Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Meetingi Kujawsko-Pomorskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

faktycznie... sorrki przeoczyłem

[quote name=wera :) ]

idziemy wszyscy z toba na zakupy :polew:

oj Rafał Rafał to będziemy chodzili cały dzień :) Kobiety --- zakupy :D :D :D

A to mogą nas zostawić gdzieś pod parasolkami :kox:

Reniu na dobry balet pod parasolkami nie starczy jej wypłaty:):)

:oklaski: :oklaski:zakupy byly bardzo udane chlopaki po 1 nie bylo tak zle i nie za dlugo po 2 wyplaty by mi starczylo na impreze pod parasolkami :guma: po 3 wcale tak zle nie jest na zakupach hhehe jak sie wie co sie chce kupic :tongue4: :tongue4:

oj Wy Kobietki przeważnie macie problem z wyborem... nawet jeśli wiecie co kupić:P

  • Odpowiedzi 43,3 tys.
  • Wyświetleń 1,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Majkel.. koncepcja sama w sobie w deche.. ale ten egzemplarz wydaje mi sie troche dojechany?

sa jakies inne?

dzisiaj po otwarciu spornej pierwszy raz nie stalem na lewoskrecie w leczycka z kamiennej o 16... a to ze piatek to nawet nie wspomne

wyglada ze wiekszosc sie rzucila na nowa ulice... a ja na spokoj to wzialem.

Opublikowano

Witam klubowicze,

razem z rodzicami jeszcze nienarodzonego chłopca prosimy o pomoc, zajrzyjcie do tego wątku, każdy grosz się liczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160387.0

pozdrawiam i dziękuję za każdą pomoc :hi:

Opublikowano

Bardzo szczytny cel, może jakaś zbiórka?

Opublikowano

Majkel.. koncepcja sama w sobie w deche.. ale ten egzemplarz wydaje mi sie troche dojechany?

sa jakies inne?

dzisiaj po otwarciu spornej pierwszy raz nie stalem na lewoskrecie w leczycka z kamiennej o 16... a to ze piatek to nawet nie wspomne

wyglada ze wiekszosc sie rzucila na nowa ulice... a ja na spokoj to wzialem.

Potwierdzam ... sporna full wypas ;)

a co do fotek przy ferrari to wiadomo ... fury kierownikow z wloch :cool1:

Opublikowano

ktos sie jeszcze pisze na trn :gwizdanie:

Opublikowano

Kieras pasuje Ci Ferrari :good:

:kox:

Opublikowano

chlopaki na sharpie bylo spoko bo w dobrym towarzystwie! majki w 5 min zostal tata :good:

a przy polchemie dorwal mnie ten czerwony golfik 3 no i do 200 dawal rade a potem gosc odpuscil wiec 1-0 dla mnie! :evil:

Opublikowano
majki w 5 min zostal tata :good:

A co to znaczy?

Opublikowano

dobrze bylo w trn a nowik.... musi sie teraz wyleczyc zlapal ciezka chorobe... pozdrowka i dziekowka

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:bry: na wyscigach bylo spoko-policja nie przyjechala wiec bylo na co popatrzec :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
majki w 5 min zostal tata :good:

A co to znaczy?

:hi:

Reniu :thumbdown: no ty nie wiesz co to znaczy zostac tatą :polew:

ale chłopaki :good: dawno takich wyścigów nie było i jak wesoło :polew:

w pewnych momentach tak sie uśmiałem że... szacun dla obecnych wczoraj, naprawde nie spodziewałem się takiego obrotu rzeczy, elegancko :good:

no i wtajemniczeni wiedzą że najwieksza furrore to chyba zrobiły ,,ZAMKI" które były atrakcją wieczoru :naughty:

miłego dzionka dla wszystkich,pogoda super sie szykuje :cool1:

pozdrawiam i do miłego zobaczenia :>

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

jak noga grześ :) ?

Opublikowano

A wku...a mnie już.Najchętniej bym obciachał i juz.Wczoraj byłem w garazu,jeszcze nie dam rady wcisnąć sprzegła :kwasny:.Z jazdy jeszcze nici.Od poniedziałku mam inne rehabilitacje(masaże wodne i jakieś prądy jeszcze) O kulach wyjde na chwilę ,ale jeszcze nogi nie opieram na ziemi.Juz jest lepiej,wieksze ruchy w kostce.Powiedzieli mi że to wina zastania mieśni(2 miesiace).Może za kilka dni juz wyjadę autkiem :mysli:

Opublikowano

a odpolasz je raz tam na jakiś czas ? :wink4:

Opublikowano

Oczywiście,nawet autko jest używane co jakiś czas,tylko ma innego kierowcę.Moja córa za 3-4 dni odbiera prawko ,więc polata ze mną gdzieś w trase.

Opublikowano

Łooo :decayed: a nie boisz sie ze tak powiem "szkód parkingowych ... " ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.