Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

Wydaje mi się że z tymi dzieciaczkami to bardzo szczytny cel, jak będziecie mieli konkrety to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

ja znam był do kupienia za 36 tyski na żwirki i wigory w komisie.

Za tą cene to bankowo nie był RS4 B5 :gwizdanie:

Kolejny mod panowie nadszedł;]

Pochwal się :naughty:

Ja mu mówiłem ze jesteśmy my z kuj pom i trzeba by się spotkać osobiście i obgadać. Ale mam na myśli 2 osoby np Reniu i majki bądź Felipe.
Najpierw chyba my powinniśmy się spotkać w szerszym gronie, coś ustalić, dopiero możemy iść z jakąś inicjatywą do ludzi. Dopóki się nie spotkamy, jest za wcześnie na wybór delegacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie pisze na pomoc ale tak jak chlopaki pisali wyzej nic na stale bo to jest ryzykowne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wam to licho idzie, moim skromnym zdaniem jest troszke za póżno na takie organizowanie ty masz czas np"nowek" nie kazdy jednak go ma i moze zadziałac w tym kierunku, pomysł jest bardzo dobry, możemy sie zorganizować wiekszą grupą, zrobić zakupy z wyprzedzeniem wybrać jakiś dom dziecka, przejechac sie wieksza paczką 10 autek a nawet wiecej, pokazac dzieciakom "AUDI" zaprosić na przejeżdzke, lepiej by sie ucieszyli, popstykac pare foto i wszyscy beda zadowoleni nawet express bydgoski o nas usłyszy hehe żartuje, ale tak jak mówie troszke z głową trzeba podejsc, porozmawiac z chłopakami z Torunia jak razem to wszyscy razem zadziałajmy bo przeciez nie chodzi tu o pieniedze.... takie moje zdanie ja narazie nie mam czasu pierdnąć :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się piszę na pomoc, ale jak będzie ostateczna informacja to dam odpowiedź dokładną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa jest OK. Tylko trochę za późno się zabraliśmy. Ale przecież można to zrobić w każdym momencie nie tylko na święta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi również idea sie podoba i chetnie sie przyłącze... moze jakby kazdy rzucił jakis pomysł jak umilić dzień maluchom to zbudujemy jakis plan - wiadomo ze wszystkiego nie wrzucimy do realizacji ale chociaz wybierzemy najlepsze pomysly

a tak w ogóle to w trakcie moich wojaży po fordonie spotkałem żabkę Grzecha i czerwone ferrari hbd... oczywiscie witka poszla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie...z reszta widać że tylko kilku z Nas bierze udział w pomyśle...reszta albo się boi albo olewają sprawe :confused4: [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 16:10

a moze wynika to z tego ze sporo z nas ma inne obowiazki a nie tylko zycie tym co sie dzieje na forum...... napewno tak jest w moim przypadku....... cel napewno dobry i popieram w 100% ale tak jak napisal filip

Coś wam to licho idzie, moim skromnym zdaniem jest troszke za póżno na takie organizowanie ty masz czas np"nowek" nie kazdy jednak go ma i moze zadziałac w tym kierunku, pomysł jest bardzo dobry, możemy sie zorganizować wiekszą grupą, zrobić zakupy z wyprzedzeniem wybrać jakiś dom dziecka, przejechac sie wieksza paczką 10 autek a nawet wiecej, pokazac dzieciakom "AUDI" zaprosić na przejeżdzke, lepiej by sie ucieszyli, popstykac pare foto i wszyscy beda zadowoleni nawet express bydgoski o nas usłyszy hehe żartuje, ale tak jak mówie troszke z głową trzeba podejsc, porozmawiac z chłopakami z Torunia jak razem to wszyscy razem zadziałajmy bo przeciez nie chodzi tu o pieniedze.... takie moje zdanie ja narazie nie mam czasu pierdnąć :hi:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JStui.jpg

18 calowe kute felgi GARTMAIER felunki 2-częściowe oponki to 235 I 245 /40R18 BRIDGESTONE POTENZA i CONTINENTAL sport :>

Daj foto z boku i posadź niżej auto bo stoi jak koza :decayed: Będzie kox :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będą jakieś problemy i pytania co do działu kujawsko-pomorskiego to piszcie do Renia - ma uprawnienia moderatora w tym dziale :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa jest OK. Tylko trochę za późno się zabraliśmy. Ale przecież można to zrobić w każdym momencie nie tylko na święta...

Ja przypominam, ze niektorzy maja wyplate dopiero 10-tego heheh :gwizdanie: Ja tez bardzo chętnie sie przyłącze. Prawda jest jednak taka, ze dzieciaki predzej uciesza sie nawet z glupiej czekolady niz ze srodkow czystosci, czy rzeczy potrzebnych do nauki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim powinniśmy znać wiek dzieci. Można wtedy zrobić każdemu odpowiednią paczkę. Środki czystości, materiały dydaktyczne... Dla samych dzieci średnia opcja. Proponowałbym raczej coś w stylu zabawka + słodycz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość -makaveli-

Za godzine odbieram Asie od lakiernika:D

teraz to tylko chuchać i dmuchać :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 14:42_________________________________________________jade do Torunia także mi tam dziury pozaklejać ładnie i posprzątać :polew: czas operacyjny 1h :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za godzine odbieram Asie od lakiernika:D

teraz to tylko chuchać i dmuchać :decayed:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 14:42_________________________________________________jade do Torunia także mi tam dziury pozaklejać ładnie i posprzątać :polew: czas operacyjny 1h :tongue4:

Chyba Cie widziałem na moście gdzieś około 18:05 :decayed: Tym razem Ja w tej chwili siedzę w Toruniu i nie jestem z tego powodu zadowolony :wallbash: Mógłbym siedzieć w domu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...