Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] BPW Czarny S-Line Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich,

Chciałbym zaprezentować swoją "czarną perełkę", którą nabyłem w lipcu 2010 r. i w końcu znalazłem chwilkę, żeby ją pokazać.

Auto pochodzi z Niemiec, posiada pełną historię serwisową ASO. Przed zakupem sprawdzone po nr VIN, przebieg potwierdzony (114 tyś. km).

Rok produkcji: kwiecień 2007.

Z ważniejszego wyposażenia posiada :

• napęd :quattro:

• silnik BPW 2.0 TDI 140 PS

• bixenon samopoziomujący

• system nagłaśniający BOSE

• RNS-E

• tempomat

• DRL (światła do jazdy dziennej)

• zawieszenie S-line, felga 225/40/18

• pakiet S-line wewnętrzny:

- sportowe siedzenia z bokami pokrytymi czarną skórą i środkową częścią z tkaniny „Speed” w kolorze czarnym

- wstawki w tapicerce drzwi z tkaniny „Speed” w kolorze czarnym

- podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, regulowane elektrycznie, dla obu

przednich foteli

- podsufitka i elementy przy suficie w kolorze czarnym

- elementy dekoracyjne z szczotkowanego aluminium

- sportowa trójramienna kierownica, pokryta czarną, perforowaną skórą

- gałka drążka zmiany biegów pokryta czarną perforowaną skórą

- osłona drążka zmiany biegów z czarnej skóry

- uchwyt hamulca ręcznego pokryty czarną skórą

- system informacji kierowcy FIS

pakiet S-line zewnętrzny:

- przedni i tylny zderzak ze sportowym wykończeniem

- listwa drzwiowa ze sportowym wykończeniem

- listwa progowa w drzwiach z emblematem S-line

- emblemat S-line na tylnych listwach ochronnych drzwi po obu stronach pojazdu

- emblemat S-line na atrapie grilla

- spojler S-line na pokrywie bagażnika

Miłego oglądania :banan::banan1::banan2:

a4_s_line.jpg

a4_s_line_1.jpg

a4_s_line_2.jpg

a4_s_line_3.jpg

a4_s_line_4.jpg

a4_s_line_5.jpg

a4_s_line_6.jpg

a4_s_line_7.jpg

Opublikowano

piekna

bezawaryjnosci i szerokosci :hi:

Opublikowano

:slina: :slina: :slina: :slina: a Stary piekne auto :good::notworthy:[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 18:49_________________________________________________ale te korby z tyłu to wstyd dla marki :polew: :polew: żeby w takiej opcji dwie szyby w prądzie dać :polew:

ale i tak chętnie bym ją przytulił :kox:

Opublikowano

No gratki furki! Bezawaryjności! Q :kox: Ja bym koło zmienił... :gwizdanie:

Opublikowano

Nie no piekna :kox: :kox: bezawaryjnej jazdy zycze :hi:

Opublikowano

super autko :good:

szerokiej, bezawaryjnej drogi życzę :hi:

Opublikowano

ładny sedanik i pełny S-line szukałem takiego w dobrej cenie w tamtym roku,będę musiał swój też tu pokazać bo w czerwcu minie już rok :shocked:

Opublikowano

kox furka :good:

szerokości i bezawaryjności :hi:

Opublikowano

:cool1: mega furka :kox: niezły wypas tak to powinno wyglądać w każdym aucie :good:

ale korby z tyłu ;( to byłby pierwsze co bym wyrezał :kox:

Opublikowano

Super furka ,pięknie się prezentuje, Bezawaryjności :good:

Opublikowano

No no świetna fura i jeszcze w Q fajnie się prezentuje :good: :good: :naughty:

Opublikowano

super wygląda sedan w Sline. bezwawaryjej jazdy !

Opublikowano

Furka daje rade :good::hi:

Opublikowano

Jak dla mnie auto rewelacja słuszny wybór :notworthy:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziękuję Wszystkim za miłe komentarze. Noszę się z zamiarem zainstalować DVD i TV, co polecacie??.

Opublikowano

Mega wypas, a ja musze rezać, żebym miał s-lina :(

Brak tylko podstopnicy i ładnych nakładek na pedały no i te nieszczęsne korbki z tyłu :wallbash:

Powodzenia w modach

ps. jakiś sofcik :mysli:, jest quattro więc z nm możesz poszaleć. :evil:

Opublikowano
  • Autor

Teraz czeka mnie wymiana rozrządu, oleju, filtrów. Póżniej pomyślę o feldze 18'' od RS4 (repliki) tylko nie wiem jak jest z ich wytrzymałością :mysli:.

Opublikowano

Teraz czeka mnie wymiana rozrządu, oleju, filtrów. Póżniej pomyślę o feldze 18'' od RS4 (repliki) tylko nie wiem jak jest z ich wytrzymałością :mysli:.

zapytaj wrclaguna

Opublikowano

piekny sedan w pelnym s-line :good::kox: mozesz napisac mi ile dales w Niemcach za takie auto? ja bym posadzil troche przod bo stoi wyzej niz tyl :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.