Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomozcie wybrac zimowki uzywane :( 205/55/16"


Mad_MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Musze w tym tygodniu kupic jakies dobre uzywki i za cholere nie wiem jakie , jest tak duzy wybor ze nie wiem czym sie kierowac (chodzi o firme i model) , chce wydac max.550zl

Pomozcie mi poszukac i znalezc jakies ladne 205/55/16"

http://moto.allegro.pl/18787_zimowe.html?id=18787&hide_categories_form=0&state=0&view=gtext&order=t&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=&change_view=Poka%C5%BC&a_enum%5B342%5D=4&a_enum%5B344%5D=64&a_enum%5B345%5D=9&a_enum%5B347%5D=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyy ale chyba na cene nie popatrzyles :chytry: do 550zl max!!

sorry, nie zauważyłem że to za 1szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

1. Dosyc fajne tylko 5,5mm to nie za malo ??

Przyjmując że nowa opona ma bieżnik 8 - 8,5 mm to 5,5mm nie jest tak mało.

Polecam Dunlop Sport M3. Mój Ojciec śmiga w Lagunie na tych oponkach w takim rozmiarze już drugą zimę i jest zadowolony.

Polecam też GoodYear Ultra Grip 7+.

Te co znalazł kolega Cayenne w tej cenie bym brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu kupowałem letnie opony. Szukałem z miesiąc i wreszcie znalazłem na allegro piękne Fuldy. Super sprzedawca, zero negatywów. Z opisu i zdjęć wynikało, że opona ma przejechane najwyżej 10-15 tys km i jest w stanie idealnym. No i cena - 50% nowych. Zadzwoniłem do gościa i po konkretnej rozmowie zamówiłem. I jak dotarły byłem mile zaskoczony - oponki piękne, jak nowe.

Po założeniu i napompowaniu okazało się, że jedna ma bulwę od wewn. strony a w innej wyszło jakieś dziwne zniekształcenie. Kasa w błoto, 2x jeżdżenie do wulkanizatora, ściaganie i zakładanie, czas i nerwy.

W końcu kupiłem nowe ale cała zabawa kosztowała mnie podwójnie.

Nikt nie pozbywa się dobrych opon a nawet jeśli to jest to niezmierna rzadkość. Wiele to zjechane i wadliwe opony przyciągnięte ze szrotów.

Niestety, używaną to można kupić ławkę do ogrodu, na której siada się raz na tydzień. Wiele, rzeczy można kupić używanych ale opon to już nie kupię.

Chyba, że sprawdzone na miejscu, od znajomego. Wtedy ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verus, to jest tak samo jak z uzywanymi samochodami, nikt dobrego auta w promocyjnej cenie nie odda...

Mad_MAX, ja tez szukam obecnie zimowek, tyle, ze na 17" - i jest naprawde duzy wybor na allegro. Trzepnij sobie kawke, usiadz, znajdz i kup cos. Ja bede rozwazal dunlopy, conti i goodyear'y. Mialem barumy - byly glosne, mam teraz micheliny na 16" i tez sa glosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzychuzzz

verus zgadzam sie z Tobą w 100%. Lepiej dołożyć trochę i kupić nowe. Zawsze można kupić na raty a jak poszukać dobrze w necie to można dostac naprawde w dobrej cenie. Ja kupiłem nowe GoodYear Ultra Grip 7+ 195/65/15 po 227zł za sztukę.

Z używkami zawsze jest ryzyko że trafisz na jakiegoś parcha aczkolwiek nie jest to regułą.

Jeśli już używki to osobiście szukłabym w zakładach w swoim miescie lub okolicy. Wtedy założą na miejscu a w razie jakis problemów nie będzie większych kłopotów ze zwrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamknijcie temat bo widze ze niektorzy nie zrozumieli mojej prosby/pytania :thumbdown:

Max ... nie dziw się bo robisz z tego tematu telenowele....

Idziesz do wulkanizacji, kupujesz , zakładasz, jeżdzisz

Dobrej nocki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verus zgadzam sie z Tobą w 100%. Lepiej dołożyć trochę i kupić nowe. Zawsze można kupić na raty a jak poszukać dobrze w necie to można dostac naprawde w dobrej cenie. Ja kupiłem nowe GoodYear Ultra Grip 7+ 195/65/15 po 227zł za sztukę.

Z używkami zawsze jest ryzyko że trafisz na jakiegoś parcha aczkolwiek nie jest to regułą.

Jeśli już używki to osobiście szukłabym w zakładach w swoim miescie lub okolicy. Wtedy założą na miejscu a w razie jakis problemów nie będzie większych kłopotów ze zwrotem.

Bez kitu czy ja pytalem o kupno nowych opon?? Kolego prosilem o pomoc w znalezieniu UZYWEK!!!!! nie nowych i tyle , bezsensu sa takie wywody , lepsze nowki niz uzywki. Dlaczego nie jezdzisz nowym AUDI A4 z 2007 roku tylko z 95??

Wiec sory ale nie wypowiadaj sie wiecej w tym temacie :)[br]Dopisany: 22 Listopad 2007, 23:35 _________________________________________________

Dobra zamknijcie temat bo widze ze niektorzy nie zrozumieli mojej prosby/pytania :thumbdown:

Max ... nie dziw się bo robisz z tego tematu telenowele....

Idziesz do wulkanizacji, kupujesz , zakładasz, jeżdzisz

Dobrej nocki ;)

No wiesz jak sie ma wszystko za firmowa kase to cie to wali co i za ile :) Ja licze pieniadze i roznice pomiedzy powiedzmy tymi samymi uzywkami danej firmy na allegro a u wulkanizatora to nieraz jest 200-300 zl a to bardzo duzo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...