Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż elementów pakietu oświetlenie - kratek nawiewów, lampki przedniej


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pewnie chodzi o diody ktore sa w Panelu Oswietleniowym w podsufitce :)

Nie. Tu chodzi o wersję kosza, w której właśnie znajduje się oświetlenie tej wnęki pod klimatronikiem.

Kolega seves sprzedawał taki (http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=215233.0):

sam0273x.jpg

sam0274s.jpg

Numer tej lampki: 8E0857355

--

Pozdrawiam.

Sławek

a czy ktos dorabiał już to?

bo lampka w aso 40 zł to nie dużo ale własnie chodzi o to czy ktoś juz to robił?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem taki myk u siebie :gwizdanie: kupiłem podswietlany kosz, przelozyłem tylko listwe z dioda do swojego, prad pociagnełem z ESP i swieci elegancko :cool1: Z tego co pamietam nie trzeba nawet wyciagac całego kosza wystarczy wyjac klimatronik i podmienic listwy od gory, wszystko p&p :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem taki myk u siebie :gwizdanie: kupiłem podswietlany kosz, przelozyłem tylko listwe z dioda do swojego, prad pociagnełem z ESP i swieci elegancko :cool1: Z tego co pamietam nie trzeba nawet wyciagac całego kosza wystarczy wyjac klimatronik i podmienic listwy od gory, wszystko p&p :cool1:

czyli co kupuje sobie lampke i gitara bedzie działac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz jeszcze pociagnac sobie prad, np. z ESP i bedzie dzialac, nie pamietam czy do listwy nie musi byc jeszcze osłony przystosowanej do niej zeby swiatlo swiecilo tylko do dolu a nie na klimatronik :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wersji nie oswietlanej jest pelny "daszek" nad wneka pod klimatronikiem chcac wsadzic listwe musisz miec ten niby daszek przystosowany do listwy. Ja kupujac caly kosz miałem wszystko w komplecie. Mam stary kosz w domu wiec mogl bym zerknac co i jak niestety bede w domu dopiero w nastepny wtorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo bym prosił,

a tak z ciekawości ile dałeś za kosz, i odrazu jak byś mógł daj fotkę jak to świeci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za oswietlany kosz dałem 30zl :naughty: a tak jak mowiłem moge dac zdjecie za jakies 2 tyg ................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita. chce kupic kabel tylko nie wiem jaki ma byc gruby zeby w maire byl taki sam jak ori :) dodam ze te kabelki maja byc do drzwi podswietlenia dolnrgo moze ktos wie i by mi wybral kabelek a tych aukcji http://allegro.pl/listing/user.php/run?us_id=5387106&order=pd&string=PRZEW%C3%93D&change_view=1 dziekuje i czekam pzodrawiam :hi::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec ori kabel jest 2 żyłowy, płaski łączony, grubosc chyba 2 x 1,0 musisz miec tego ok 2m ale wez odrazu z 10m przyda sie do innych modyfikacji :kox: do tego parciana izolacja np. taka

http://allegro.pl/tesa-tasma-izolacja-z-meszkiem-19x15-parciana-i2060759901.html wlutowujesz sie w instalacje czerwonych lampek podlaczasz do lamki białej, owijasz wszystko w/w izolacja (bedzie wygladac jak ori) :naughty: łapiesz w wyznaczonych miejscach na czarne opaski szybko łączne i bedzie ori instalacja :cool1: zaopatrz sie jeszcze w spinki tapicerki drzwi poniewarz podczas sciagania boczkow raczej połowa tego nie przetrwa :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Audi generalnie stosowane sa przedowy o takim oznaczeniu:

FLRY(-B) sa jeszcze (-A) różnica polega że maja inne izolacje

lub

FLRYW-A i FLRYW - B

to wg norm ale w niektórych przypadkach można użyć innych

Problem może być później taki że pin przewidziany pod przewód 0,35 nie zaciśnie się dobrze na izolacji tak jak by to mialo miejsce w przewodzie dedykowanym.

W oświetleniu -pakiecie oświetlenia generalnie używa się 0,35 mm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już lepiej kup 0,5 mm bo 1,0 jest dość gruby już a 0,35 to cienizna że przerwać łatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie 1mm to za duzo ,bierz 0,5 . A co do pinów to zawsze mozesz kupic lampki razem z kostkami :cool1: lutujesz ori kostki wlutuwujesz sie w instalacje owijasz izolacja i masz ori :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie pomocnicze. Jak zdemontować front/panel od wizytownika aby go nie uszkodzić. Dorwałem podświetlany i chcę zmienić mój front bo tamten jest porysowany. A może w drugą strone: jak wymontować plastik/plexi przewodzący światło w celu przełożenia go do mojego wizytownika który jest niepotświetlany.

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy ktoś wie może jakie są potrzebne wtyczki do oryginalnie podświetlanego wizytownika i uchwytu kubka, są tylko listwy z plexi ale nie widać żadnych pinów, a w serwisie nie wiedzą jaka wtyczka oraz jaki gruby pin jest potrzebny. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...