Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elementów pakietu oświetlenie - kratek nawiewów, lampki przedniej


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

A tak przy okazji dorobiłeś się może kabelka do diagnostyki, bo pociągnąłem CAN z radyjka do zegarów i wprawdzie podświetlenie radyjka już jest, ale bez Wagowania nie wyświetla się info na Fis-ie

:good:

takie pytania wrzucaj na pw :decayed:... w razie cu, jak bys chcial sie dorobic kabelka :gwizdanie: to ostatnio mial w dobrej cenie :cool1:siemian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Czy ktoś bawił się może z przekładaniem światełek oświetlających lewarek do tylnej lampki??

Gdzieś mi się to przewinęło przed oczami ale nie mogę tego teraz odnaleźć, a chciał mym się z tym pobawić ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też o tym myślę, masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=225493.0

ale przekłądanie przednich to kicha, bo mają fatalne kąty jak na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mógłby ktoś wrzucić fotkę "podświetlana mała wnęka pod klimatronikiem (na czerwono)". Nigdy nie widziałem w wyposażeniu. Chciałbym zrobić na swój sposób, ale podobny do OR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oświetlenie normalnie w nocy jest niewidoczne dopiero jak coś położysz na pułeczkę lub podłożysz rękę będzie widać podświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oświetlenie normalnie w nocy jest niewidoczne dopiero jak coś położysz na pułeczkę lub podłożysz rękę będzie widać podświetlenie.

W którym miejscu przymocowany jest element świecący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori podświetlany kosz ma tam takie okienko i w nim jest lampka. Ja jak odbiorę auto od mechanika to też zabiorę się za dorezanie takiego podświetlania. Może to ciekawi wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie mi powiedzieć ile potrzebuje wtyczek 4B0 972 623 (podświetlenie kratek nawiewów). Wiem, że lewy i prawy nawiew = 1 wtyczka na kratkę, a jak jest z kratką środkową?? Są tam dwie wtyczki do podłączenia czy jedna. Niestety szarpałem się chwilę z tą kratką, aby to sprawdzić i coś mi nie szło, a nie miałem zbyt dużo czasu. Potrzebuje zamówić te wtyczki i nie wiem ile, a ASO mam z drugiej strony miasta i chciał bym tam jechać tylko raz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie mi powiedzieć ile potrzebuje wtyczek 4B0 972 623 (podświetlenie kratek nawiewów). Wiem, że lewy i prawy nawiew = 1 wtyczka na kratkę, a jak jest z kratką środkową?? Są tam dwie wtyczki do podłączenia czy jedna. Niestety szarpałem się chwilę z tą kratką, aby to sprawdzić i coś mi nie szło, a nie miałem zbyt dużo czasu. Potrzebuje zamówić te wtyczki i nie wiem ile, a ASO mam z drugiej strony miasta i chciał bym tam jechać tylko raz :hi:

w środkowej jedna wtyczka :naughty: w razie co zawsze możesz zamówić u mnie te wtyczki razem z pinami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin79 tak z ciekawości to ile u Ciebie takie wtyczki z pinami, bo mi w końcu udało się wyjąć tą kratkę i kupiłem wtyczki (łącznie za 3 wtyczki + piny 91zł w ASO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin79 tak z ciekawości to ile u Ciebie takie wtyczki z pinami, bo mi w końcu udało się wyjąć tą kratkę i kupiłem wtyczki (łącznie za 3 wtyczki + piny 91zł w ASO)

ło matko :shocked: za 20 zeta bym puścił z wysyłem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzi do gniazdka "z drugiej strony"

mic_blooth.jpg

i z gniazdka leci dalej

kable_od_mic_nie_bose.jpg

Właśnie montowałem diody w górnej lampce i jedna uwaga nie mająca wpływu na działanie diodek, ale porządkująca sposób podłączenia.

Czerwony kabelek podłączamy pod złącze oznaczone 58a (konektor widać na drugim zdjęciu) a zielony pod 31 (konektor obok 58a, zagięty do dołu).

Do mocowania przewodu przy diodach służą wąsy (te przy dziurach na śruby mocujące - pierwsze zdjęcie). Oczywiście to są mało znaczące sprawy, ale szerokość konektorów dobrana jest właśnie pod te złącza. Te po drugiej stronie o ile wiem przeznaczone są dla podświetlenia sterowania szyberdachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rezał ktoś podświetlenie do lusterek w daszkach przeciwsłonecznych? przeczytałem cały temat i dwa razy ktoś się pytał ale niepadła odpowiedź, resztą innego tematu nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rezał ktoś podświetlenie do lusterek w daszkach przeciwsłonecznych? przeczytałem cały temat i dwa razy ktoś się pytał ale niepadła odpowiedź, resztą innego tematu nie znalazłem.

Ja sie za to bralem, ale odpuscilem bo brak daszkow w moim odcieniu :kwasny: musisz wymienic daszki na takie z wlacznikiem podswietlania, wyebac otwory w podsufitce, dokupic lampki i wpiac sie w lampke podsufitki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że będę musiał pomyśleć nad nad dołożeniem jakiegoś mikro wyłącznika do daszka. Myślałem że ktoś już to robił i podzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że będę musiał pomyśleć nad nad dołożeniem jakiegoś mikro wyłącznika do daszka. Myślałem że ktoś już to robił i podzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Tez planuje to zrobic :gwizdanie:... jednak niektorzy z reguly wykonuja tego moda przy wymianie calej podsufitowki np. z jasnej na ciemna i odrazu maja z otworami pod lampki.

Przyznam ze nie wiem czy sa w jakis sposob zaznaczone miejsca z 'drugiej strony' podsufitowki do wyciecia pod lampki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie ale może jak zdemontuje lampkę to da się sprawdzić czy nie potnę jakichś kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę :)

Otóż wymontowałem swoje kratki, i okazało się że są podpięte pod jakieś kable, jednak nie świecą.

Czy to wina tego że nie są one podpięte do zasilania? Czy te kable (czerwony i czarny) nie są od sterowania jakimiś silniczkami?

Czy poprostu mam zrobić tak jak w opisie, poobcinać te kable i podpiąć je zgodnie z instruktażem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie z tym ze te srodkowe kratki nie sa nigdzie podłączone,a te boczne własnie nie idzie wyciagnac bo trzymaja jakies kable,da sie to jakos wyjac bezboleśnie,chodzi mi o te boczne kratki czy potrzebne jest ciecie,jakby którys kolega podzielił sie spostrzeżeniami byłbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie z tym ze te srodkowe kratki nie sa nigdzie podłączone,a te boczne własnie nie idzie wyciagnac bo trzymaja jakies kable,da sie to jakos wyjac bezboleśnie,chodzi mi o te boczne kratki czy potrzebne jest ciecie,jakby którys kolega podzielił sie spostrzeżeniami byłbym wdzieczny

wyciag zaslepki boczne i bedziesz mial lepszy dostep do kratek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...