Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Pany ja idę w kimono. Jeszcze obejrzę "Koszmarne wyprawy" i adje!!!!

Nara!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

Ja uważam, że wszystko ma swoje za i przeciw i nie ma złotego środka. Dlatego i diesle i benzyniaki mają wzięcie. Każdy ma to co lubi.

BTW dostałam fotkę z wakacji i myślę, że pora zainwestować w CB, a nie w pamiątkowe zdjęcia wątpliwej jakości. Nie mam na ten temat bladego pojęcia jeszcze, może byście coś doradzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuza jak chcesz miec sprzet na lata to PRESIDENT JOHNY2 (najlepszy z najtanszych) i do tego antenka SIRIO 1m 1.20m albo 1.40m - komplecik jak ta lala. Oczywiscie co do anteny to jak tam sobie chcesz ale radio proponuje ci kupic jakies nienajtansze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

presidenty trzymają sie w cenie , i dlatego pytam jakimi $ dysponuje zuza karolu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....antenę na razie mogę pożyczyć od brata, bo ma jakieś 3 w garażu, ale radyjko muszę kupić już na lata. Jeśli trzeba będzie to trochę wyskrobie...[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 00:03_________________________________________________Chciałam skoczyć na allegro, a tu du... bo jakaś przerwa techniczna...[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 00:04_________________________________________________To ja się położę, żeby nie paść z szoku, a wy podajcie przybliżoną cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....

A jaka jest różnica między Harrym i Johnnym i II i III???

[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 00:15_________________________________________________na razie wyczytałam, że Harry ma dwie modulacje AM i FM, a Johnny tylko AM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::sesese:

Ta furka co wstawił jedrekx za***ista... ale kolor troche nie w moim guscie..

ostatnio widzialem u nas a4 b5 w kombi, czarne... z czarnym grillem Kamei , niezly sprzet.... szerokie laczki. jakis mlody ziom jechal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

odnośnie CB ja mam jedno z najtańszych - COBRA :polew: i jestem z tego zadowolony, teraz tylko wymieniam antenę bo mój midland gówno daje i chcę kupić Presidenta Floridę. Mój ojciec ma radio Midland (takie malutkie co wygląda jak walkie-talkie) i antenę President Florida i jest mega zadowolony. kurde dziś ustawili przy starym fiacie brava radar na Fordońskiej na wysokości peugeota i chyba mi fotkę zrobiło... wrr... pierwszy mandat chyba dostanę... aczkolwiek nie widziałem żeby mi coś błysnęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam MIDLANDA Alan 102 + president super florida i nie narzekam, za komplet 250zł zapłaciłem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tata ma Midland Alan 42 multi ;) sprawdziłem w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli cb to tylko uniden xl520 nie dopuszczony do normalnego ruchu (naszczescie u nas nie ma przepisow regulujacych ten temat):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem wspaniałą informację... we wtorek auto idzie się robić w black-line ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm....

A jaka jest różnica między Harrym i Johnnym i II i III???

[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 00:15_________________________________________________na razie wyczytałam, że Harry ma dwie modulacje AM i FM, a Johnny tylko AM

Filtrami. Harry ma o wiele lepsze filtry jak Johny , na modulacje AM/FM nie masz co zwracać uwagi , bo aktualnie Polacy jeżdżą na AM , a o przejsciu na FM juz sie mówiło jak jeszcze pod stół na stojąco wchodziłem i do teraz nic z tym nie bedzie , W B7 jest duzo Elektroniki (silniczki szyb , lusterek , przetwornice , przekazniki etc) to wszystko wytwarza śmieciasty szum , który Johny może nie ogarnąć , ale harry z pewnością da sobie rade :kox: Dlatego ci je zaproponowałem , ponieważ chciałaś mieć "radio na lata :decayed: "

:hi:

Witam wszystkich jestem w trakcie negocjacji , w sprawie tej bordowej piękności :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem wspaniałą informację... we wtorek auto idzie się robić w black-line ;)

:good:

Przyjechal dzisiaj do mnie do firmy gosc audiczka z Zielonej Góry.. podzedłem zagadać .. okazało się, że również klubowicz.. pogadaliśmy troszke.. ma fajnie zglebioną srebrną B5 avant na bbs'ach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...