Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Ford S-MAX AD 2011


źrebak

Rekomendowane odpowiedzi

Poi 2 latach rozstałem się z A4 B7 - super autko, jednak stało się za małe, rodzinka rozwojowa :)

Na dniach odebrałem nowego S-MAXA, wersja titanium + dodatkowe siedzenia, bixenon, czujniki parkowania oraz panoramiczny dach, alufelgi 18'' Individual.

Miałbyć inny - na zamówienie, ale akurat ktoś nie odebrał zamówionego wcześniej egzemplarza - i zaproponowano mi go na super preferencyjnych warunkach :)

No... i będzie nad czym trochę popracować, póki co zdążyłem już założyc inne felgi.

Póki co jestem mega zadowolony, kawał auta, ilość miejsca zachwyca. Super się prowadzi, nie czuje się wielkości i wysokości tego autka.

O to pierwsze zdjecia zrobione telefonem, wkrótce dodam porządne fotki.

IMG_2290.jpg

IMG_2291.jpg

IMG_2292.jpg

IMG_2293.jpg

IMG_2294.jpg

IMG_2295.jpg

IMG_2296.jpg

IMG_2297.jpg

IMG_2298.jpg

IMG_2299.jpg

IMG_2301.jpg

IMG_2304.jpg

Wykresik :good:

Pomiary są rzeczywiste, tzn robione na drodze/lotnisku po zważeniu autka

smax_20d_163.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina: kurde też brałem pod uwagę s-maxa podczas ostatniej zmiany auta ale trafiła się bm-ka...wygląda super...bezawaryjności życzę... :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny jest ten s-max, tylko jak możesz to wykup dodatkowa gwarancje na auto bo potem będziesz płakał ... mam 2 fordy i wiem jak to jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny jest ten s-max, tylko jak możesz to wykup dodatkowa gwarancje na auto bo potem będziesz płakał ... mam 2 fordy i wiem jak to jest ;)

zależy jakie masz fordy, bo my w firmie mamy 2 focusy 2004 rok i mondeo 2004 rok i nic się w nich nie dzieje :gwizdanie:

Źrebak gratulacje i szerokości!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny jest ten s-max, tylko jak możesz to wykup dodatkowa gwarancje na auto bo potem będziesz płakał ... mam 2 fordy i wiem jak to jest ;)

zależy jakie masz fordy, bo my w firmie mamy 2 focusy 2004 rok i mondeo 2004 rok i nic się w nich nie dzieje :gwizdanie:

Źrebak gratulacje i szerokości!!

Mondek mk3 ST, mk4 i focusa St mk3 ...

jeśli w twoich fordach nic sie nie dzieje to proponuje zagrać w totka bo masz dużą szanse na wygraną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedrekx a dłubnięte macie te Fordy w firmie?

Dzwoniłem do Witka z MRMOTORS ale oni nie robią Fordów.

Rozglądam się za jakąś porządną firmą może uda się wykrzesić troszkę więcej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, totalna seria - szkoda je dłubać dla pracowników :decayed:

focusy 2x 1.8 tddi 90PS

mondeo 2.0 tdci 116PS

w mondeo padły jedynie wtryski, ale w serwisie jest takie coś, że jak oddasz stare to nowe dostajesz za 500zł + wymiana :) zawsze mówiłem "ford gówno wort", teraz nie powiem na tą markę złego słowa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezawaryjnosci i szerokosci :) tą nysą :decayed::):tongue4:

czy Twoje zamowienie duzo odbiega od obecnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieznacznie, nie ma NAVI i aut. skrzynii biegów, poza tym ma wszystko co potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieznacznie, nie ma NAVI i aut. skrzynii biegów, poza tym ma wszystko co potrzeba

eh a na skrzyni ci bardzo zależało z tego co czytałem no ale cóż kasa przeważnie decyduje :wink4: pewnie szkoda było zrezygnować z okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależało to fakt, ale jak wziąłem pod uwagę, że fajnie byłoby dziabnąć te 163 koniki - to nie wiadomo co na to skrzynia później, jak zniesie większe obciążenia. Jakoś do 2.2TDCI jej nie montują.......... :kwasny:

ze sprzedażą automata też różnie bywa, dodatkowo rozmawiałem ze znajomym, który wziął właśnie B8 w S-tronic, zrobił już parę tkm ale ciągle czuje, że nie ma pełni władzy nad autem.... (pan jest starszej daty i całe życie jeździł manualem)

a na sam koniec - to jest w końcu FORD, obarczam ten zakup ryzykiem wielu niespodzianek, a automat niewątpliwie mógłby się do nich zaliczać

Poprostu od razu sobie założyłem, że FORD to nie AUDI i niestety można spodziewać się wielu niedociągnięć. Dlatego używanego S-MAXA, który NIE jest na gwarancji - raczej bym nie kupił. :thumbdown:

Z takim założeniem żyje się lepiej, a mój S-MAX pozytywnie zaskakuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby ford = czyli ryzyko ale o tym S-max to naprawdę jak się czyta to można się zdziwić w pozytywnym słowa znaczeniu...postarali się a ty masz jeszcze po "fejsie" więc poprawione coś co już było dobre :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależało to fakt, ale jak wziąłem pod uwagę, że fajnie byłoby dziabnąć te 163 koniki - to nie wiadomo co na to skrzynia później, jak zniesie większe obciążenia. Jakoś do 2.2TDCI jej nie montują.......... :kwasny:

ze sprzedażą automata też różnie bywa, dodatkowo rozmawiałem ze znajomym, który wziął właśnie B8 w S-tronic, zrobił już parę tkm ale ciągle czuje, że nie ma pełni władzy nad autem.... (pan jest starszej daty i całe życie jeździł manualem)

a na sam koniec - to jest w końcu FORD, obarczam ten zakup ryzykiem wielu niespodzianek, a automat niewątpliwie mógłby się do nich zaliczać

Poprostu od razu sobie założyłem, że FORD to nie AUDI i niestety można spodziewać się wielu niedociągnięć. Dlatego używanego S-MAXA, który NIE jest na gwarancji - raczej bym nie kupił. :thumbdown:

Z takim założeniem żyje się lepiej, a mój S-MAX pozytywnie zaskakuje :good:

Na Twoim miejscu bym się nie martwił, znajomy jeździ S-maxem 2.0 tdci sprzed FL i ma najechane 260 tyś i autko śmiga aż miło, robił coś przy zawieszeniu oraz wymieniał dwumasę, wtryski, turbina wszystko ori i narazie w dobrym stanie. Ja za każdym razem jak jade tym samochodem to jestem pod dużym wrażeniem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co szukam intensywnie dobrego magika, który wskrzesi uspione koniki.

Podobno wynik 190-195 PS jest akurat... :>

Już teraz jeździ ładnie.. ale nie ma to jak program :decayed:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 21:35_________________________________________________Dziś poraz pierwszy otworzyłem maskę-elegancko wszystko wyglada, takie nowiutkie, czysciutkie.

Bardzo przyjemny widok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne autko rodzinne :wink4: Oglądałem zupełnie przypadkowo taki model w jednej z galerii. Trzeba przyznać, że "Ford" zrobił kawał dobrej roboty pod względem optycznym, co do silników to rzeczywiście są 163KM TDCI więc będzie w miarę jechać. Jedyne co wg mnie spartaczyli to kokpit :(

Bezawaryjnego użytkowania :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Twój fordzik, to ile teraz ma 163 kuce :naughty: to więcej niż miałeś w A4 :naughty: po programie będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie dowiem sie juz niedługo jak będę robił program:)

Czekam tylko na 2tys km i pierwsza wymianę oleju

Po zabiegu ma być ok 190KM :>

I co najwazniesze - bez utraty gwarancji przy pełnej akceptacji ze strony ASO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...