikowano
albo octawie L&K :facepalm:
o to to to to Lubię to ! :thumbup1:
Opublikowano
  • Autor

no i porównanie, coś tam się zmieniło

http://img21.imageshack.us/img21/484/md0f.jpg

nie widze różnicy :whistling:

:decayed:

i ja nie bardzo:decayed:

Heh widac ze wlozyl sporo pracy i serca w ten projekt tylko zaraz go nie sprzedaj :D

to moja druga b5:decayed: jak jej nie rozbiję to będę póki co latał bo kasa na co innego idzie:kwasny: a tak marzy mi sie jakieś V8

Paput jak juz sa halogeny od skody, to teraz relingi od daci duster :naughty:

:doh:

no i porównanie, coś tam się zmieniło

http://img21.imageshack.us/img21/484/md0f.jpg

nie widze różnicy :whistling:

:decayed:

tyle kasy psu w dupe mialby 6 lad mlodrzego :facepalm:

true

albo octawie L&K :facepalm:
albo octawie L&K :facepalm:
o to to to to Lubię to ! :thumbup1:

won spamery :spam:

Opublikowano

ładna sztuka ;]

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
ładna sztuka ;]

:hi:senkju:decayed:

---------- Post dopisany 28-10-2013 at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2013 at 12:35 ----------

wszyscy wrzucają to ja wrzucę kilka jesiennych fotek, coś nie mogłem się wstrzelić w te liście:kwasny: a taka ładna pora roku

Opublikowano

paput z lasu było wyjechać, miejska fota z akcentem jesiennym jest 100% lepsza niz jeżdzenie po lasach... zwykłych lasach:wink: a w LPU naprawde masz gdzie robic zdjecia:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.